Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 maja 2009, 10:56

mmarta81, oj to wspolczuje, ale na pewno to od tego mieska.
mam nadzieje, ze juz jest lepiej.
mamy kolejnego zabka :ico_brawa_01:
jedna z jedynek sie przebila a druga lada dzien :ico_brawa_01:

gratulujemy kolejnych zabkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati Eryczek to taki slodas :ico_brawa_01:
dzeikujemy z amile slowa :ico_sorki: :ico_sorki:
Jejku Pati jak ja Ci zazdroszcze tych wloskow u Erica :)) slodziutki!
nie ma czego zazdroscic, zobaczysz, ze NInce tez takie urosna i doczekasz sie tych kucyczkow :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 maja 2009, 11:05

no to mama trzeba bylo foty robic albo filmik krecic i nam sie tu szybko pochwalic jak Kacperek sie cieszyl
hehe może dzisiaj mi się uda :-D Pati ja tez mieszkam w Galway :-) musze oblukać twą siostrunie na NK :-D może znam ją z widzenia :-)
zatruc sie mogla przez Marcina bo debil dal jej sprubowac mieska kraba idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie no nie wolno nic takiego dawac ja ostatnio robilam salatke z paluszkami krabowymi i moj też malemu do buzi zaczyna pchac no myslalam ze mnie szlak trafi :ico_zly:
Przylaczam sie do zyczen - wszystkiego naj naj naj najlepszego :)
Ja tez mamuski buziaki dla was :ico_tort: :ico_brawa_01:
a Dana ma chyba dziś egzamin na prawko :ico_noniewiem: kciuki trzymam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 maja 2009, 11:57

Pati ja tez mieszkam w Galway :-) musze oblukać twą siostrunie na NK :-D może znam ją z widzenia :-)
o widzisz, nie wiedzialam, o to moze nawet sie widzialyscie, moze chcesz do niej numer to Ci podam, zawsze to kolezanka by byla, jest w Twoim wieku :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

26 maja 2009, 13:00

HEj dziewczyny :-D ale dzis u nas piekna pogoda, normalnie upalnie :-D
Wybieramy sie dzisiaj do mojej mamy, a potem tu z tesciami robimy grila :-) dobrze ze tak blisko mieszkaja wiec moge to fajnie pogodzic w jeden dzien.

Wam tez zycze wszystkiego dobrego w dniu naszego Swieta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Musze sie pochwalic, ze nawet dostalam kwiata od mezusia i Filipka :-D

Pati85, śliczny Eryk, a jego fryzurka pierwsza klasa, bo narazie to on jest na pierwszym miejscu, teszta to chyba same łysolki :-)

Marta wspołczujemy nocki, ale gratuluje zabeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Yoanna rozbawiłas mnie tym ze wrociły CI piersi do rozmiaru 0 :-D
JA to sie ciesze ze mi w koncu zmalały, bo w ciazy to mialam mega giga chyba rozmiar D :ico_szoking: a teraz juz mam super :-)
mmarta81 napisał/a:
zatruc sie mogla przez Marcina bo debil dal jej sprubowac mieska kraba idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie no nie wolno nic takiego dawac ja ostatnio robilam salatke z paluszkami krabowymi i moj też malemu do buzi zaczyna pchac no myslalam ze mnie szlak trafi :ico_zly:
kurde te chłopy nie mysla, u mnie to samo, gdybym nie patrzyła to Marcin dał by mu wszystko zjesc, a nawet jeszcze nie ma zebow :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 maja 2009, 18:44

Ale mi sie nic nie chce :(

wlasnie zapomnialam napisac ze wreszcie od wczoraj Iga wstaje :ico_brawa_01: i stoi na nogach :ico_brawa_01: oczywiscie jeszcze nie sama ale mysle ze juz wkrotce to opanuje :ico_sorki:

Marcin byl taki zazdrosny ze Iga mowi mama jak mnie widzi i w nocy jak sie obudzi to tez wola mama :ico_brawa_01: wiec cale 2 dni nadawal do niej tata :ico_haha_01:
i chyba juz zakumala :-)
wiec tera zmamy mama tata i da :ico_haha_01: aaaa no i jak robi krowka muuuuuuuuu :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dzisisj mialal zabawe na calego bo na obiad byl rosol wiec wciaglal sobie makaron nitki :ico_haha_01:

lece zwinac pranie bo coa mi sie zdaje ze bedzie padac :ico_noniewiem:
ciekawe jak tam Dana prawko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 maja 2009, 18:53

Ojaa brawo dla Igi :) zdolna dziewczynka, moja tez mama krzyczy caly dzien ale tylko jak jest zmeczona :( i marudzi.. ale zawsze cos!! Dzisiaj wypila z 1/4 kubka soku ananasowego - 100% bez dodatku cukru, dalam jej lyczka i jak sprobowala tak machala rekami na wszystkie strony z radosci :)

Ide ja kapac bo marudzi

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 maja 2009, 20:18

moja tez mama krzyczy caly dzien ale tylko jak jest zmeczona
Iga robila tak samo wczesnie jak byla zmeczona i zaczynala plakac to wolala mamamamamamam a terz juz caly dzien nadaje :ico_olaboga:
Ide ja kapac bo marudzi
a ja ide Igolinie kolacje dac i lulu :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-26, 22:38 ]
ale cisza...
Igolka spi a ja juz posprzatalam kuchnie i nudy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 maja 2009, 09:23

Haloo

jejku a co tu takie pustki od wczoraj, gdzie si epodziewacie????
wlasnie zapomnialam napisac ze wreszcie od wczoraj Iga wstaje :ico_brawa_01: i stoi na nogach :ico_brawa_01: oczywiscie jeszcze nie sama ale mysle ze juz wkrotce to opanuje :ico_sorki:
no to mala zdolniacha, wielkie brawa za nowe umiejetnosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jejku tak piszecie, ze Wasze maluchy siedza same, sie podnosza, wstaja, stoja na nozkach, a moj Eris nic, nawet nie raczkuje, tylko do tylu albo sie obraca :ico_placzek:
dzisisj mialal zabawe na calego bo na obiad byl rosol wiec wciaglal sobie makaron nitki :ico_haha_01:
dajesz jej rosolek robiony przez Ciebie, taki przyprawiony czy jak??? Smakuje je???
Bo ja sie zastanawiam jak mu podac, takiego bez przypraw na pewno nei zje i czy taki tlusty mam mu dac, ja gotuje przewaznie tak na skrzydelkach okolo 9 wrzucam, bo sa male

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 maja 2009, 10:37

witam z rana :ico_kawa:
Jejku tak piszecie, ze Wasze maluchy siedza same, sie podnosza, wstaja, stoja na nozkach, a moj Eris nic, nawet nie raczkuje, tylko do tylu albo sie obraca
ja tez sie denerwowalam ze Iga nie staje jeszcze tydzien temu a juz to robi Ericzek tez niedlugo zacznie bo dzieci sie tak skokowo rozwijaja jednego dnia nie siedzi sam a juz nastepnego tak !!!
Nie masz sie czym denerwowac kazde dziecko w swoim czasie i kazde inaczej.
Ninka i Antek bardzo szybko sie rozwijaja :ico_brawa_01: i juz za kilka tygodni na bank beda sami chodzic :ico_brawa_01: a inne maluszki dogonia je dopiero pozniej moze nawet po 14 miesiacu...no ale tak to jest ...nic sie na to nie poradzi nie wolno do niczego zmuszac dziecko :ico_nienie: i sie na nie denarwowac :ico_nienie:
moze Eyiczek bedzie pozniej chodzil ale za to bedzie mial talent do grania na pianinie :-D nie wiadomo :-D
dajesz jej rosolek robiony przez Ciebie, taki przyprawiony czy jak???
odlewam jej zanim przyprawie i jeszcze rozwadniam woda.dodaje jej piers marchewke pietruche jej przemixuje troche i je :ico_haha_01:

uwielbia takie zupki warzywne szczegolnie jak duzo koperku jej dam :ico_brawa_01:

gotuje jej teraz czest ale wszystko kupuje to organic :ico_sorki: mieso i wazrywa zeby nie bylo pryskane czasem :ico_nienie:

U nas pada :ico_zly: noi normalnie syf na maxa :ico_olaboga:
jade do kumpeli wiec sie Iga pobawi z Martynka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 maja 2009, 10:44

Nie masz sie czym denerwowac kazde dziecko w swoim czasie i kazde inaczej.
wiem wiem, ze kazde dziecko idzie swoim rytmem, ale mowia, ze chlopcy pozniej wszystko robia, a to wcale nie prawda.
odlewam jej zanim przyprawie i jeszcze rozwadniam woda.dodaje jej piers marchewke pietruche jej przemixuje troche i je :ico_haha_01:

uwielbia takie zupki warzywne szczegolnie jak duzo koperku jej dam :ico_brawa_01:
no to jak bede gotowala rosolek to tez jemu zrobie, dzis bede robila mielone wiec zrobie mu kulke miesna, ugouje mu ja i dam z ziemniaczkami, ciekawe cz ymu posmakuje :-)

Ja jak na razie jeszcze kupuje, ale tyle kasy z´na to idzie, ze chyba trzeba bedzie zaczac gotowac mu, a sloiczki to latwizna nic nie trzeba robic tylko podgrzac

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość