Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

04 kwie 2008, 12:59

Motylku odezwij sie martwimy się :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 kwie 2008, 13:02

Motylek beta cudna i na pewno bedzie dobrze!!!! odezwij sie z wiesciami :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 kwie 2008, 21:36

Jestem jestem babeczki :-D
Wczoraj cały dzionek z mężusiem spędziłam choć było mi niedobrze, miałam zgagę i w dodatku byłam rozdrażniona :ico_zly: Ale mój mężuś jakoś ze mną wytrzymał :ico_oczko: Ja jakoś na nic nie miałam ochoty. A dziś od rana sprzątałam a śniadanko dopiero o 12 zjadłam bo rano mnie mdliło. Przyszły do mnie znajome i tak zleciał mi dzień. A jak próbowałam do was zajrzeć to tt nawalało. O i tak to dwa dni siedziałam cicho :ico_oczko: Ale u mnie wszystko wporządku, oby do wtorku do USG :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 kwie 2008, 11:42

Witajcie, jeśli pozwolicie to i ja dolącze do listopadówek:)

Pozdrawiam gorąco:)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

05 kwie 2008, 12:37

#ania#, ogromne gratulacje!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 kwie 2008, 16:19

zirca ja tobie też ogromnie gratuluje!!! Nasze Maleństwo wsumie teraz nie bylo planowane, a;e bardzo się cieszymy!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 kwie 2008, 21:38

Witaj Aniu wsród NAS :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Im nas będzie więcej tym raźniej. Widzę że nasz wątek jest pełen zranionych serduszek z powodu ogromnej straty, ale po to mamy siebie aby się wspierać. Jak się czujesz kochana?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 kwie 2008, 13:50

Motylek22, teraz już się uda, Kochana!!!! nawet nie pozwalaj sobie na negatywne mysli :ico_nienie: moja gin była trochę zdziwiona, bo ja nigdy, ani razu nie spytałam co robić jesli np będe krwawić itp....mam zamiar urodzić Kropka i koniec!!!! :-)

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

07 kwie 2008, 09:14

#ania# pisze:Witajcie, jeśli pozwolicie to i ja dolącze do listopadówek:)

Pozdrawiam gorąco:)


witaj dawna koleżanko z UM

W przeciwieństwie do Ciebie chciałam Ci pogratulować nowego życia pod sercem...

Będe Ciebie pamietała już zawsze i nigdy nie zapomnę Ci tego, jak cieszyłaś sie z tego, że ja i kasiulinka straciłyśmy nasze styczniowe dzieciątka... Tylko, że ja pomimo strat nie jestem złą osobą i żadnej kobiecie nie życzę przeżycia takiej tragedii jak utraty upragnionego maleństwa. A jesli juz taka krzywda spotyka którąś z kobiet to z całego serca jej współczuję.Wiem jaki to ból...Ty tez wiedziałaś, a mimo to zamiast współczucia z Twojej strony wypłyneła radość :ico_placzek:
Mimo tego, ze mineło juz tyle miesiecy nie jestem w stanie tego zrozumiec, ani wybaczyc Ci...

Ani ja, ani kasiulinka nie usłyszałysmy od Ciebie prostego słowa przepraszam...



Kochane LIstopadówki PRZEPRASZAM Was za to, że wtrąciłam sie tutaj, ale musiałam.
Forumowiczka #ania# zadała mi kiedys wiele bólu i chciałam jej tylko przypomnieć, że ja wciąz to pamiętam...

lida82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 27 mar 2008, 15:18

07 kwie 2008, 21:48

A ja chciałam się pochwalić dziś miałam USG i tam na dole to mój SKARB!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: i jego bicie serca :-D

[ Dodano: 2008-04-07, 21:52 ]
K@tk@ pisze:
#ania# pisze:Witajcie, jeśli pozwolicie to i ja dolącze do listopadówek:)

Pozdrawiam gorąco:)


witaj dawna koleżanko z UM

W przeciwieństwie do Ciebie chciałam Ci pogratulować nowego życia pod sercem...

Będe Ciebie pamietała już zawsze i nigdy nie zapomnę Ci tego, jak cieszyłaś sie z tego, że ja i kasiulinka straciłyśmy nasze styczniowe dzieciątka... Tylko, że ja pomimo strat nie jestem złą osobą i żadnej kobiecie nie życzę przeżycia takiej tragedii jak utraty upragnionego maleństwa. A jesli juz taka krzywda spotyka którąś z kobiet to z całego serca jej współczuję.Wiem jaki to ból...Ty tez wiedziałaś, a mimo to zamiast współczucia z Twojej strony wypłyneła radość :ico_placzek:
Mimo tego, ze mineło juz tyle miesiecy nie jestem w stanie tego zrozumiec, ani wybaczyc Ci...

Ani ja, ani kasiulinka nie usłyszałysmy od Ciebie prostego słowa przepraszam...



Kochane LIstopadówki PRZEPRASZAM Was za to, że wtrąciłam sie tutaj, ale musiałam.
Forumowiczka #ania# zadała mi kiedys wiele bólu i chciałam jej tylko przypomnieć, że ja wciąz to pamiętam...


A ja sie nie gniewam, ja dzis jestem bardzo szczesliwa, malucha widzialam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość