Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

23 maja 2009, 11:07

dana, gratulacje za pierwszego zabka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: mała jest swietna i super stoi :-)

Poprobuje jeszcze z tymi brokułami innymi rzeczami, zobaczymy jak to wyjdzie.

A ja niedługo tez nie bede juz czesto zagladac, bo trafila mi sie taka dorywcza praca, narazie tylko na sezon wakacyjny, ale zobaczymy.
Niby 6 czy 7 godzin dziennie, ale mojego szkrabka bede mniej widywac :ico_placzek:
Robota powinna byc lekka, łątwa i przyjemna, bo bede sobie sprzedawała w takim małym butiku z ciuchami, a kasa sie bardzo przyda.

Zmykam troszke ogarnac dom, bo Filip poszedł spac, nadarabia zaległosci teraz, bo w nocy znowu ciagly ryk :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

23 maja 2009, 12:28

Wiola a kto z malym bedzie? Bo tesciowa jest przedszkolanka? A w sumie to przedszkola zamykaja chyba na wakacje - nie? :) Ale dobrze Ci z ta praca :) ja powiem Wam ze naprawde jak za duzo siedze w domu to nam sie z M nie uklada - bo ja nie mam nikogo poza nim wtedy i go mecze i mecze :D a on zmeczony chce po prostu chwili spokoju :) na szczescie tylko chwile mialam taka i wszystko wrocilo do normalnosci :D

Nina mi wlasnie zasnela w lozeczku, w dziwnej pozycji, a polozylam ja tam tylko po to zeby mi nie chodzila po kablach jak czytam co napisalyscie :))) mam teraz chwile wolnego to chyba sobie zrobie te muffiny i wypije herbatke z cytryna :)) jej nawet herbata zwykla sie u mnie konczy :ico_szoking: :ico_olaboga: musimy jechac jutro na duuze zakupy :)

Dana sliczna mala krolewna :)) fajnie jest stroic takie maluszki :P ja nie moglam sie doczekac jak bylam w ciazy, bo te ubranka tak lezaly i lezaly i nawet juz jak sie urodzila to nie moglam sie doczekac wlasnie tego etapu kiedy siedzi i mozna jej ubierac sukieneczki :D:D:D jeszcze tylko wlosy zeby miala jak Eric - zeby mozna bylo zwiazac dwa kucyczki :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 maja 2009, 22:24

jeszcze tylko wlosy zeby miala jak Eric - zeby mozna bylo zwiazac dwa kucyczki :)
Nina w poruwnainiu do igi to ma bujne wlosy :)

wiola85, :ico_brawa_01: super z praca :ico_brawa_01: ale szkoda ze nie bedziesz juz tak czesto zagladac :ico_placzek:

Nie dosyc ze Iga musial mi wyrwac mojego loda to gryzla patyczek kawalek odpadl a jak jej chcialam wyjac to zaczela szybko przelykac :ico_szoking: no i miala co chciala zaczela sie dusic :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_zly:
no myslam ze zawalu dostane :ico_olaboga:
no ale zaczela wymiotowac i wylecialo :ico_sorki: :ico_sorki: a ona sie wystraszyla - dobrze jej tak- mo mala zlosnica nie pozwoli sobie nic zabrac :-)

potem wyla godzine nie spala caly dzien :ico_olaboga: i zsunela sie z tapczanu do szafki ze skarpetkami Marcina :ico_haha_01:
mowie Wam co za dzien...
w miedzyczasie byla troszke grzeczna i bawila sie na ogrodzie :ico_sorki:
mam nadzieje ze sie jutro przebija te 2 zebole :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-23, 22:39 ]
Obrazek

tak Iga wyglada jak krzyczy ze szczescia :) jedzie karuzela :ico_haha_01:

Obrazek

pierwszy raz na karuzeli :-D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

23 maja 2009, 22:40

witajcie! ja tylko na chwilke
stawiam spóźnionego torcika :ico_tort: na 8 miesięcy mojego syncia!!!!

dana brawa :ico_brawa_01: za ząbka!!! :ico_brawa_01:

ja mam doła :ico_placzek: jest mi cholernie źle i smutno! tak nie moge sie doczekać tego mojego! normalnie jak dziecko :ico_placzek: :ico_placzek:
a mój misio jadł dziś wafelki smietankowe,tak rozmoczył ślinką że na pewno cosik posmakował i jadł dziś mięsko -filecika tak do rączki! :ico_brawa_01: ale mu smakowało,po za tym dzień jakiś taki do d....,pogoda też do d... i wszhystko też do d....!!!
życzę miłej nocki,ja spadam dać mleczko i lulu!!! może jutro będzie lepszy dzień! :ico_noniewiem: :ico_spanko:

[ Dodano: 2009-05-23, 22:44 ]
marta dopiero zobaczyłam fotki! no super,mój też już jeździł na karuzeli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Igunia jest słodka! i super macie ogród,możecie sobie przed domkiem siedzieć,ja niesty teraz nie,ale już nie długo powrót do krainy Trolli! :ico_brawa_01: tam też będe miała ogród :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 maja 2009, 22:48

Agusia1982, no mam nadzieje ze jutro bedziesz miala lepszy dzien :ico_sorki:

ja tez zawsze tesknie za M jak jestem w PL ale jak wracam to zaluje ze tesknilam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

24 maja 2009, 10:47

Hej

Wypadaloby sie zameldowac.
Pare dni nei mialam netu,teraz juz hula.

Dana--gratuluje zabka :ico_brawa_01:
Marta---Igolek slicznie siedzi.A wloskow to naprawde ma malusio--ale przyjdzie czas i na kitki:-)Wiem ze to denerwuje bo pewnie marzylas o kucyczkach,warkoczykach.Mojej siostry coreczce tez tak powoli rosly,,bodajze do 2 roku miala takie rzadkie i krotkie a teraz dziewczynka ma 10 lat i wlosy gestsze niz mamuska:-)

wiola--fajnie ze masz jakas prace,zawsze to jakis grosz.
yoanna--jak sie miwea Ninka??dalej kaszle??MYsle ze to samo przejdzie,oby sie nic iwecej nei rozwinelo.Zdroweczka zycze.

Agusia--Wierze ze tesknisz za mezem.Oj ja to tez bym przezywala i odliczala dni.ZAwsze tesknie gdy jade na dluzej do POlski,tymbardziej jesli wiem ze dzieci go potrzebuja.
Mysle ze dzis masz lepszy humorek????

Aida--Sliczna fotka KAcperka i mamuszi:-)
Masz zdrowiutkie i geste wlosy.Super kolorek.

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

24 maja 2009, 11:06

Witam !
Dana sliczna mala krolewna :)) fajnie jest stroic takie maluszki :P
Dzieki kochana i masz racje przeslodkie te dzieciaczki jak sie je jeszcze wystroi
jeszcze tylko wlosy zeby miala jak Eric - zeby mozna bylo zwiazac dwa kucyczki :)
Powoli powoli i urosna tylko zeby chcialy nosic te spinki i gumki :ico_oczko:
A ja niedługo tez nie bede juz czesto zagladac, bo trafila mi sie taka dorywcza praca, narazie tylko na sezon wakacyjny, ale zobaczymy.
Ojej to nie fajnie :ico_placzek: ze nie bedziesz miala czasu na tyle ale mam nadzieje ze bedziesz zglodala jak najwiecej :ico_sorki: bedziesz mogla
Nie dosyc ze Iga musial mi wyrwac mojego loda to gryzla patyczek kawalek odpadl a jak jej chcialam wyjac to zaczela szybko przelykac :ico_szoking: no i miala co chciala zaczela sie dusic :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_zly:
no myslam ze zawalu dostane :ico_olaboga:
no toi rzeczywiscie poszalala lobuziareczka mala :ico_olaboga:
zlosnica nie pozwoli sobie nic zabrac :-)
no to u nas jest tak samo
mam nadzieje ze sie jutro przebija te 2 zebole
no oby bo strasznie marudne te nasze dieciaczki przy tych zebolach :ico_olaboga: Martunia super foteczki Igolek wyglada przeslodziutenko :ico_brawa_01:
Agusia1982, Sto lat dla niuniulka :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Widze ze ujezdza juzrumaka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No a Weronka zebrala pare prezencikow od dziadkow za 1 zebacza he he he :-D i miala zabawe na calego



Obrazek
Obrazek
A tu W :-D erka przymiezyla stroj kapielowy od babci
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A tu zadowolona w nowym furaczku!!

ObrazekObrazek

A tu ja siostrzyczka wystroila
Obrazek

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 maja 2009, 13:25

Cześć moje drogie :-)
ja niedługo tez nie bede juz czesto zagladac, bo trafila mi sie taka dorywcza praca, narazie tylko na sezon wakacyjny, ale zobaczymy.
Wioluś super że dostalas prace rozerwiesz sie i odpoczniesz od malego troszke,a jakie powroty do domu będą mile :ico_brawa_01:
mmarta81, super te zdjątka Igolaa bryke ma super różowiutka :-D
a z tą zlością to Kacper identycznie wiec jak musze mu cos zabrac w drugjej ręce mam zastępstwo :-D wogle to mały kablozerca wszystkie papierki uwielbia worki i opakowania od zabawek :ico_noniewiem:
Aida--Sliczna fotka KAcperka i mamuszi:-)
Masz zdrowiutkie i geste wlosy.Super kolorek.
dziękuje dziekuje kolorek mam naturalny ale ostatnio znalazlam u siebie siwego wlosa :ico_szoking: więc pewnie bede musiala niedlugo farbowac :ico_oczko:
dana,
śliczne zdjęcia Weroni a w tym stroju wygłąda jak mała baletnica :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 maja 2009, 13:26

Witam sie dzisiaj i ja :-)

MAcie racje ze moja tesciowa zostanie z Filipkiem, bo wolne w wakacje, wiec ja moge sobie dorobic, ale strasznie sie boje tej tesknoty za małym :ico_placzek:

mmarta81, dana, swietne fotki dziewczynek, jeju one juz takie duze, jak ten czas leci :ico_olaboga:


A i sto lat dla solenizanta :ico_tort: :ico_tort:
No i Agusia trzymaj sie dzielnie, dasz rade :-)

Zastanawiam sie co by tu dzis robic bo M do pracy pojechal wiec cały dzien sama, pewnie na spacer po wsi pojde.

A we wtorek dzien matki, musze cos pokombinowac, ale nic wielkiego jakis kwiatek i cos do tego, w sumie to mam juz dwie mamy :-)

A w czwartek mamy nasza pierwsza rocznice slubu :-D ciekawe czy chociaz kwiatka dostane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 maja 2009, 14:58

Ojaaaaa uwielbiam zdjecia!!!! Iga jest super :D taka pocieszna :) lubie patrzec na Wasze malenstwa :))

A co do Weroniki to moj maz dokladnie to samo jej robi z pielucha!! Zaklada jej tak na glowe i sie smieje z niej kilka minut bo twierdzi ze wyglada jak w helmie :)

Wiola, na pewno bedzie pamietal o rocznicy! Ja mojego udusze jak zapomni :/ Trzeba pamietac o rocznicach slubu i urodzinach, reszte moga olac :PPP

A my po zakupach, wlasnie pieke kurczaka, ale najlepsze jest to ze mnie tak strasznie naszlo w domu i wygrzebalam z zamrazarki kurczaka z przed 6 miesiecy ;(((((((( moj M twierdzi ze bez roznicy ile siedzi no wiec zobaczymy :)))

Ide jesc, a pozniej na spacerek :)

Milego dnia dziewczyny! :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość