Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 maja 2009, 10:50

Beata_Tychy, czarownico rzuciłas na mnie wczoraj czar jakiś i od wczoraj opuchlizna z nóg mi nie zeszła :ico_szoking: :ico_szoking: dalej balony
ide chyba zaraz pomoczyć w zimnej wodzie z solą

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 maja 2009, 10:50

izuś_85, tez mieszkasz w jednej klatce z lwem?! :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

27 maja 2009, 10:52

śliczny avatarek :ico_brawa_01:
Domek Aurelia ma z kokardką :)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 maja 2009, 10:53

izuś_85, tez mieszkasz w jednej klatce z lwem?! :-D
ano :-D :-D mi to akurat pasi, bo zgraliśmy sie zarówno charakterkami jak i temperamentem - ja baranek jestem :-D :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

27 maja 2009, 10:53

rzuciłas na mnie wczoraj czar jakiś i od wczoraj opuchlizna z nóg mi nie zeszła
peplasam :) ja tak dawno kostek w nogach nie widzialam ze nie robi mi to roznicy :P

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 maja 2009, 10:55

to wytrzymaj do 37 tygodnia a potem z Aurelcią na lodziki zapraszamy :ico_brawa_01:
OK :)
śliczny avatarek :ico_brawa_01:
dzięki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 maja 2009, 10:55

ano :-D :-D mi to akurat pasi, bo zgraliśmy sie zarówno charakterkami jak i temperamentem - ja baranek jestem
skad ja tro znam-ja tez baran :-D z 12 kwietnia
peplasam :) ja tak dawno kostek w nogach nie widzialam ze nie robi mi to roznicy :P
wspolczuje,jak narazie nie wiem co to opuchlizna :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 maja 2009, 10:56

patrzcie co ostatnio znalazłam na forum kulki
horoskop erotyczny :ico_brawa_01:

LEW
23.VII - 22.VIII
"Lwy mają duże potrzeby seksualne i w łóżku nie dadzą partnerowi odpocząć..."
Lwy są namiętnymi kochankami o wielkiej fantazji i inwencji. Użyją wszelkich dostępnych środków, żeby zdobyć obiekt swoich westchnień. Nie będą się jednak ustawiać w kolejce za innymi adoratorami. Rozpędzą wszystkich i sami zostaną na polu walki. Jak nikt umieją starać się o czyjeś serce i ciało. Robią to bardzo widowiskowo. Nie żałują sił i środków. Potrafią zgadnąć, o jakim prezencie marzy obiekt ich westchnień i sprowadzą go, choćby zza granicy. Mają tak dużą siłę oddziaływania, że rzadko kto odrzuca ich zaloty. Kobieta chociaż przez chwilę poczuć się może jak prawdziwa królowa, kiedy jest adorowana przez Pana Lwa.
Aby zdobyć Lwa trzeba go przede wszystkim podziwiać. Komplementy i okrzyki zachwytu mile połechcą dumę każdego Lwa. Lwem trzeba się nieustannie zajmować. Jak dziecko cieszy się ze wszystkiego, co zobaczy lub znajdzie na swojej drodze. Nie można go krytykować, bo poczuje się urażony. A Lew o zranionej dumie zachowuje się jak bezwzględny król skazujący swoich poddanych na męki niewidzenia go w ogóle. Nie warto dawać im do zrozumienia, że jest ktoś inny - przyniesie to tylko odwrotny skutek. Odejdą zranione i z pogardą myśleć będą o tym, który nie zasłużył na ich względy. Panie Lwice pożądają mężczyzn dumnych i władczych jak one. Powinni umieć pokazać swą siłę i wspaniałomyślność, obdarowywać je komplementami i prezentami. Panowie Lwy wymagają od partnerki, żeby wyglądała pięknie i elegancko. Dużo ozdób, złota i brzęczących bransolet na pewno ich zachwyci. Na szare myszki bez makijażu Lew nawet nie spojrzy.
Fantazje erotyczne Lwów są iście królewskie - marzą, aby znaleźć się w łóżku z wielkim baldachimem i lustrem na suficie. Pałacyk w stylu Ludwika XIV-go, drogie pokoje hotelowe z olbrzymią sypialnią, dom z prywatnym basenem - to odpowiednie miejsce na rozbieraną randkę z Lwem.
Lwy mają duże potrzeby seksualne i w łóżku nie dadzą partnerowi odpocząć. Miłosne jęki, a nawet lwie ryki dobiegać będą z sypialni. Każdy sąsiad musi wiedzieć, że Lew zażywa rozkoszy. Są wspaniałymi kochankami i nie muszą studiować podręczników ars amandi, żeby osiągnąć biegłość w tej sztuce. Wiele erotycznych przygód i doświadczeń pozwoli im na wydobycie z partnera maksimum rozkoszy dla obu stron. W łóżku, tak jak w życiu, Lwy mają skłonność do dominacji. Zarówno Panie jak i Panowie szybko przejmują inicjatywę. Cały świat kręci się wokół Lwa również w tak intymnej sytuacji. Jednak ich umiejętności i wyrafinowane pieszczoty rekompensują wszystko.
Lwy najchętniej łączą się w pary z pozostałymi znakami ognistymi: szybkimi Baranami i wesołymi Strzelcami. Są to związki oparte na partnerstwie, swobodzie (nie tylko obyczajów) i radości bycia razem. Z Baranami Lwy przeżyją życie w pędzie i nieustannym zaskoczeniu światem. Ze Strzelcami czekają je erotyczne niespodzianki i dużo przygód, nie tylko w łóżku

BARAN
21.III - 20.IV

"Dla Barana ważne jest nie gdzie i z kim, ale jak szybko to zrobi..."
Barany są wytrawnymi myśliwymi w królestwie seksu. Nie ma dla nich przeszkód nie do pokonania. Im ich więcej, tym cenniejsza wydaje się Baranowi zdobycz. Łatwymi łupami syci się od razu, zapominając o nich natychmiast po upojnej nocy.
Baran jest bardzo szybki w podejmowaniu decyzji i ... zdobywaniu płci przeciwnej!. Nie bawi się w zbyt długie przemowy i już na pierwszej randce proponuje pójście do łóżka. Nieraz po prostu bez żadnych wstępów rzuca się na obiekt pożądania. Aby zdobyć Barana nie trzeba zbyt wielu starań. Odbiera on wszelkie erotyczne sygnały z otoczenia i natychmiast na nie reaguje. Wystarczy głębszy dekolt, bardzo krótka spódniczka lub namiętne i wyzywające spojrzenie, żeby Pan Baran zwariował na punkcie kobiety. Pani Baran uwielbia silnych mężczyzn, szorstkich w obyciu i pokazujących gołe, umięśnione ramiona. Baran może nawiązać romans wszędzie. Często jest to po prostu ulica, gdzie niecierpliwy i zafascynowany nie wytrzyma napięcia i zaczepi swój obiekt pożądania. Znacznie trudniejsze jest zatrzymanie Barana przy sobie na dłużej. Jako wytrawny łowca nie może wyjść z wprawy i ciągle ogląda się za nową zwierzyną.
W miłości nie będzie prawił kwiecistych komplementów ani zabiegał miesiącami o partnera. Gdy ktoś mu się spodoba, zaraz rusza za nim w pościg. W bezpośredni sposób wyraża swoje propozycje, nie nadaje się więc na romantycznego kochanka, który, zanim zobaczy ukochaną czy ukochanego bez ubrania, długo wzdycha i pisze listy.
W łóżku Baran szybko zabiera się do dzieła. Nie zdąży nawet zgasić światła, tak szybko będzie chciał zaspokoić swoje pożądanie. Niecierpliwie sam zrzuca ubranie i tego samego oczekuje od partnera. Gra wstępna w jego przypadku jest bardzo krótka. Od razu przechodzi do głównych rozkoszy ciała. Otoczenie do uprawiania miłości jest mu obojętne. Może to być szatnia na basenie czy siłowni, przejście podziemne czy łazienka w domu rodziców. Baran nie przywiązuje wagi do oprawy scenicznej rozbieranych randek. Ważne jest też dla niego nie gdzie i z kim, ale jak szybko to zrobi. Barany nie są długodystansowcami w uprawianiu miłości. Dlatego jeśli ktoś chce przeżyć z Baranem upojną noc, musi podtrzymywać jego zainteresowanie i nie pozwolić, żeby emocje i pożądanie Barana wyczerpały się już na wstępie. Należy zwodzić go, a nawet uciekać. Zaostrzy to apetyt Barana i nie wyczerpie jego inwencji.
Zarówno Pan jak i Pani Baran lubią partnerów energicznych i zdecydowanych. Samodzielność i niezależność pociągają ich i podniecają. Lubią też sportowe i umięśnione sylwetki. Dlatego dobrze dogadują się z Lwami i Strzelcami. Nieraz Barany decydują się na długoletni związek z eteryczną i wyrafinowaną Wagą. Barana pociąga w Wadze jej urok, delikatność i inteligencja. Wagę natomiast pociąga w Baranie jego zdecydowanie, siła, a nawet brutalność.

:ico_szoking: :ico_szoking: no nie powiem fajna mieszanka wybuchowa

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 maja 2009, 10:58

a my bedziemy jeszcze napuchnięte toczyć się za Tobą :-D :-D
ja mam tak spuchniete nogi, a zwłaszcza stopy i okolice kostek, że mówie na moje nogi - fionki :ico_oczko: takie poduchy mi sie normalnie zrobiły :ico_placzek:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 maja 2009, 10:58

a tak w ogóle to jestem szczęśliwa ze Haker śpi jeszcze... bo mi sie schodzić na dwór nie chce z nim

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość