Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 maja 2009, 21:27

haloooooooo, gdzie się podziewacie?
ja juz się melduję :-)

mały fikał, fikał i nagle padł - jakby mu się nagle baterie skonczyły :-D

ja chyba zacznę rano wcześniej wstawać i biegać :ico_sorki: zbieram się z tym zamysłem i zbieram, ale chyba muszę po prostu kupić buty i zacząć od soboty :ico_sorki:
kiedyś tak robiłam, wstawałam codziennie o 6.10 :-D biegałam prawie godzinkę, brałam prysznic, budziłam syna i zaczynaliśmy dzionek :ico_sorki: nic innego nie mogło sprawić, bym się lepiej czuła niz taki wysiłek z rana :ico_sorki:
a ja zamiast kolacji zjadłam wielki kawałek placka z truskawkami :-D
:-P zjedz drugi za moją cukrzycę :-P :ico_oczko:
a pojechałam z bratowa na likierek :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Zartuje, tak naprawde to pobuszowac po sklepach. Kupiłam małej ładny sweterek i skarpetki a sobie dres bo tak najlepirj mi sie po domu chodzi. :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, zakupki - prawidłowy odruch :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 maja 2009, 21:48

melduje sie i ja :-)
mam juz zalozona, mam juz zalozona, mam juz zalozona... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D suuper sie ciesze ze to juz po wszystkim:))) poczulam tylko lekkie uklucie. sprawdzila mi potem na usg czy jest dobrze no i ponoc jest, ale we wtorek mam jeszcze kontrole czy sie nie przesunela no i przepisany antybiotyk i nospe. czuje lekki dyskomfort ale jest OK :-)

maly juz wykapany i pojedzony spi, ale nie powiem troche musislam nad nim dzis popracowac zanim zasnal, ale nie dziwie sie bo spal dzisiaj prawie caly dzien. chyba go tak zmozyla ta kaszka albo pogoda bo dzis lalo no i wogole zimno szaro i ponuro :ico_noniewiem:

jutro dam mu ta kaszke chyba na noc. no i mam juz smoczek do niej odpoiwedni wiec moje dziecie nie bedzie sie juz meczyc :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka suuper fotki, fajnie to wyglada jak maly sobie tak lezy z paluszkami u nogi w buzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ciekawe kiedy moj sie do tego zabierze...

ja jeszcze z godzinke posiedze i tez sie poloze.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 maja 2009, 22:05

hej
ja dopiero sie doczłapałam - pospałam w ciągu dnia, jakaś taka pogoda senna, na spacer wyjść nie mogliśmy, a małemu najlepiej śpi sie przy cycu....wiecie co, zauważyłam że nabrał troszke złych nawyków i nie wiem jak to zmienic, może coś poradzicie?
1) śpi w wózku tylko jak jest wożony, jak wózek postawie to za 10 min chłopak wyspany, jak wożę to śpi 2 godziny
2) śpi w domu tylko z cycusiem, po odłożeniu do kołyski tak jak w wózku - po 10 min pobudka
to z wózkiem to już od dawna, ale z tym spaniem przy cycku w domu to od 2 dni więc może nie za późno by zmienić, poradźcie.

jedwabna, ananke a Wy w trakcie okresu miałyście zakładane? ja bez okresu będę miała bo karmie to okres moge za 2 lata np mieć. moja koleżanka powiedziała że bez okresu to baaardzo boli...cykam sie troche, w czerwcu mam mieć zakładane.

co do białych nocy - widziałam je jak byłam w szwecji u babci latem, jako dziecko jeszcze - baaardzo zaskoczona byłam :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 maja 2009, 22:14

1) śpi w wózku tylko jak jest wożony, jak wózek postawie to za 10 min chłopak wyspany, jak wożę to śpi 2 godziny
2) śpi w domu tylko z cycusiem, po odłożeniu do kołyski tak jak w wózku - po 10 min pobudka
to z wózkiem to już od dawna, ale z tym spaniem przy cycku w domu to od 2 dni więc może nie za późno by zmienić, poradźcie.
ehhh ja ci chyba nic nie doradze bo moj spi w wozku tak czy siak czy jest wozony czy nie to dla mojego bez roznicy chyba... no i nie karmie niestety cycem :ico_placzek: do tej pory mi przykro zreszta z tego powodu :ico_placzek:
jedwabna, ananke a Wy w trakcie okresu miałyście zakładane? ja bez okresu będę miała bo karmie to okres moge za 2 lata np mieć. moja koleżanka powiedziała że bez okresu to baaardzo boli...cykam sie troche, w czerwcu mam mieć zakładane.
ja mialam podczas okresu, bo wtedy szyjka jest rozwarta zeby krew wylatywala, inaczej jest ponoc zacisnieta... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 maja 2009, 22:27

mały fikał, fikał i nagle padł - jakby mu się nagle baterie skonczyły :-D
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ja chyba zacznę rano wcześniej wstawać i biegać
oj u mnie to nie przejdzie bo nie lubie biegac

[ Dodano: 2009-05-27, 22:29 ]
donatkaale super zdjecia z tymi stópkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no moja wogóle sie nie interesuje narazie stópkami..a niby juz poowinna..ale obiecąłm sobie ze sie nie bede przejmowac i cierpliwie poczekać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-05-27, 22:30 ]
sprawdzila mi potem na usg czy jest dobrze no i ponoc jest, ale we wtorek mam jeszcze kontrole czy sie nie przesunela no i przepisany antybiotyk i nospe. czuje lekki dyskomfort ale jest OK
to dobrze ze tak sprawdza czy wszystko oki..bo mojej koleżance tak załozyła ze po 3 miesiacach zaszła w ciąże :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 maja 2009, 22:35

bo mojej koleżance tak załozyła ze po 3 miesiacach zaszła w ciąże
Martuś ty mnie nawet nie stresuj takimi opowieściami bo też planuje spiralę założyć :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-05-27, 23:38 ]
uciekam spać dobranoc
Oby jutro była ładna pogoda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 maja 2009, 22:42

Martuś ty mnie nawet nie stresuj takimi opowieściami bo też planuje spiralę założyć :ico_szoking:
sorki ..nie chciałam..no ale takie sa fakty..ale to wiesz tak jak z tabletakami tez nie masz 100 procentowej pewnosci..

[ Dodano: 2009-05-27, 22:43 ]
Oby jutro była ładna pogoda
oby :ico_sorki: :ico_sorki: bo umówiłam sie z koleżanka na spacerek :-D :-D

[ Dodano: 2009-05-27, 22:49 ]
chyba sama zostałam wiec brykam do łóżeczka..do jutra kochane dziewczynki..spokojnej nocki zycze :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 maja 2009, 22:51

tak jak z tabletakami tez nie masz 100 procentowej pewnosci..
dokladnie :-) mam nadzieje ze bedzie OK
a u nas ma byc jutro brzydko i ma padac deszcz :ico_placzek:

ja tez juz mykam.

dobrej nocki

papa

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 maja 2009, 00:48

ananke cieszę się, że moje spotkania z mamami zainspirowały ciebie do takich spotkań :-D

jedwabna super , że już masz to za sobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

donatkaale Szymuś już duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a te stópki rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

beatristo z wózkiem to przechodziłam
parę tygodni to trwało, że musiałam go ciągle wozić bo inaczej pobudka, aż pewnego dnia samo mu przeszło , nic nie robiłam
a co do cyca to też to przechodziłam, że tylko cyc i cyc jak go wyjęłam z buzi to tak jak zawleczkę z granatu wyjąć i to tak przez miesiąc było, zauważyłam, że teraz od niedawna od 2 tygodni sam się przestawił i nic nie musiałam robić, naje się , wypluje cyca i śpi dalej, albo czasami też je i zasypia z cycem w buzi , wyjmę to śpi dalej, a więc też mu samo przeszło, nic nie musiałam robić, ,mam nadzieję, że u ciebie to też chwilowe i przejdzie mu tak jak i dla mojego z dnia na dzień niezauważanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 maja 2009, 07:17

witam jakos pierwsza z rana z poranna :ico_kawusia:

my wstalismy o 6.30 :-D
jedwabna super , że już masz to za sobą
noooo tez odetchnelam :-)

tak jak wy piszecie o tych wozkach, to poprzedni lokatorzy mojego mieszkania mieli 2 dzieci, w tym 1 takie malenkie jak nasze i ta dzieczyna zawsze nawet w domu w wozku usypiala dziecko. jak tylko zaplakalo to leciala i bujala. ja sobie wtedy powiedzialam ze nie bede tak uczyc mojego tylko ma spac w lozeczku. u mnie sie udalo, ale to pewnie dlatego ze moj maly jest strasznie grzeczny, no a jak dziecko placze i placze, nie chce spac w lozeczku to pewnie trzeba go oszukac troszke wozkiem...nie wiem taka moja teoria :-)

a wy jeszcze spiochacie???? wstawac wstawac! dzien sie zaczal :569:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość