Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 kwie 2008, 20:48

pinko pisze:We Wrocławiu pada cały dzień...
dosłownie cały :ico_olaboga: w pewnym momencie nawet deszcz ze śniegiem :ico_puknij:

Właśnie z tym wózkiem, to mój jest wielofunkcyjny i też lada dzień nie będę Gabriela wkładać do nosidła, bo właśnie tak to wygląda, że nogi ma do końca dosunięte a nad głową ledwie kilka centymetrów wolnej przestrzeni :ico_noniewiem: tylko mu muszę jakiś fajny kocyk mięsisty kupić z przeznaczeniem tylko do wózka, bo tam pasy są i trzeba je przykryć czymś mięciutkim, żeby mu nie przeszkadzały, a przed chwilą czytałam właśnie o tym jak malucha ubierać w taką niepewną wiosenną pogodę na dwór, bo moja intuicja się nieco gubi, a babć nie słucham, bo one by tego mojego nieboraka ugotowały żywcem... Fakt, że Gabik lubi ciepełko, ale bez przesady :ico_noniewiem:

A dzisiaj Kuba siedział z anim od rana i nigdzie nie wychodził, nie ślęczał przed komputerem, tylko nosił Gabriela, patrzył jak ja to robię, słuchał jego wielo godzinnego kwękania i marudzenia i się śmiał, że nie wiedział o co chodziło jego koledze z pracy jak mówił mu, że nie długo się będzie cieszył jak będą mieli jakąś imprezę w innym mieście i będą musieli wyjechać na kilka dni... teraz już wie :ico_oczko: stwierdził, że teraz rozumie czemu czasami jestem taka rozdrażniona jak go nie ma cały dzień

[ Dodano: 2008-04-07, 20:51 ]
pinko pisze:Twoj Gabik, zielona żabka
On ma bardzo dużo zielonych ciuszków, bo lubimy z Kubą ten kolor, a Gabriel w nim pogodnie wygląda i właśnie często do niego mówimy "żabko nasza zielona" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 kwie 2008, 21:01

My do wozka mamy śpiworek z wełny owczej, jest cieplutki i nie trzeba Uli ciepło na spacer ubierać :-) To był udany zakup :-)
Dobra zmykam, Jarek z zakupow wrocił, więc mamy chwilkę tylko dla siebie, beż płaczącego bobasa ;-)

A ja jeszcze okresu nie dostałam, czy to normalne? Nadal karmię piersią... chyba kupię jutro test.

[ Dodano: 2008-04-07, 21:02 ]
papa, spokojnej nocki wszystkim :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 kwie 2008, 21:12

pinko pisze:A ja jeszcze okresu nie dostałam, czy to normalne? Nadal karmię piersią...
skoro karmisz piersią to nie ma w tym nic nie normalnego... bywa różnie, bo niektóre mamy karmiące piersią nie dostają okresu przez cały czas karmienia, ale nie zawsze tak jest... niestety :ico_oczko: Ja w każdym razie też jeszcze nie mam okresu i też karmię piersią, swoją drogą to wczoraj minął rok odkąd ostatnio mi się to przydarzyło...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 kwie 2008, 22:21

Fintifluszka pisze:Klaudia Norbercik na wszystkich zdjęciach zawsze ma śliczniutkie ciuszki :ico_brawa_01: taki z niego mały elegant-jak dorosły człowiek w wersji mini...

Hehe.. Dzięki :-) Tu wogóle są strasznie fajne ciuszki dla maluszków i to nawet tych noworodków.. na 2,5kg - ubranka takie tycie jak na lalki a poważne jak dla dorosłego. I w sumie fajnie wyglądają maluchy w takich :ico_oczko: . Norberta na samym początku też ubierałam w śpioszki, teraz tylko na noc. Do wyjścia stroję :ico_haha_01: a po domku w dresiku :ico_oczko:

Renia0601 pisze:CleoShe, fajne zdjęcia w podpisie, kawał chłopa z tego Norberta, jeszcze chwila i się w tej gondoli nie zmieści.

Dziękujemy także. Norbert taki duży i poważny wydaje się w tych ciuszkach, bo tak naprawdę to zapewne jest mniejszy od wielu Waszych dzieciaczków młodszych od niego - ma teraz ok 65cm i 6kg. A z gondoli fakt wyrasta - za miesiąc zamienimy na wersję spacerową na wyjazd do Polski - Jejku, JUŻ SIĘ NIE MOŻEMY DOCZEKAĆ :523:

Fintifluszka pisze:A dzisiaj Kuba siedział z nim od rana i nigdzie nie wychodził, nie ślęczał przed komputerem, tylko nosił Gabriela, patrzył jak ja to robię, słuchał jego wielo godzinnego kwękania i marudzenia i się śmiał, że nie wiedział o co chodziło jego koledze z pracy jak mówił mu, że nie długo się będzie cieszył jak będą mieli jakąś imprezę w innym mieście i będą musieli wyjechać na kilka dni... teraz już wie :ico_oczko: stwierdził, że teraz rozumie czemu czasami jestem taka rozdrażniona jak go nie ma cały dzień

Och, żeby i mój Rafał tak się wczuł w opiekę nad dzieckiem i doświadczył takiego spostrzeżenia :ico_sorki:

pinko pisze:A ja jeszcze okresu nie dostałam, czy to normalne? Nadal karmię piersią... chyba kupię jutro test.

Koleżanka pół roku po porodzie, karmi piersią i wciąż nie ma okresu.. Jak ja jej zazdroszczę :ico_haha_01:

40 minut piszę tego posta bo jednym okiem patrzę na Majewskiego.
Norberta wykąpałam o 19.30, opielęgnowałam, posadziłam na leżaczek by wylać wodę z wanienki, wracam a on śpi. Musiałam go obudzić by nakarmić i odłożyć do łóżeczka. Grzecznie śpi już z godzinkę. Muszę się zmobilizować i pójść wcześniej spać bo Norbert już rano nie daje pospać.. a tak jak Iwona zawsze lubiłam dłuugo spać.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

08 kwie 2008, 00:19

Dziękuję Wam dziewczyny za słowa otuchy,ale widzę,że nie tylko ja miałam smutny dzien...
Kurcze,ciągle mysle o Misi,naszej kotce,ona prawie 9 lat była z nami,to znaczy ja 2 lata temu wyprowadziłam się z domu,ale często bywałam u rodziców,strasznie mi jej brakuje,gdyby nie Maja to chyba ryczałabym cały dzień...Pół roku temu rodzice i siostra wyprowadzili się z bloku na wieś,kotka z nimi,przynajmniej na koniec zaznała beztroski i wolności...
U nas strasznie wieje i Maja się co chwila budzi,może być ciężka nocka,jesteśmy same,bo Maciek w pracy.o,znowu się obudziła,uciekam...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 kwie 2008, 08:36

Ha ha ha.. Good morning ;)
Dzisiaj pierwsza tu trafilam. Moj synus tylko jedna pobudke mamuni zrobil - 0 1.30. Druga juz dopiero o 7.. czuje sie prawie wyspana :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 kwie 2008, 08:39

witam :-)
U nas nocka nawet spokojna, dwie pobudki o 2 i 5, a od 6 Ula już nie spała i oglądała swoje rączki... coż za fascynacja heheehhe. Teraz mała śpi w wozku... przyzwyczaiła się do bujania i inaczej nie chce spać... masakra

Fintifluszka pisze:skoro karmisz piersią to nie ma w tym nic nie normalnego... bywa różnie, bo niektóre mamy karmiące piersią nie dostają okresu przez cały czas karmienia, ale nie zawsze tak jest... niestety :ico_oczko: Ja w każdym razie też jeszcze nie mam okresu i też karmię piersią, swoją drogą to wczoraj minął rok odkąd ostatnio mi się to przydarzyło...

Dzięki za pocieszenie, przynajmniej wiem, że nie jestem sama :-) Aż tak za tym nie tęsknię, więc, jak dla mnie, tak może zostać jeszcze długo :-)

[ Dodano: 2008-04-08, 08:43 ]
CleoShe pisze:Dzisiaj pierwsza tu trafilam.

Bo przez godzinę nie działał tt :-) Ja tu już zaglądałąm o 7:15, napisałąm ładnego pościka i errroorr przez godzinę przeciążone serwery...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

08 kwie 2008, 09:03

pinko pisze:Bo przez godzinę nie działał tt :-) Ja tu już zaglądałąm o 7:15, napisałąm ładnego pościka i errroorr przez godzinę przeciążone serwery...

A już myślałam.. :ico_zly:

Norbert zjadł o 7, pośmiał się, ofaflunił, przebrałam go, zaczął już marudzić... Rafał zdążył z pracy wrócić a teraz obaj razem poszli spać. Idę i ja się do nich wślizgnąć - godzinkę, może półtorej, pewnie prześpimy :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

08 kwie 2008, 09:10

witam u nas nocka tragiczna pewnie przez brak tej kupy :ico_noniewiem:
po herbatce nc nie ruszylo dzis dalam te kropelki comowila jola zobaczymy jak nie ruszy to wysle adama po soczek ten jablkowy. u nas dziewczyny sniegu po kostki i pada jeszcze deszcz takze chyba ze spacerku nici dzis,a ja usypiam na siedzaco :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 kwie 2008, 09:18

Witam i ja, u nas pobudki o 1 i o 4 i później już nie spanie od 6.30. Dzisiaj mu Marcin kupi kaszkę więc zobaczymy czy mu na dłuższy sen to pomoże.
Coś nie mam weny do pisania nic.

aha ja podobnie jak Klaudia ubieram Artura, w nocy jakiś śpioszek/pajac a w dzień spodnie i jakaś bluza :ico_haha_01:
No i niewiem co więcej, spać mi się chce :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość