Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

07 kwie 2008, 12:57

hej.
U nas nie pada i świeci śliczne słoneczko.Wiosna na całego i tak fajnie zielono się robi.

Joachim nie cieszy się wiosną.Wychodzi mu górna lewa piątka i jest marudny i złośliwy.Ma problemy z zasypianiem i ciągle paluszki w buziaku trzyma.Jak do tej pory ząbkowanie przychodził bezobjawowo,to ostatnie zębiska musza mu dać w kość :ico_placzek: Wczorajszy dzień taki był niedobry i płaczliwy,że oboje o 19 położyliśmy się spać,tzn ja :ico_oczko: bo Joachim turlał się jeszcze do 22.Również teraz po przestawieniu zegarków idzie poźniej spać.Jak do tej pory 20 to teraz 21 a nawet po.

Kasiulinka się odezwała :ico_haha_01: jak fajnie :ico_haha_01: I my za Was trzymamy ogromnie mocno kciuki.Bedzie ok.Ważne,że humorek dopisuje :ico_oczko: Buziaki :ico_buziaczki_big:

Maziu u mnie też ten ból głowy był od @..teraz już wiem.I pierwszy raz tak miałam.

Robię dziś babkę marmurkową z makiem,więc zaprawszam na ciacho i kawkę.
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2008, 12:59 przez aaneta25, łącznie zmieniany 1 raz.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 kwie 2008, 12:58

Wiecie my tez mamy nowych sąsiadów na przeciwko, wprowadzili się jais miesiąc temu. Widac takie starsze małżeństwo bo mają syna chyba juz ok 15 lat ma, córka tez gdzieś tak. Ale jak się wprowadzali to jeszcze jedna przyszła pożyczyc troche wody i była no może w moim wieku. Na klatce stoi wózek, spacerówka też podejżewałam ze to ich, ale jak długo tu mieszkają jeszcze nie widziałam dziecka ani nie słuszałam. A teraz patrze przez okno i przyjechała sąsiadka z zakupami i z samochodu wyciąga chyba chłopczyk. Troche młodszy od matyldy, mm nadzieje że jak sie zrobi ciepło to wkońcu powychodzą ci sasiedzi z ukrycia. :-D Bo wszyscy mnie się pytaja jak tam noi sasiedzi a ja niewiem bo prawe wcale ich nie widać :-D

[ Dodano: 2008-04-07, 13:25 ]
No to ja odwaliłam kupe roboty :-D już poprasowałam teraz sobie zupke zjadłam, bo główka mnie znowu rozbolała :-) A słysze że mała już wstaje, cos tam woła :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 kwie 2008, 14:06

Miałam coś napisac ale nie pamiętam :ico_zly: Jak TT będzie miał tyle reklam to chyba przestanętu pisywać, szlag mnie trafi nim mi odpali wpisy to chyba z 5 reklam zamykam, co to TV czy forum dyskusyjne :ico_zly:

Elu ja to się dziś nudzę, sąsiadka ma teściów...
Już nie wiem co wymślać Wiki za zabawy, ona mnie ciągnie do drzwi i chce wyjść :ico_placzek:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 kwie 2008, 15:42

mOJA Matyldzia przedchwilą spadła z koszyka i uderzyła tyłem głowy o kant drzwi :ico_olaboga: Ale było płaczu, :ico_placzek: teraz spina się na krzesełko i wchodzi do wózka dla lalek. Już zapomniała co było 20min temu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 kwie 2008, 16:29

Maziu to normalka
Mnie Wiki włazi gdzie się da, już przywykłam, a jak jej zwracam uwagę to robi to jescze bardziej na złość, dlatego ostatnio jest jakby spokojniejsza, chociaż kusi ją nowy fotel :-D

Ale mi dziś tak ponuro przez tą pogodę :(

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 kwie 2008, 16:43

Hej dziewczyny my dzisiaj zalatany dzionek mamy tak na chwilkę wpadłam :ico_olaboga: Mazia - widze że Matyldzia to też kaskaderka mała :-) coś wiem na temat wydatków my w maju mamy komunie chrześnicy, osiemnastke mojej siostry, urodziny drugiej i jescze urodziny chrzestnej :ico_olaboga: z kąd tu kase brać :ico_szoking:
Właśnie może macie jakiś pomysł na prezent komunijny dla dziewczynki :ico_noniewiem:
Anetko prosze o kawałek babki bo bardzo lubie :-D
Nellu ja też zawsze po imprezach się zarzekam aż do następnej :-D
asia, - racja przez te reklamy można pirdo.... dostać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Elu- :ico_brawa_01: zawsze jak coś dla siebie się zrobi to i lepiej człowiek się czuje i lepiej wygląda ja jak narazie nie mam miejsca w domu na takie sprzęty no a może niedługo to się zmieni.
Moja Niki ma katarek mam nadzieje że na tym katarku się skończy u nas też pogoda paskudna pada i zimno strasznie no gdzie ta wiosna :506:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 kwie 2008, 17:40

Ojjjj za wcześnie wam się pochwaliłam że ide se nową fryzurke robić, właśnie byłam się umówić i okazało się że jutro akurat zakład zamknięty bo jakies szkolenia mają :ico_zly: A tak mi zależało jutro, moi rodzice maja msze w kościele z okazji tej rocznicy :ico_olaboga: i klapa, obok mam jeszcz 4 zakłady fryzierskie ale ja tak nie lubie zmieniać tam mam fajna fryzierke wypróbowana :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-07, 17:48 ]
Gdzie ta wiosna :ico_zly: to raczej jesień tak deszczowo :ico_zly: we czwartek mam ubrac Martynke na zielono do przedszkola czy to jakis dzień eko. Panie też maja być ubrane na zielono :509: Będzie zielono miiiiiiii :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

07 kwie 2008, 21:41

Hej!!
kasiulka, super, że jesteś. Ja też nie mam wątpliwości, że wszystko dobrze się skończy. Wracaj do domku.
elunia, jesteś kochana. Ale mnie zatkało. Pamiętałaś
:-) :-) A ten orbiterek wcale nie taki fajny, już mi się odechciało. Ćwiczę codziennie swoje zestawy i nie jem kolacji. Czekam na spadek poziomu tłuszczu na .... same wiecie czym :-D
asia, super, że masz kumpelkę :ico_brawa_01:
nella, ty to się zabawiłaś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 kwie 2008, 22:22

Witam wieczorkiem

Coś chyba trzeb awas rozruszać bo tu zaczyna być pusto i smutaśno przez to.
Jutro szykuja się imprezy, niektóre maluszki kończą 1,5 roczku więc wiecie baujemy Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 kwie 2008, 22:26

U nas sypie śnieg szkoda gadać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zimą nie było tak biało :ico_olaboga: ide spać do jutra może jutrzejszy dzień będzie lżejszy niż dzisiejszy - sobie zrymowałam :-D Miłej nocki.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości