Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

23 maja 2009, 09:56

Sabcia, no wreszcie masz neta!
i corcie wymarzona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez mam corcie i dam na imie nikola przez 'k' :ico_oczko:
szukalam cie na pazdzierniku i nic:)
jak znosisz ciaze?
ja biore magnez i nospe bo mam za czeste skurcze,ale jak sie nie przemeczam to jest o niebo lepiej:)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 maja 2009, 10:06

rybcia82, no co ty ja tez mam Nicole ale przez c i to jeszcze bylo moje zaplanowane imie w blizniakach
a u mnie hmmmm miednica mnie napiernicza strasznie i mam problemy z chodzeniem a jeszcze do pracy smigam takze grrrrrr boli bardzo teraz mam tydzien wolnego takze odpoczne troszke, a mala taka rozbrykana ze nie mozna jej zbadac ale wszystko jest jaknajbardziej ok, na majowkach zoola zostala czasami do niej zagladam biedactwo jeszcze w dwupaku wlasnie pisalysmy ze przez to ze po poronienu szybko w ciaze zaszlysmy to tak jakbysmy dwa lata w ciazy byly hahahah, ja bym teraz termin na poniedziedzialek miala

[ Dodano: 2009-05-23, 10:08 ]
rybcia82, a ty uwazaj na siebie z tymi skurczami, masz juz tak fajnie bliziutko do konca, ja wlasnie biore jeszcze duphaston ale juz polowe dawki mniej czyli dwie polowki dziennie a za tydzien juz tylko polowke i potem juz koniec

[ Dodano: 2009-05-23, 10:13 ]
mierzylam sie w brzusiu dzisiaj i mam az 109 cm :ico_szoking:
ok ide posprzatac mieszkanko potem jeszcze zagladne

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

23 maja 2009, 10:43

Witam sie i ja :-D
Dzisiaj w nocy znow wojowalismy z moim Malenstwem :ico_brawa_01: ale mnie kopala po palcach, rewelacja :ico_brawa_01:
A rano po raz kolejny obudzil mnie straszliwy miałk kota, wiec zaspana wstalam bo pewnie Tosiu dobija sie do domu. No ale moj Tosiu grzecznie spal w kuchni. Probowalam znalezc biedaka mialczacego w nieboglosy ale odszedl. Boje sie ze to malenstwo, ktore sie zgubilo albo matka szukajaca dzieci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 maja 2009, 12:11

Dziękuję Wam za troskę, jesteście kochane :ico_brawa_01:

:-D :-D jak fajnie znów posiedziec przed kompem z Wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiecie co dziewczynki, po tych kroplóweczkach mam takiego powerka, ze hej...
własnie zabieram sie za zmianę pościeli i umycie okna w sypialni bo jakis wieeeelki ptak zrobił nam wieeeelką kupę na okno i spłyneła po całej szybie :ico_szoking:

Przemcio tak chałupe wyszorował ze szok, normalnie chyba nic nie robił tylko sprzątał jak byłam w szpitalu :-D nawet wymienił drzwi do sypialni, bo mileismy harmonijkowe i Haker je otwierał, spał w łózku i wiecznie nam przeszkadzał w przytulaniu :-D teraz mamy stare drzwi ale odmalował je Przemek na czerwono i pasują jak ulał do naszego pokoju, potem musimy kupic klamkę do nich ładną, farbę wrzosową do sypialni i odmalowac pokoik bedzie można :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 maja 2009, 12:44

izuś_85, proszę jak się postarał :ico_brawa_01: takiego to ze świecą szukać ;-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 maja 2009, 12:53

izuś_85, proszę jak się postarał :ico_brawa_01: takiego to ze świecą szukać ;-)
Renia on tak czasem ma, ze jak sie weźmie w garsć i wpadnie w trans to zrobi wszystko co mu sie pod rękę nawinie, sprzątać on zawsze umiał i zawsze to robił w domu :-D
a zazwyczaj musze go długo prosić zeby coś zrobił z typowo męskich zajęć, ale chyba już znalazłam sposób, on jest zodiakalnym Lwem a jak wiadomo one lubią pochwały i komplementy :ico_oczko: :ico_oczko: jak go pochwale ze coś zrobił super to już zabiera sie za coś innego :ico_oczko: :ico_oczko:

okienko umyte, teraz poscielkę przebiorę i moge leżeć do góry dzidziolem :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 maja 2009, 13:02

jak go pochwale ze coś zrobił super to już zabiera sie za coś innego :ico_oczko: :ico_oczko:
hehe, no każdy znak zodiaku lubi pochwały ;-)

My się dzisiaj jeszcze na wycieczkę wybieramy z babcią i Arturem do dermatologa, bo ona zamiast odrazu to po tygodniu jak już chodzić nie może się zabrała, poszła do ogólnego, dwa dni zero poprawy a jeszcze gorzej by można rzec więc jedziemy do specjalisty. Musze się zacząć powoli szykować, łepetynę wyszorować ubrać jakoś. NO na dworze słońce ładne ale wiatr że głowę urywa

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 maja 2009, 13:10

hehe, no każdy znak zodiaku lubi pochwały ;-)
hehe ważne ze pomaga :-D

a ja siedzę już i sie nudze, bo Przemek pojechał do brata na mieszkanie pomagać w remoncie, chyba umyję biurko pod kompem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
musze wyczyścic klawiature bo jakas dziwnie szara sie zrobiła :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

23 maja 2009, 13:25

musze wyczyścic klawiature bo jakas dziwnie szara sie zrobiła :-D
no ciekawe dlaczego ;-)

ja czyciłam wszystko dokładnie w poniedziałek bo było małe przemeblowanko komputera więc mu się oberwało ścierką hihi

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 maja 2009, 13:28

no ciekawe dlaczego ;-)
już jest biała :ico_brawa_01: potraktowałam ją cilitem bang :-D
hmmm... tylko wydawało mi sie ze kiedyś była ecri.... :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość