Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 15:31

ale to nie jest powód do odmowy ręka idzie na bok czyż nie???
No nie bo zawsze jakies obmacywanko musi byc :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak bez rąk to nie za bradzo :ico_smiechbig:
chyba że preferujesz robótki ręczne?
:ico_noniewiem: no wiesz nie bardzo :-D :-D choc czasem i to przydatne :ico_brawa_01:

Eh a my znowu kudłate myśli mamy... ale z nasz zboczuszki :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2009, 15:31

dzisiaj bedzie wieczorkiem tekst " kochanie reka mnie boli sexu nie bedzie"
ale bez ręki też można :ico_oczko: :ico_oczko: poza tym masz 2 rączki :-D :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 maja 2009, 15:32

Eh a my znowu kudłate myśli mamy
lepiek take myśli niż zachowywać się jak zakonnice i tylko co o kościele będziemy rozmawiać???? :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2009, 15:35

o kościele będziemy rozmawiać???? :ico_nienie: :ico_nienie:
to nie dla mnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 maja 2009, 15:38

No0 właśnie dla mnie to tez nie temat do pogaduch wolę mieć wtedy kudłate myśli bo przynajmniej wiem że jestem normalna a nie jakaś inna.
Chyba że macie inny temat do pogaduszek to dawajcie :-P

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 15:46

tylko nie o kościele. Jak bedziemy mialy po 60 lat to wtedy założymy forumowy różaniec.... no bez obrazy dla niektorych :-) :-D

aaaa ktos sie pytal o wyklad na temat penisów
Penis – rodzaj złącza fizycznego do transferu danych genomowych. Wpina się go do gniazda wagina, posiadanego przez każdą komputerę. Zwykle trzeba kilkakrotnie powtórzyć tę czynność, aż dane zaczną płynąć. Kanał telekomunikacyjny, jakim jest penis, najczęściej przestaje działać po upływie 45–55 lat od daty produkcji. Nie jest to jednak regułą.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2009, 15:47

mnie to chyba mój mąż to dzisiaj na stole w kuchni weźmie :ico_olaboga: :ico_olaboga: jest jakiś nie wyżyty chyba :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: cały tydzień miał nocki to teraz co do domu wejdzie to już mu się chce :ico_sorki: a ja że nie,bo muszę sprzatać :ico_nienie: niech czeka do wieczorka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

23 maja 2009, 15:50

DEFINICJA MEŻCZYZNY

(potocznie złośliwa narośl na penisie) – jeden z dwóch modeli człowieka (♂). Wyróżnia się ogólną nieprzytulnością, niechęcią do kooperacji, chropowatością oraz nadmierną sennością. Mężczyzna odżywia się piwem i chipsami, jego okres godowyletarg, jeżeli zaobserwuje drugi model człowieka – kobietę w wieku rębnym, z którym jest w pełni kompatybilny, dzięki wykorzystaniu przeciwstawnych części kontaktujących się. Chęć zbliżenia manifestuje obleśnym uśmiechem. Aby zwiekszyć szansę na zbliżenie, dokonuje wcześniej pewnego ciekawego i traumatycznego dla siebie obrzędu mycia całego ciała. Paradoks mycia się jest najciekawszym zwyczajem mężczyzny – myje się, chociaż w wyniku tego zabiegu przez najbliższy tydzień czuje się bardzo nieswojo. trwa przez cały rok i składa się z licznych ultrakrótkich incydentów. Ożywia się na bardzo krótko przerywając . Atrakcyjny mężczyzna sięga głową powały, a barami od framugi do framugi, klnie jak krasnolud, ryczy jak bawół i na trzydzieści kroków śmierdzi koniem, potem i piwem, bez względu na porę dnia i nocy. Mężczyźni, którzy temu opisowi nie odpowiadają nie są uznawani za godnych westchnień i plotek.
W wyniku kontaktu z kobietą zachodzi reakcja addycji, czego produktem ubocznym jest tzw. dziecko (wersja larwalna jednego z dwóch modeli)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 maja 2009, 15:52

najczęściej przestaje działać po upływie 45–55 lat od daty produkcji
a ty skąd masz taką wiedzę????
co do domu wejdzie to już mu się chce :ico_sorki:
no to nie stawiaj się i nie zasłaniaj się sprzątaniem tylko do dzieła

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2009, 15:59

AsiaNL dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie stawiaj się i nie zasłaniaj się sprzątaniem tylko do dzieła
tak,a potem będę słuchać,że nic nie robiłam tylko mi się bzykać chciało :ico_oczko: :ico_oczko: niech sobie poczeka nic mu nie będzie,za to mi pomoże szybciej Hanię położyć spać :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość