donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 maja 2009, 21:45

ja już się pożegnam, do jutra, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

23 maja 2009, 22:20

wy sie zegnacie a ja sie witam :-)
ale ja to troszke nawalona jaestem :-)
dzis sie moj maz dzieckiem zajmuje, bo dzisiaj bylismy na wsi i tesciowa wino postawila, to my zesmy odstawili nastepne no i juz mi szumi i to konkretnie w glowie :-D ale maly juz wykapany, nakarmiony i spi w lozeczku... zaraz my tez mykamy
jutro Łukasz jedzie juz po poludniu w trase i ponoc ma wrocic kolo piatku dopiero :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a ja taka sama... znowu...ehhh przesrane zycie takie w rozjazdach i osobno :ico_placzek: :ico_placzek:

ananke suuuper ze jest OK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze :-) :ico_sorki: :ico_brawa_01:

milutka nie mysl sobie ze my tak nie rozumiemy. kazda z nas prawie podsuwa co rusz jakies rady i rozwiazania...ale szczerze to wiem i rozumiem ze jest ci ciezko. nikt nie kwestionuje tego jak postepujesz ze swoim dzieckiem. widzisz my mamy akurat tak ze nasze dzieciaki sa spokojne( i oby tak pozostalo) ale dzieci sa rozne. no i pewnie prozno u ciebie szukac rozwiazan u specjalistow bo widocznie taka jest twoja Klaudia i juz. tak samo miala moja tesciowa ze swoja corka. nawet dzisiaj mi opoiwadala jak jej dziecko plakalo calymi dniami i nawet nocami i to do roku czasu... takze na serio ja ci wspolczuje, ale nie pozostaje ci nic innego jak tylko zacisnac zeby i przetrwac ten okres...musi cie pocieszyc tylko ta mysl ze to na pewno minie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki za Klaudusie i rowniez sie o nia martwie...a najbardziej o ciebie bo zdaje sobie sprawe jak musi ci byc ciezko, i na prawde nie wiem jak ja bym sie czula i zachowywala gdyby moje dziecko takie bylo placzliwe...
Ok koniec juz mojego wywodu. sory ze tyle nabazgralam...ja to lepiej juz skoncze i sie poloze. takze do jutra...

oj bedzie mnie jutro glowa bolec.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:

spokojnej nocki i milusinskich snow
papa

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 maja 2009, 07:44

witam u nas noc ok pobudka 24 , 4 rano , od 5 nie spala.. 6: mleko i spi od 6:30 teraz i zaraz wstanie

milutka nie mysl sobie ze my tak nie rozumiemy. kazda z nas prawie podsuwa co rusz jakies rady i rozwiazania...ale szczerze to wiem i rozumiem ze jest ci ciezko. nikt nie kwestionuje tego jak postepujesz ze swoim dzieckiem. widzisz my mamy akurat tak ze nasze dzieciaki sa spokojne( i oby tak pozostalo) ale dzieci sa rozne. no i pewnie prozno u ciebie szukac rozwiazan u specjalistow bo widocznie taka jest twoja Klaudia i juz. tak samo miala moja tesciowa ze swoja corka. nawet dzisiaj mi opoiwadala jak jej dziecko plakalo calymi dniami i nawet nocami i to do roku czasu... takze na serio ja ci wspolczuje, ale nie pozostaje ci nic innego jak tylko zacisnac zeby i przetrwac ten okres...musi cie pocieszyc tylko ta mysl ze to na pewno minie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam kciuki za Klaudusie i rowniez sie o nia martwie...a najbardziej o ciebie bo zdaje sobie sprawe jak musi ci byc ciezko, i na prawde nie wiem jak ja bym sie czula i zachowywala gdyby moje dziecko takie bylo placzliwe...
:ico_sorki: :ico_sorki: dobrze ze mama mi pomaga ostatnio prawie caly czas.... wiec Klaudia sie nie nudzi... wrecz przeciwnie dla niej placz to rozrywka dzis doszlismy do wniosku

kurde ale mialam super sen pierwszy raz mi sie podobal haha ze wyjechala do stanow zjednoczony znalazlam prace , mama tez wyjechala znalazlam znajomych fajnych , siostra do nas dojechala, mąz z córka i jakoie tam zycie fajne wielkie budynki , sklepy itd ...ale sny są czasem zrtabane ale az tak fajnie:)


dobra lece bo maluszek sie budzi

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 maja 2009, 08:08

witam :-)
u nas noc jak zawsze OK
słoneczko się przebija, mam nadzieję, że się pokaże i będzie ładna pogoda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

24 maja 2009, 08:20

ja równiez witam wyspana :-)
słoneczko się przebija
u nas podobnie wiec i ja mam nadzieje :ico_sorki: :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 08:45

plumka :-)

witam i ja po przespanej nocy :-D
dłuuugo siedzieliśmy z chłopem, oglądaliśmy filmiki, potem gadaliśmy o wyjeździe do Polski, bo zraz po komunii musimy zacząć wszystko dokładnie planować :-)

u nas dziś piękna pogoda :-) więc idziemy spacerkiem do kościółka, potem jeszcze mały spacerek, potem koło południa pojedziemy do Kasi i Tomka z zaproszeniem na komunię :-) no i już będzie właściwie po dzionku, bo chłop się będzie zbierał do pracy...
ale juz na tyle się dobrze czuję, że chyba popołudniu wyjdę z chłopcami na spacer, najwyżej koło domu pochodzimy albo wezmę starszaka na loda :-)

wrzuciłam na Pesteczkowo zdjątka z wczorajszego szaleństwa przed kąpielą :-)

[ Dodano: 2009-05-24, 08:48 ]
stawiam kawkę i herbatkę :-D
ObrazekObrazek

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 maja 2009, 08:53

ananke, dobrze, że czujesz się lepiej :ico_sorki: fotki fajowe, ślicznie wyglądacie :-)

[ Dodano: 2009-05-24, 09:03 ]
a i avatar też super :-D , ja nie mogę tych avatarów wstawiać, bo chyba brak jakiegoś programu, no i gifów też nie mogę :(

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 09:08

ja nie mogę tych avatarów wstawiać, bo chyba brak jakiegoś programu, no i gifów też nie mogę :(
prześlij mi na maila zdjęcie, z którego chciałabyś avatarek :-) to poproszę chłopa, żeby je pomniejszył :-)
fotki fajowe, ślicznie wyglądacie :-)
dziekuję :ico_wstydzioch: :-D
ananke, dobrze, że czujesz się lepiej :ico_sorki:
noo, już tydzień od ataku, pełen tydzien na antybiotyku, także musiało byc lepiej :-D

[ Dodano: 2009-05-24, 09:08 ]
whisky79@gazeta.pl
to mój mail :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 maja 2009, 09:13

prześlij mi na maila zdjęcie, z którego chciałabyś avatarek :-) to poproszę chłopa, żeby je pomniejszył :-)
to mój mail :-)
oki, dzięki :-D , zaraz wyszukam jakąś fotkę i Ci prześlę :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 maja 2009, 09:27

zaraz wyszukam jakąś fotkę i Ci prześlę :-)
czekam :-)
mi te fotki Krzysiek w GIMPie zmniejsza, skaluje, kadruje :ico_olaboga:


chłopcy już powstawali, więc zmykam na śniadanko :-)
nie wiem, czy przed wyjściem zdążę zajrzeć, więc w razie czego życzę miłego przedpołudnia i południa :-D

potem będę bankowo :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość