ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

25 maja 2009, 21:33

agnieś :ico_brawa_01: za zrzucone kilogramy.
wspołczuje takich nocek, u nas tez jak chorują to obie równocześnie i mamy to samo.

barbara mały KAROLEK przecudny i taki kochany, a OLEŃKA tez słodziak.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

26 maja 2009, 12:53

agnieś brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 maja 2009, 15:10

witam :-D

Agnieś81 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zrzucone kg

a mi już Hania wstała,A zaraz wróci z pracy i pomyślimy kiedy pojechać do mamy,czy zaraz ruszę rowerkiem czy później samochodem pod wieczorek :ico_noniewiem: wolałabym teraz,ale A pewnie będzie miał co innego do roboty :ico_zly:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

26 maja 2009, 20:19

Moja sama do mnie rano przyszła :ico_haha_02: zabrać Kube na spacer. A pod wieczór poszliśmy do teściowej. Mój synek wręczył mi dziś piekne drobne różyczki w doniczce, tylko tak mu się podobały, ze za nic nie chciał ich oddać. Zabrał je na nasze łóżko i tam sie nimi zachwycał, w związku z czym mam cała pościel w ziemi :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 maja 2009, 14:33

witam :-D
Mój synek wręczył mi dziś piekne drobne różyczki w doniczce, tylko tak mu się podobały, ze za nic nie chciał ich oddać.
to on prezent ci kupił pod swój gust :ico_oczko:

pojechaliśmy wczoraj do mamy o 19 i załapaliśmy się jeszcze na kiełbaskę z grilla :ico_brawa_01:

i muszę się pochwalić moją niunią,bo dzisiaj od rana robi siku do nocnika,a teraz do spania ma pieluszkę i mam nadzieję,że jak wstanie to dalej będzie wołała do nocniczka,tym bardziej że sygnalizuje swoje potrzeby :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

27 maja 2009, 14:46

kurcze,a moje dziecko za nic nie chce sie zbliżyć do nocnika :ico_olaboga:
A zaraz po Bozym Narodzeniu sam sie nauczył nocnikowania - po prostu mu się zachcialo i już. Przez 1,5 miesiąca sikal wyłacznie na nocnik, a potem mu oodbiło. Teraz jak chce go posadzić od razu pręży sie i wyje. Slyszalam, ze więkkszośc dzieci przechodzi bunt nocnikowy, ale jak długo to może trwać. Myślałam, ze może zabiorę go do sklepu i jak sam sobie wybierze nowy nocniczek to się przekona... zobaczymy. Ale to nie wcześniej jak za 2 tygodnie, bo teraz remontuję nowy pokoik Kubusiowi - prezent na dzień dziecka. Wolę go podwójnie nie stresować - pokoikiem i nocnikiem. Niech się do jednego przyzwyczai. A moze jak pojedziemy nad morze i będzie po plaży w samych majtach hasał to się przekona...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 maja 2009, 09:26

witam :ico_kawa:
moze jak pojedziemy nad morze i będzie po plaży w samych majtach hasał to się przekona...
oby się przekonał :ico_sorki: trzymam kciuki &&&&&&,mi Hania też przechodziła ten jakby bunt nocnikowy,ale po miesiącu jej minął,właśnie teraz,sama sobie przyniosła z łazienki nocniczek i na niego woła,więc może na Kubusia też jeszcze przyjdzie pora :ico_noniewiem:

a mi jeszcze niunia śpi i zaraz powinna się obudzić :ico_noniewiem:
zaraz po śniadanku muszę wskoczyć na godzinkę go ogródka,a potem może do mamy z niunią pojadę :ico_noniewiem:
na razie czekam aż 2 śpiochy wstaną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

28 maja 2009, 13:57

ja również się witam :-D mój też na razie nie chce za bardzo na nocnik ale poczekam aż będzie cieplutko i będzie po ogródku z gołą pupą latał a nad morze mój michu kupił chłopakom kąpielówki :ico_oczko: tak milo pomarzyć o słoneczku bo dzisiaj jak i wczoraj pogoda do bani cały czas leje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ja chce słoneczko :ico_sorki: :ico_sorki:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

28 maja 2009, 14:25

aniawlkp :ico_brawa_01: buziaczki dla Twojej mądrej Hanusi co umie siusiu robić na nocnik.

A ja rano Alicje posadziłam na nocnik to zrobiła taką minę kwaśną i płakała, to dałam jej koszyczek z płytami DVD i zaczęła w nim grzebać i zrobiła. Też mam nadzieję ze ją oducze jak cieplusio będzie i od 19 czerwca mam wakacje więc czasu będzie więcej dla Alicji.

U nas też deszcz pada.

Te uśmieszki dodawają mi siły gdy mi jej brak.
Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

28 maja 2009, 14:42

a nad morze mój michu kupił chłopakom kąpielówki
no my też mamy, słodziachne :ico_haha_02: muszę dokupić jeszcze kilka par, zeby były nazmianę jak się zsiusia.
A gdzie jedziecie i kiedy?

U nas tez pada, a przed południem było pięknie i słonecznie

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości