Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 maja 2009, 12:43

Beata_Tychy, ale duzo dzieciecych akcesorow bedzie w lidlu, dzieki za linka, moze wysle kogos z rodzinki po ten termometr to moj tata by mi go przywiozl 6 czerwca :-)

Katka, ludzie niekiedy zachowuja sie bez wyobrazni... przykro cos takiego czytac.

a rozstepy to mysle ze wszystko zalezy od osoby
niektore dziewczyny sie regularnie smaruja a i tak rozstepy im wychodza
inne niczym nie smaruja i nie maja, ja smaruje od czasu do czasu jak mi sie przypomni :ico_oczko:

wrocilam z szymciem z zakupkow, ladnie sie u nas wypogodzilo
kupilam kolezance czekoladki i likier bo ide do niej z szymciem a ma dzis imieninki :-)

stawiam za rozpoczety 8 miesiac :ico_tort:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

23 maja 2009, 17:42

stawiam za rozpoczety 8 miesiac :ico_tort:
:ico_brawa_01:

malutka_21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 04 lut 2009, 21:30

23 maja 2009, 17:58

katka ja tez mam te nieszczęsne rozstępy :ico_placzek: ale od wczoraj się już trochę przestałam nimi przejmować bo tak sobie pomyślałam że ludzie mają większe zmartwienia i tragedie...
ostatnio i ja zauważyłam ze puchną mi paluszki i obrączka staje się zamała:( z nogami na razie nic się nie dzieje

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

23 maja 2009, 22:48

hej dziś zakupowo bazarowo, właśnie ciacho pieke na jutrzejszego rodzinnego Grila
jako ze juz o 12 sie zaczyna to rano jeszzce sałatke zrobie
i mozemy isc

wkleje wam kilka fotek z dzisiejszej przerwy na lezenie
jak sobie czas skracam :)

Obrazek

Obrazek

zdjecie pt "Mistrz 2 planu " :-D
Obrazek

miłej niedzielki dziewuszki :-)

[ Dodano: 2009-05-24, 09:26 ]
:ico_kawa: miłego dnia :ico_haha_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 maja 2009, 09:27

hej :ico_haha_02:

Beata ostatnia fota debeściarska :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My wczoraj udekorowalismy pokoj Aurelki naklejkami ściennymi, slicznie wyszło :ico_haha_02: I została mi jeszcze jedna partia prania jej ciuchalków i kocyki, posciel, pieluszki. Tak wiec juz naprawde niewiele :-)

Żeycze WAM Lipcówki udanej niedzieli :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2009-05-24, 09:28 ]
katka ja tez mam te nieszczęsne rozstępy :ico_placzek: ale od wczoraj się już trochę przestałam nimi przejmować bo tak sobie pomyślałam że ludzie mają większe zmartwienia i tragedie...
masz absolutna rację :-) po porodzie bedziemy sie przejmowac jak uporac sie z tymi okropnymi rozstępami :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 maja 2009, 10:41

hello u nas pomału słoneckzo zza chumrek sie pokazuje ale naszczescie upałów nie ma, a ja zapraszam an biszkopcika z bita smietana, truskaweczkami i galaretka bo mnie juz wczoraj naszło i musiałąm upiec teraz to pewnie bedzie co drugi dzionek w menu bo jzu coraz wiecej truskaweczek :-D

Katka to jak jzu pokik urzadzony to wklej jakies foteczki :-D

U mnie tez juz coraz blizej konca wczoraj zaczełam posciel dla małej praswoac ale prad mi wyłaczyli :-) ale przynajmniej mogłam sobie bezkarnie z brzuszkiem do góry polezec :-D teraz tylko czekamy na szafe bo w komodzie jzu ciezko bedzie cos upchac ale ciuszków to ja mam na pół roku :-D

co do rozstepów to ja czytałm ze to genetyczna sprawa, ale ja sie tam nei przejmuja bo po porodzie one blakna i jzu nie sa tak widoczne a modelka i tak jzu nei zostane :-D wiec sie nie przejmuje :-D

a mi juz 35 tydziens tuknał, :ico_szoking: chyba po niedzilei musze sie zabrac do pakowania torby :-)

a dzieki za wiadomosc z Lidla bo fajna oferta tez mam zamiar wpasc :-)

dobra uciekam do moich chłopaków bo na ogródeczku szaleja :-D miłego dzionka

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

24 maja 2009, 11:36

hej brzuchatki

Beata_Tychy, super focie, pozniej bedzie piekna pamiatka jak juz grosio bedzie z wami :-) udanego rodzinnego grillka :-D

Katka, prosimy o fotki pokoiku Aurelci :ico_sorki: ja jeszcze nic nie zaczelam prac, czekam na piekna, sloneczna pogode taka jak dzisiaj ale dzis juz pralki nie puszczam bo zaraz jedziemy na military show :-)

ULA_TOMEK, ale super, za 15 dni juz bedziesz w 38tc :ico_brawa_01: ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje. a torbe juz szykuj bo zostalo naprawde niewiele :ico_oczko:

u nas dzis piekna pogoda, w koncu sloneczko i mozna krotki rekaw tylko miec
szymcio spi, a jak wstanie to jedziemy ze znajomymi na pokaz militarny do pobliskiego parku.
milej niedzielki

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

24 maja 2009, 13:37

hello
ja juz w domku weekend zaliczam do średnio udanych :/ ach to był moj ostatni wyjazd tam :ico_zly: teraz predko się tam nie pojawie :ico_nienie:
Beata_Tychy, śliczne foteczki
eve81, gratuluje 8 m-ca :ico_brawa_01:
ULA_TOMEK, ty to masz już naprawde bliziutko do terminu porodu też tak chce
Katka, tak to jest nikt nie patrzy ze kobieta :ico_ciezarowka: takiemu to tylko :wpale:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 maja 2009, 21:16

Fotki pokoiku Aurelki wstawie jak wszystko bedzie gotowe, bo narazie jest tam jeszcze bałagan,pełno ciuszków, nieubrane łozeczko i w ogóle jeszcze nie jest gotowy :ico_oczko:

Jestem dziś padnięta.M zabrał mnie na lody, byłam na małym spacerku.I chyba zaraz umyje sie i wskocze do wyrka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

[ Dodano: 2009-05-24, 21:17 ]
Ula jak to możliwe, ze masz TP o jeden dzień szybciej niz ja, a ciąża jest starsza o tydzien :ico_olaboga: :ico_oczko: Suwaczek masz ustawiony wg. TP z usg ?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 maja 2009, 21:28

witam wieczorkiem ja cały dzionek u tesciowej w ogóredczku bo pogoda super ale tez jzu jakas padnieta wiec pewnie zaraz w łóżeczku wyladuje :-D a jutro szykuje sie na spotkanko z koleznakami z lipcóweczek 2007 w chorzowie wiec tez ciekway dzionek sie szykuje :-D

Kataka termin na suwaczku mam według osattniej miesiaczki czyli na 28 czerwca dlatego tak szybciutko a według usg mam gdzies na 5 lipca bo to za kazdym razem inaczej, a z PAwłem tez miała taki sam termin porodu tez na 28 czerwca a urodziłam 22 czerwca dlatego bardziej sugeruje sie tym terminem :-)

dobra uciekam do wanny bo maluch juz tam buszuje miełego wieczorka zycze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość