Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2009, 17:28

Nie powiem
:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: już mi tu mówić w tej chwili :ico_zly: :ico_zly: :ico_oczko:
mam syna,nie zapominajcie o tym
pamiętamy :-D

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 maja 2009, 17:34

Hejo dziewuchy!! Widzę że Uleczki nie ma to nadrabiacie za mnie. Nie przeczytałam wszystkiego , ale wiem że koleżanka Bigottka z Gdyni jest, to fajnie, będziemy razem dzieci rodzić hehe.
No i laski mi się rozbestwiły! Zboczuchy straszne... :ico_sorki: :ico_sorki:
A ja dalej chora. Myślałam że to już koniec moich cierpień, ale poszłam do miasta i zaczęło się spowrotem. Dlatego w przyszłym tygodniu wracam do Gdyni, bo szlag mnie trafia tu. W ogóle mogłam wcale nie jechać, a oszczędziłabym sobie zdrowia...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 maja 2009, 17:43

uleczka170 ty to się masz z tym zdrówkiem :ico_sorki: wracaj do domu i to szybko :ico_sorki:
Nie przeczytałam wszystkiego
oj :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
laski mi się rozbestwiły! Zboczuchy straszne..
czyżby jakiś świętoszek się znalazł :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 maja 2009, 18:12

czyżby jakiś świętoszek się znalazł
no właśnie nie :-D
Mam się ze zdrowiem i to strasznie, bo nie dość że przebyłam tu taką ciężką drogę, to owszem ładnie mnie powitali, ale... no właśnie jest ale. Rodzicom się firma sypie i wszystcy struci chodzą jak cholera, a na mnie to się niestety strasznie odbija, tymbardziej że chora jestem.. Tato uważa że za bardzo się ze sobą pieszczę, że leżę i nic nie robię. A ja kur** nie przyjechałam tu nic robić tylko odpoczywać. No ale cóż, taki ejst mój ojciec. No i wk***** mnie atmosfera w domu więc się denerwuję i ryczę co rusz, no i na to też mają wytłumaczenie- że to hormony. No i tak: w czwartek przyjechała moja siostra z dzieckiem i z mężem i zajęli jeden pokój. To ja sobie nie mogłam znaleść spokojnego koncika na odpoczynek i sen, więc tak wszyscy mnie wyganiali z konta w kąt. I mam dość. Bardzo się naraziłam przyjeżdżając tu, ale oni tego nie doceniają. Może jakby to bardzo dzidzi zaszkodziło to spojrzeliby innym okiem... Dlatego już rozmawiałam z moim G i powiedziałam że we wtorek albo środę będę już w Gdyni, nawet jakbym miała jechać z zawalonymi zatokami. Bo tu się wyzdrowieć poprostu NIE DA!

:ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 maja 2009, 18:15

Nie przeczytałam wszystkiego
już jesteś do ukarania kobietko powiedz gdzie mieszkasz dokładnie to dostaniesz klapsy.
świętoszek się znalazł :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko:
oj to nie dobrze że takie tu są to nie miejsce da świętoszek chyba że tak tylko udajesz uleczka170, :-P a to nie jest dozwolone :-P

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 maja 2009, 18:22

bigottka, nie noo świętoszką to ja nie jestem heheh
Na obłużu mieszkam

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 maja 2009, 18:22

we wtorek albo środę będę już w Gdyni, nawet jakbym miała jechać z zawalonymi zatokami
dawaj kobieto do domu i to nawet teraz a nie przejmuj się nimi bo twoje zdrowie jest najważniejsze i dzidzi oczywiście. Więc nie stresuj się kobietko.
Bardzo się naraziłam przyjeżdżając tu, ale oni tego nie doceniają.
no i co warto było?? :ico_sorki: Tylko wyleczyć się nie możesz!!

[ Dodano: 2009-05-23, 18:25 ]
uleczka170 oczywiście mój mąż jak przeczytał że jesteś z Obłuża to co powiedział " Obłuże rządzi" cały on bo też stamtąd jest i ma od razu 100 pytań na sekundę :ico_zly: wkurza mnie on bo jakiś talki ciekawy się zrobił.

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 maja 2009, 18:26

bigottka, no właśnie czuję się jakbym jakąś karę tu przechodziła. A muszę poczekać na kasę na bilet, bo antybiotyki mnie sporo kosztowały... :/

[ Dodano: 2009-05-23, 18:28 ]
bigottka, haha to ładnie :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

23 maja 2009, 18:29

A muszę poczekać na kasę na bilet
to gdzie żeś wyjechała kurczę mąż nie może Tobie dać tej kasy żebyś wróciła :ico_zly: .

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

23 maja 2009, 18:34

bigottka, no właśnie musi mi przelać na konto mamy, bo ja oczywiście swojego nie mam. A siedzi teraz na jakiejś wiosce zabitej dechami i będzie dopiero jutro w Gdyni.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość