Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 kwie 2008, 20:12

hej dziewczynki :-D
ja zmęczona po długim dniu...
GLIZDUNIA, też bym się wpieniła :ico_zly: jak tak można powiedzieć że się przyjdzie i nie przyjść :ico_puknij: no a o tacie Twoim to już bez komentarza...
Kate :ico_sorki: :ico_szoking: ale Mati to BŁYSKAWICA!!! moja przy nim to ślimok :-D :ico_oczko:
no a Karolek to wygląda jakby był z dwa miesiące starszy :ico_brawa_01: i ma śłiczny uśmiech - tyko filmik mi się nie uruchomił :(

u nas oki
Iga dziś zwiedzała kuchnię i skosztowała sobie suchej karmy dla kota z podłogi :ico_olaboga: ja patrzę co ona tak ciućka a tu :ico_szoking: taaaaaa

lecę na "m jak m" :-D
narazie

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 kwie 2008, 20:21

Glizdunia no masakra...powiem Ci, że to okropne! jak tak można? i zaraz widzę siebie...ja mam to samo, zawsze trafiam na takich ludzi..no, może nie zawsze...odkąd jestem tu :-D to los się troszkę odmienił i na Was można liczyć!!!

Anza e...pewnie nie raz podjedzą coś "zwierzęcego"....moja kuzynka się zajadała pedigripalem...namiętnie :ico_haha_01: i wsio ok, tak że spoko...Ale wrażenia na pewno szokujące...

No dzieciaczki rzeczywiście mają tempo! Moja w raczkowaniu im dorównuje, ale poza tym...to niekoniecznie... :-D

Ok, ja też lecę na emkę...doprasuję Hanki sweterek, spakuję butle na jutro...o 6musimy wstać, o 7wyjechać...odezwę się do którejś smsem, bo po lekarzu do domu a potem jadę do pracy...no...dobranoc!!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 kwie 2008, 20:25

ja tylko na chwile - jakos czasu mi braknie, a tyle owlnego mialam...

:ico_tort: dla pierwszej majowej kobitki :) za miesiac bezie duuuuuuuuży tort!!!

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 kwie 2008, 20:34

zborra trzymamy jutro kciuki za was :ico_buziaczki_big: Możesz pisać do mnie :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 kwie 2008, 21:45

anza no to nieźle, teraz musze moja Mile pilnowac no bo jej tez to moze przyjsc do głowy, ale skoro Igunia sobie ciumciała chrupek dla kotka to widocznie jej smakował :-) nic jej nie bedzie.. :ico_noniewiem:

glizdunia w nonono z takimi " koleżankami" we mnie by juz było 220 i nazdałabym im swoje... :ico_zly: co se paniczki nie mysla, nie mogły da znac wczesniej ze im nie pasuje sie spotkac :ico_puknij: :ico_zly:

my sobie z mezem obejrzelismy " Next " z N. Cage'em a teraz sie zegnam :555:
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 21:47

Zbprra oby bylo spoko-zycze Wam tego!!!i daj znac...

ja zgrywam filmiki...ach byl wieczor filmowania Mayci...jakos tak sie dala wiec korzystalismy....i w tesco bbylismy dla rozrywki...pospacerowalismy i teraz juz w domku,Maya spi z tatusiem a ja mam czas na relax :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-04-07, 21:58 ]
a z tymi znajomymi to ja sobie daje juz spokoj....no bo bez przesady mi glowe zawracac a potem mnie olac bez slowa ...eeej to nie dla mnie....
Lady fajny filmik?moze sobie sciagne? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-07, 21:59 ]
Anza....hmmm podobno jedzenie dla zwierzatek wcale nie jest takie zle..a napewno bogate w witaminy :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-07, 22:10 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=jqsP8BLkr_c
to taki krotki filmik z moja chodzaczką...mam lepsze ale to potrwa.....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2008, 22:29

ja wieczorową porą, zaraz zaczynam męczyć pity :ico_zly: a jestem taka śpiąca, ale kurde nie mam kiedy tego zrobić, jutro jadę do Kazimierzy T jedzie ze mną no i oczywiście Mat z tą różnicą że tym razem matem zajmuje się T bo ja muszę w parę miejsc podskoczyć, muszę pojeździć po podstawówkach w okolicy i rozwieśsić plakaty na obóz językowy, dostanę za to kaskę, a potrzebana jest strasznie więc to niby moja pracA, wreszcie T zobaczy jak to jest z dzieckiem 24h na dobę, nie będzie mnie moze do godziny 14, od 8 aż jestem ciekawa czy sobie poradzi??? no przecież musi dawać dziecku jeść pić zmieniać pieluchy.... hm.....

dobra zabieram się za podatki :ico_zly:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

07 kwie 2008, 22:33

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ja gapa... zapomniałam o życzeniach dla Hani :ico_puknij: :ico_noniewiem:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
więc spóźnione ale z całego serca :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
i jutro trzymamy kciuki
to dobrejnocki
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 kwie 2008, 22:55

to drugi filmik......reszta moze jutro jak nie zapomne...teraz juz sie zegnam bo ide spac.....
http://pl.youtube.com/watch?v=5u-ckrWtN0M

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2008, 23:17

SKOŃCZYŁAM :-D i mam zwrot :-D :-D :-D a teraz papapapa do juterka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość