Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 maja 2009, 13:13

watek praktycznie nie istnieje, bo sie wszystkie zawinely :ico_noniewiem:
teraz za kare powinnyscie opisac ostatni rok waszego zycia :-D

FITTNEY, Dellfina, fajnie was znowu zobaczyc / przeczytac :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

17 maja 2009, 21:14

Jasnie Pani :) pisze:watek praktycznie nie istnieje, bo sie wszystkie zawinely :ico_noniewiem:
teraz za kare powinnyscie opisac ostatni rok waszego zycia :-D

FITTNEY, Dellfina, fajnie was znowu zobaczyc / przeczytac :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ahahahaha ales wymyslila :ico_haha_01: no ja nie bardzo mam o czym pisac hehe
na swieta byla wpadka i tym sposobem mam 2 syna :-D i mimo ze maz bakal o usuwaniu cioesze sie ze tego nie zrobilam :ico_haha_01: maz od stycznia zdazyl juz byc w niemczech i w belgii,zastanawia mnie jak dlugo bedzie w londynie??
no i znowu mnie napada na gg zebym bukowala bilet wiec pewnie bede na pare dni na poczatku czerwca razem z Dawidem :ico_oczko:

fajnie ze jestes :ico_oczko:
''

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

17 maja 2009, 23:00

No to ładnie sie maz wozi po swiecie :ico_oczko:
A ty na emigracje sie nie wybierasz?

A moze jakas aktualna fotka synkow? :ico_oczko:

Zeby nie tak jednostronnie to ja wkleje jakas w miare aktualna Luske, z "nową" mamusia"
Obrazek
Obrazek

U nas w marcu padl pomysl powrotu do Pl, ale po pierwszej euforii ochlonelismy i jednak zostaniemy poki co tutaj. Na wakacje jade do PL, a pozniej wracamy i Lu do przedszkola, ja do pracy i moze cos w koncu na powrot odlozymy. Marzeniem byloby wrocic do pl jak Lu bedzie szla do pierwszej klasy.

Drugie dziecko sie w planach odlozylo, a tak juz sie wygodna zrobilam, ze duze prawdopodobienstwo, ze Lu zostanie jedynaczka (chyba, z e po moim leczeniu i rechabilitacji sie wpadka nam zdarzy :-D ). Lecze sie na miesniaka w macicy, ktory jest samoczynną antykoncepcją :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

18 maja 2009, 13:44

Jasnie Pani :) pisze:No to ładnie sie maz wozi po swiecie :ico_oczko:
A ty na emigracje sie nie wybierasz?

A moze jakas aktualna fotka synkow? :ico_oczko:


Drugie dziecko sie w planach odlozylo, a tak juz sie wygodna zrobilam, ze duze prawdopodobienstwo, ze Lu zostanie jedynaczka (chyba, z e po moim leczeniu i rechabilitacji sie wpadka nam zdarzy :-D ). Lecze sie na miesniaka w macicy, ktory jest samoczynną antykoncepcją :ico_noniewiem:

on chce zebym na pare dni na razie przyjechala,ja sama nie wiem jak to bedzie,on nie ma stalej pracy ani mieszkania wiec nie bardzo mam gdzie jechac :ico_oczko:

cudnie rosnie twoja krolewna :-) zycze szybkiej wpadki,ja tez nie szykowalam sie na rodzenstwo dla Adriana ale teraz widze ze to bylo bardzo dobre rozwiazanie :-D Adi oszalal na punkcie brata

fotki??a prosze tylko mi nie narzekajcie ze za duzo :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-05-18, 13:56 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 maja 2009, 16:58

No niezle :-) Adi wogole juz do siebie z podpisu niepodobny, za to Dawidek wyglada jak mniejsza wersja Adiego z podpisu :-D Tym samym nie musisz zdjecia z podpisu uaktualniac :-D :ico_oczko:

a na ilosc fotek nie ma kto narzekac, skoro tylko my dwie sie tutaj pokazujemy :ico_oczko:

Dziewczyny wracajcie!!! Moze uda sie nam reaktywowac wateczek!!!

Awatar użytkownika
angioletto
Wodzu
Wodzu
Posty: 10009
Rejestracja: 17 mar 2009, 18:00

20 maja 2009, 11:54

witajcie.pisze z prosba o porade :ico_sorki:
czy ktoras z was ma jakiekolwiek doswiadczenia ze zwolnieniem lekarskim z Gp badz tez od polskiego ginekologa w Londynie(przed urlopem macierzynskim)?
bardzo prosze o pomoc
dziekuje

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

21 maja 2009, 01:30

Oj, mam i to niestety nie mile :( GP nie sa chetni do dawania zwolnien lekarskich ciezarnym, wychodzac z zalozenia, ze to nie choroba... ja na szczescie mialam dobrego pracodawce, ktory udzilil mi w ciazy dwa razy urlopu bezplatnego w czasie ciazy do momentu, kiedy poczuje sie leiej, zeby moc pracowac. Moze dogadaj sie z pracodawca? A jak to nie pomoze to juz tylko straszliwa symulacja przed lekarzem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

22 maja 2009, 15:23

bry
u nas pogoda istnie brytyjska,rano lalo teraz cieplo juz jest

http://www.youtube.com/watch?v=iuVhogEikwM tu film z moim malym pilkarzem

kurcze wariuje juz bez pracy,ale z 2 strony jak ja znajde to nie pojade do Londynu :ico_placzek:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 maja 2009, 23:11

hej dziewczyny
jasnie jaka twoja lusia duza dziewczyna normalnie szok
ale co sie dziwic tyle sie tu nie pokazywalysmy
ja jak wkoncuwrzuce zdjecia na kapa to tez sie z zuzka pokazemy
fittnej super twoje chlopaki i dawidek jak fajnie w pile gra

[ Dodano: 2009-05-25, 23:13 ]
a moja zuzka to maly lobuziaczek no i pochwale sie ze jestem :ico_ciezarowka: ale to dopiero poczatek wiec nie czuje sie najlepiej

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 maja 2009, 23:38

Monika GRATULACJE!!! Spokojnych dziewieciu miesiecy zycze!!!
Zuzka tez juz kawal baby, a co dopiero sie rodzila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

FITTNEY a jakiej pracy szukasz?
Pilkarz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość