Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 maja 2009, 21:49

dana, ja nie moge ale weronka jest czadowa w tym stroju to jak na zapasy :-D :ico_brawa_01: S U P E R

adia26, Iga tez worki uwielbia a ja je nie pozwalam bo o tylu wyp;adkach z workami sie naczytalam ze szok :ico_szoking: wiec wiesz jak nie mozna to ona tym bardziej chce i jak tylko widzi to zaraz ryk :ico_olaboga:

wiola85, pamietam jak slub mailas wszystkie wtedy z brzuszkami bylysmy :ico_haha_02: wszystkiego dobrego :-)

yoanna, jak tam spacer ??? no i kurczak ??? :-)

sarenka, pewnie tak jak mowisz na wloski poczekam do 2 roku zycia :-) ale mi to nie przeszkadza :ico_nienie: mam lysolka i tyle :ico_haha_01:

jezu ale sobie placy zjaralam :ico_olaboga:
wogole to tak gdzie jestZirca???????????????????????????????????????

a gdzie Pati ??????????????????????????????????????????????????

a slonko????????????????????????? bo znikla tak bez slowa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

24 maja 2009, 21:58

JEstem ja, moj brzdac nawet zasnac nie chciał, caly dzien z rykiem i nocka pewnie tez taka bedzie :ico_olaboga: kurka juz te zabki widac pod skorka, ale nie moga sie przebic :ico_zly:

mmarta81,dzieki, oby kolejne wspolne :-) lata tez tak fajnie wygladały :-)
co do włoskow, to ja tez mam takiego łysolka narazie :-) chociaz troszke mu tam rosnie, ale jakies jasne :ico_zly: kurka ale moze mu sciemnieja :-) bo oczka to brazowe sie robia, to po mnie :-D :-D :-D

Dobra zmykam, zaraz M wroci i czekam na piwko, bo normalnie myslałam ze mi sie zachce i kazałam mu kupic jak z pracy pojedzie :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 maja 2009, 23:49

A ja tylko na chwilke sie pozegnac -
A kurczaka moj M pochwalil :D dodalam SmakoMyk, ktory jest do nonono, bo mnostwo chemii w nim i soli pewnie dlatego smaczny... i ziemniaki zapieklam w piekarniku do niego :)
Poza tym sprzatalam bo sasiad wpadl na piwo, no i musialam siasc do mojej pracy. Wlasnie skonczylam 3 punkty jeszcze 8 :D zostalo. Popracuje nad nimi jutro, bo na popoludnie musi byc prawie wszystko gotowe :)

Milych snow :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 maja 2009, 09:15

Hej staiwm kawencje :ico_kawa: i ciacho :ico_tort:
u nas noc ok od 3 w nocy pobudka i tak juz co godzine i o 6 juz wstalismy no nic i nic nie moge go przetawic na poźniejsze wstwanie :ico_noniewiem:
Agusia gratulacje za 8 miesięcy synka :ico_brawa_01: no i ja sie zagapilam Kacper tez ma już 8 miechow :-D :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
mmarta81, właśnie dziewczyny poznikały i nic sie nie odzywaja wzywam was :ico_haha_01: :ico_sorki:

Kacper buszuje po domu zaglada wszedzie i chyba kupsko wali bo steka i patrzy sie na mnie :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dzis wyciagne mojego do miasta i jakas zabawke dla malego kupimy :-D
Dziewczyny wy dalej kąpiecie dzieciaki w wanienkach bo my juz od miesiaca w dużej wannie sobie pływamy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 maja 2009, 09:49

Witam
a gdzie Pati ??????????????????????????????????????????????????
melduje sie, ze jestem.

Bylismy w Polsce na tydzien, neta nie mialam, bo po burzy jakas awaria byla, nie bardzo mialam jak i kiedy pisac.

Eris mial katarek po podrozy, ja chora, gardlo i katar, a po powrocie jeszcze gorzej.
Wrocilismy wczoraj, jechalismy 12 godzin, podroz meczaca, myslalam, ze juz nie dojade.
Dobrze, ze Eris tak ladnie zniosl podroz, cala noc ladnei spal, potem troche sie bawil i znow spal.

Jejku ile napisalyscie.
Fotki dzieciaczkow slicznie, jakie juz duze bobaski i jakie cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dana, corcia slicznie wyglada w tej czapeczce i sukieneczce, a w tym stroju to jak mala balerinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta, zdjecia Iguni super, a w tym aucie jest najlepsze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eris tez juz probowal loda i bardzo mu smakowal, maz mu chcial dac sporobowac a on reka jak zlapal, to odlamal kawalek :-D

MAly calymi dniami mamuje, babuje, tatuje i daduje, gada tez po swojemu, jak na arzie nie podnosi sie sam, ale juz coraz lepiej staje na nozkach.

Co myslicie o chodzikach????? Dostalam chodzik, uzywany juz, ale nie bardzo chce go uzywac, a wszysyc mi mowia, ze jeszcze zmienie zdanie :ico_noniewiem:

Jesli dobrze przyczytalam, to chyba Agusia wklada Nicolaska do chodzika??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

25 maja 2009, 12:41

http://www.babyboom.pl/niemowleta/zywie ... zieci.html

patrzcie co znalazlam - arbuc od 5 miesiaca (nina od wczoraj zatem wcina go namietnie :) zawiera duzo wody wiec przy okazji troche nawodni organizm :D ale bana od 9 a my jemy juz od 6 :/ ajjajj :(

Ja zmykam bo dzis mam malo czasu, pisze ta prace i pisze a jest strasznie czasochlonna :/

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

25 maja 2009, 12:44

wpadam tylko zameldowac ze zyjemy i przepraszam za nieobecnosc :ico_sorki: duzo sie dzieje w Polsce i nie mam czasu pisac :ico_oczko:
Al ma dwa dolne zębacze-wyszly 1 maja :-D dużo pełza, turla się, stoi na czworaka i robi mostek. Bardzo mocno trzyma się na nogach, ale jeszcze sam nie stoi. Siedzi dość dobrze ale szybko sie meczy.
Pozdrawiam Was bardzo goraco i calujemy wszystkie nasze Bejbiki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

25 maja 2009, 12:49

Co myslicie o chodzikach????? Dostalam chodzik, uzywany juz, ale nie bardzo chce go uzywac, a wszysyc mi mowia, ze jeszcze zmienie zdanie :ico_noniewiem:
ja mam w domu chodzik tez dostałam od kogos i małego juz na probe tam dałam, jest bardzo mocny na nogi wiec sporbowałam i bylo oki, ale moim zdaniem jest jeszcze za mały i nie bede go tam dawac, moze za miesiac dwa skorzystam z niego i na chwiele bede tam dawac.

Wiem ze sa rozne opinie na ten temat, ale moim zdnaiem wszystko jak bedzie robione z umiarem to nei powinno sie nic stac :-D sa tacy rodzice ktorzy na poł dnia daja dziecko do chodzika, a potem maja pretensje ze nie chodzi, czy cos innego zlego sie dzieje.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

25 maja 2009, 12:54

Pati Zirca witajcie :ico_brawa_01:
ja chodzika za cholere nie kupie :ico_nienie: jestem przeciwna i już :ico_noniewiem: zaburza to naturalny rytm dziecka i może powodować urazy wiec po co ryzykowac :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

25 maja 2009, 12:57

Pati Zirca witajcie :ico_brawa_01:
witaj
ja chodzika za cholere nie kupie :ico_nienie: jestem przeciwna i już :ico_noniewiem: zaburza to naturalny rytm dziecka i może powodować urazy wiec po co ryzykowac :ico_nienie:
dokladnie tez tak mysle i stoi on na strychu, od samego poczatku bylam na nie i bede sie tego trzymala.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości