Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 23:19

MONIKAB fr, mi też lekarz powiedział, że kobiety w oświęcimiu nic nie jadły a karmiły, choć fakt faktem te dzieci w Afryce to wcale takie zdrowe pewnie nie sa i prawidłowo na wadze nie przybywają

[ Dodano: 2009-05-23, 23:28 ]
dzęki dziewczyny :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 maja 2009, 23:28

ejustysia pisze:MONIKAB fr, a ja miałam Cie kiedyś na nk w znajomych, ale musiałam skasowac tamte konto i mam nowe, więc jak możesz to wyslij mi zaproszenie :-D
( nie ma to jak sie gdzies wprosić :)

wyslalam, teraz czekam na akceptacje bo chetnie poogladam Wiktorusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 23:30

MONIKAB fr, już zaakceptowałam :) Ja to szybka jestem :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 maja 2009, 23:31

MONIKAB fr, mi też lekarz powiedział, że kobiety w oświęcimiu nic nie jadły a karmiły, choć fakt faktem te dzieci w Afryce to wcale takie zdrowe pewnie nie sa i prawidłowo na wadze nie przybywają

to prawda, ale nasze dzieciaczki beda zdrowe czy to na piersi czy na mleczku sztucznym :ico_oczko:
mysle ze dobrze robisz, ze oprocz butli podajesz tez piers, choc pewnie klopotliwe to jest skoro masz nawal pokarmu i musisz odciagac :ico_olaboga: ale moze jeszcze wszystko sie unormuje :ico_noniewiem: trzymam kciuki

[ Dodano: 2009-05-23, 23:33 ]
ejustysia pisze:MONIKAB fr, już zaakceptowałam :) Ja to szybka jestem :-D

he he, no szybka :-D lece poogladac :-D
a ja mam teraz czas bo dzieci juz spia a chlopa w domu brak to zabralam sie za porzadkowanie zdjec w komputerze i na wspomnienia mnie wzielo... jaka moja Alutka byla jeszcze nie dawno malusia :ico_olaboga: a teraz to juz powazna kobitka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 23:35

MONIKAB fr, już sie chyba w miare unormowało bo wczesniej mialam tyle pokarmu, że, aż piersi bolały i samo kapało, teraz odciągam po to by widziec ile zjadł, no, ale przystawiać tez go przystawiam, na szczęście mimo smoczka umie nadal dobrze łapać sutek :ico_sorki: teraz sobie słodko śpi w swoim lóżeczku a jak był tylko na piersi nie było mowy aby sam zasnąl, a ja przy nim 24h na dobe migreny juz dostawałam i na siedząco zasypiałam

[ Dodano: 2009-05-23, 23:40 ]
MONIKAB fr pisze:a teraz to juz powazna kobitka


no poważna i jaka dorosła już. Którego Maj miała urodzinki?

Ja widze po Wiktorku, że czas szybko leci. niby ma niecały miesiąc, ale już sie dużo zmienił, uśmiecha sie i poznaje mamusie i tatusia.

Ja to ciągle nie moge przeżyć jakie te Twoje dzieci to oczy piękne mają. No wyjątkowo cudne

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 maja 2009, 23:43

ejustysia pisze:teraz sobie słodko śpi w swoim lóżeczku a jak był tylko na piersi nie było mowy aby sam zasnąl, a ja przy nim 24h na dobe migreny juz dostawałam i na siedząco zasypiałam

ech, znam to...ja mialam pierwsza noc po porodzie w szpitalu taka :ico_olaboga: mialam malo pokarmu a Ala urodzila sie duza i potrzeby zywieniowe miala wieksze... do czwartej rano sie meczylam choc pielegniarki chcialy ja dokarmic przez strzykawke...
ale myslalam ze sie uda i bedzie wystarczac moje mleczko... o 4 nie dalam juz rady i poprosilam o pomoc.pielegniarki mi ja zabraly, nakarmily i przetrzymaly do 8 rano a ja moglam sie przespac.potem tez dawalam jej troszke sztucznego mleczka i byla spokojniejsza , ale jak wyszlysmy juz ze szpitala to pila tylko piers :ico_sorki:
z Wiktorkiem bylo odwrotnie...piersi twarde po porodzie od nawalu mleka a moj kawaler 3 dni nie chcial jesc tylko spal :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

23 maja 2009, 23:45

ejustysia, dzieki za akceptacje. Przesliczny Wiktorek. Ta minka na zdjeciu jest zdecydowanie po mamusi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 23:46

No tak, ale ja to jestem bystra jak woda w klozecie, przecież pisze w suwaczku ile Alicja ma :ico_wstydzioch:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

23 maja 2009, 23:47

ejustysia pisze:no poważna i jaka dorosła już. Którego Maj miała urodzinki?

11 maja swietowalismy roczek :ico_brawa_01:
ejustysia pisze:Ja widze po Wiktorku, że czas szybko leci. niby ma niecały miesiąc, ale już sie dużo zmienił, uśmiecha sie i poznaje mamusie i tatusia.

ani sie obejrzysz a bedziesz piec torcik na pierwsze urodzinki :ico_haha_01: czas leci bardzo szybko :ico_olaboga: moj kawaler juz do szkoly chodzi a dobrze pamietam jak go rodzilam :ico_oczko:
ejustysia pisze:Ja to ciągle nie moge przeżyć jakie te Twoje dzieci to oczy piękne mają. No wyjątkowo cudne

he he, no dzieki :-D Wiktorek ma ba 100%po mnie a Ala chyba po mezu :ico_noniewiem: ( ja mam brazowe a moj A piwne)
a ja wczoraj obcielam grzywke swojej ksiezniczce :-D

[ Dodano: 2009-05-23, 23:49 ]
No tak, ale ja to jestem bystra jak woda w klozecie, przecież pisze w suwaczku ile Alicja ma
:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

23 maja 2009, 23:53

MONIKAB fr, ja w szpitalu mleczko miałam, ale mały sie nie najadał, wtedy tez jeszcze o tym nie wiedziałam i nie chciałam by go dokarmiano, spał jescze wtedy sam. Dopiero tak w 3 dobie mamunia zabrała go dołożka i tak zostało do zeszłego wtorku bo nie miałam siły. A teraz już spokojniutki i grzeczniutki jest.

ziolo007 pisze:Przesliczny Wiktorek. Ta minka na zdjeciu jest zdecydowanie po mamusi
dziękuję :)

ok dziewczyny je lece troche sie przespać bo pewnie tradycyjnie już za 1,5 godziny synuś obudzi sie na jedzonko :) Jak będa wieści od zoolci to wejde napisać , mam nadzieje, że następna wiadomość to już bedzie ta na którą wszystkie czekamy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość