Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

25 maja 2009, 13:06

Cześć mikusia rzeczywiście nie posiadam się z radości :-D
i zupełnie nie wiem skąd u mnie czasem płaczliwe dni :ico_placzek: wczoraj miałam taki właśnie dzień :ico_noniewiem:

ale dziś już jest poniedziałek :ico_haha_01: i mąż ma wolne więc idę Go trochę pomęczyć zamiast siedzieć przed kompem bo się jeszcze poczuje niedoceniany :ico_oczko:

śliczne te Twoje 2,5 centymetrowe szczęście :-D ja na swoim usg widziałam kropkę wielkości 4 milimentrów :ico_haha_02:

ehh za ok 3 tyg kolejne usg :) nie mogę się doczekać :)

Miłego dzionka wszystkim życzę :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 maja 2009, 14:44

mikusia - sliczny groszeczek :ico_sorki: :ico_sorki:

A z witaminkami to moze i racja,zwlaszcza,ze teraz jem duzpowocow i warzyw sezonowych :ico_oczko:

dorota - ja tez wymiotuje wieczorem,rano i w dzien miewam mdlosci ale jakos juz rzadziej :-D

barba - faktycznie duzo juz nas :ico_brawa_01:

U nas super,az sie boje zapeszyc :ico_oczko: Brzusio juz zaczyna byc widoczny,nie tylko dla mnie :ico_wstydzioch:

anusiek pisze:wczoraj miałam taki właśnie dzień
- to normalka,ja w pierwszej ciazy tez sie zastanawialam czemu rycze,czy nie dojrzalam jeszcze do macierzynstwa w wieku 25 lat,czy co :ico_puknij: Ale to normalka - hormony.Teraz w tej ciazxy tez tak mialam,ze ryczalam nie wiem z jakiego powodu,lzy same lecialy ale sie smialam w duchu z siebie,ze rycze i nie wiem o co :-D :ico_wstydzioch:

Ja mam wizyte za 2 tygodnie :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 maja 2009, 14:49

iw_rybka pisze:sie smialam w duchu z siebie,ze rycze i nie wiem o co :-D :ico_wstydzioch:
może tęskniłaś za mną kobieto ;-)
rybka co masz dzisiaj na obiad????

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 maja 2009, 16:11

bigottka, sarenka tzn gulasz z sarny z ryzem.Dostalismy sarnine w grudniu i dopiero ostatnia porcje wyciagnelam :-D

Ale takiego racucha tez bym zjadla - daj przepis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

25 maja 2009, 16:34

iw_rybka pisze:daj przepis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
masz już na PW więc mam nadzieję że będą smakować Wam ;-)
iw_rybka pisze:sarenka tzn gulasz z sarny z ryzem
nie martw się ja mam w zamrażalniku dziczynę (czyli dzika) ale wiem że mój P. nie będzie tego jadł ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 maja 2009, 18:57

ja nie mam problemu z Ł. on zje wszystko byle nie bylo zyl i tlustego :-D Czyli tak jak ja :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 maja 2009, 22:59

hej
ale mnie nie bylo
ale bylismy troche w polsce no a teraz to moja zuzia nie pozwoli mi na kapie posiedziec bo cale dnie spedza na dworze juz z samego rana biegnie do drzwi na ogrod i wali ze by ja wypuszczac,no a ja chcac nie chcac razem z nia
no i na pierwsza stronke info ja mam termin na 10grudnia
no i witam wszystkie mamusie ktorych jeszcze nie znam i serdecznie gratuluje :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

25 maja 2009, 23:58

iw_rybka :-) to znaczy że mam normalną burze hormonów.
No cóż kolejny obiaw :-)

monika83 również witam, mnie nie znasz pewnie bo niedawno się pojawiłam :ico_oczko:

iw_rybka pisze:dorota - ja tez wymiotuje wieczorem,rano i w dzien miewam mdlosci ale jakos juz rzadziej


mdłości się zdarzają również ale zero wymiotów, no cóż tylko się cieszyć dopóki ich nie ma :ico_oczko: za to ciągle bym jadła i jadła :-D

Monika 25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 24 kwie 2009, 10:33

26 maja 2009, 08:00

Ja tez mam burze hormonow potrafie sie wkurzyc i poplakac z byle powodu . I mam do Was takie pytanko kiedy to moze minac . Bo chcaialbym juz byc normalna dziewczyna , a pozatym wczesniej nie narzekalam na nic a teraz nie moge patrzec na jedzenie ,bo mi sie nie dobrze robi , mam zmiany nastroju , i spie non stop , ale i tak jestem szczesliwa ze juz za pare miesiecy zobacze moj skarb . A macie juz przeczucia czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka ? :ico_haha_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

26 maja 2009, 08:44

Hej

Monika 25, ta ciaza jest wogole inna niz poprzednie a to byli chlopcy wiec mozliwe ze to dziewucha :-D ale aby zdrowe, no ale kiedys przysnilo mi sie ze beda tylko chlopcy :-D wiec nic nie wiadomo :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość