Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

07 kwie 2008, 18:27

Witam dziewczyny :ico_haha_02:
Dawno mnie nie bylo ale tak jakos i czasu i weny brak :ico_oczko:
fela, nfotki super a figurka........ moge pomarzyc........ A Konradkowi wloski odrastaja :ico_haha_01: ciekawe czy beda mu sie dalej tak krecic......
eve no nieladnie tesciowa postapila :ico_nienie: ale coz takie juz one sa ze narzucaja swoje zdanie i zamet wokol sieja :ico_olaboga: jka tez czasem tak mam ale na szczescie bardzo rzadko....... uffff
A co do wyjazdu to probojcie a testem sie nie przejmoj bo w praktyce jest zawsze inaczej :ico_haha_01:
zubelek widze ze sie zmienilas troszke a fotki super :ico_brawa_01: widac ze dziewczynki sa za soba
Jasnie pani
"Zubelek, Emilka, ale sie oburzylyscie, "
Nie wydaje mi sie zebym sie oburzyla po prostu mam w zyciu inne priorytety i wszysto ukladam w innej kolejnosci....
Ale przeciez kazdy riobi i mysli jak uwaza

No ja dzis bylam w miescie zalatwic sprawe :ico_zly: ktora mnie wcale nie cieszy, pozniej szybka kawka z Marta :ico_oczko: i do domku, a teraz juz wszystko zrobione i czekamy sobie z dziecmi na tatusia :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

07 kwie 2008, 20:51

eve81, czerwony kapturek hehe :-D

fela, z okazji roczku Eryczka :-) bo była wczoraj u nas imprezka :-) a ciałka z chęcia Ci oddam :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 kwie 2008, 22:10

czesc

witamy wieczorowa pora
chlopaki moje juz spia
dla mnie za wczesnie
poza tym my z lelkiem pospalismy dluzej, chyba lelek odsypial weekend wiec i mamusia pospala.. hehe
dopiero ok 10.30 obudzilismy sie hihi
no ale po 7 mial godzine zabawy w lozeczku...

dzis pojechalismy razem z kolezanka do agencji w sprawie pracy, miejmy nadzieje ze na dniach cos znajdzie bo juz doly lapie.. ale powinno byc ok
takze centrum tez zaliczone ,bo to jazda z przesiadka hihi
pierwszy raz musialam lelka w autobusie z wozka wyciagnac
bo normalnie krzyczal ,piszczal
a oczywiscie na rekach caly happy
zaczepial starsza kolezanke
a potem probowal trzymac sie poreczy i wspinac do okna i jaki byl zly ze nie pozwalam mu dopiac swego.. no łobuz jeden hehe
i jaki spryciarz
Asia trzymala mu raczke zeby sie nie puscil to ten swoja raczka jej reke sciagnal z tej poreczy bo on musial sam przeciez! SAM!
ubaw mamy z niego hihi

lelek bawil sie przed spaniem z adasiem i robil ten sam numer, zabiera adama reke z zabawki bo musi SAM hihi
chyba tego wczesniej nie zauwazylismy :ico_noniewiem: hihi

mroweczka czekam na kolejne foteczki i na ujawnienie czerwonego kapturka hihi

fela kurcze bylam pewna ze mieszkanko macie juz pewne.. cholera.. beznadziejnie.. mam nadzieje ze jednak uda sie je sfinalizowac a jak nie to znajdziecie jeszcze lepsze szybko!! trzymam kciuki!!!

aha dziewczyny ja widzialam brzuch feli na zywo.. kłamie was w zywe oczy, bo wyglada dokladnie tak jak na zdjeciu
a ja chetnie oddam swoj i boczki. bo mam przez to mega doła :ico_placzek:
ale tez nic nie robie by to zmienic..
bo w domu rzadko bywam ... a poza tym len ze mnie hihi
wole jesc pic
i lazic po shoppingach hihi
na basemn zaczynamy znow jezdzic
ale to za malo :ico_placzek:
chyba skusze sie na ten nowy odchudzajacy krem z nivea
nigdy nie stosowalam tego typu kremow poza cellutisowymi
pora zaczac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

07 kwie 2008, 22:25

Mroweczka ogladalam zdjecia na twoim blogu z imprezki Eryka super fotki i nawt takie same wozki mamy hehe

madziorka juz niedlugo Leonek zacznie was ustawiac, aha swietny pomysl z ta firanka :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

07 kwie 2008, 23:33

madziorka z mieszkaniem tez tak myslelismy,jutro jediemy ogladac nastepne a te niech sobie wisi az wkoncu zdecyduja sie na cene.
no a lelus w koncu pokazuje kto rzadzi,czekaj jeszcze troszke na bunt dwulatka...he he

u nas ostatnio szal na toy story i konrad jest Buzz i naciska sobie na raczke i udaje ze to laser i skrzydla ma i tata go trzyma i biega a on niby ze lata i strzela z lasera.ha ha ha :-D :-D

a co do brzucha to ty nie przesadzaj bo chudzinka i plaska jestes.i laska z ciebie jest niezla

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 kwie 2008, 01:57

CZES KOCHANE!
ja na sekund piec, bo dalej jestem chora, biore antybiotyk i nic!!! mowie Wam jakis straszny wirus :ico_szoking: jak juz bedzie lepiej to wpadne.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

08 kwie 2008, 09:45

madziorka hihi, a Ty wracasz po macierzyńskim do pracy???

DELFINA, duzo zdrowka, kuruj sie szybko i wracaj na tt :-D

a u nas tak
wczoraj jak wrocilam z angola, to tata mi mowi ze Szymon mu marudzil wiec chcial sprawdzic czy ma kupe..UWAGA wsadzajac palca w pieluche :-D
no i mowil ze caly palec mial w kupie..hehe
a pozniej nie mogl znalezc chusteczek nawilzanych wiec wytarl mu pupke papierem toaletowym :ico_olaboga: no ale ok, dobrze ze pampersa znalazl :ico_sorki:
:ico_oczko:
aa decydowalam ze biore urlop wychowawczy od maja do sierpnia/ mam umowe do sierpnia/ tym sposobem nie bede musiala sie zwalniac bo umowa sama wygasnie
tak mi doradzila kadrowa, no i chyba dobry pomysl
tak pomyslalam ze zawsze jak bysmy wrocili wczesniej to moge przeciez zawiesic wychowawczy i pujsc do pracy :ico_oczko: czego oczywiscie nie zakladam :ico_nienie:
noo a nocka u nas beznadziejna
Szymon obudzil sie przed 1.00 i zaczal marudzic nie pomogla herbatka
chcialam zmienic mu pieluche bo pomyslalam ze moze ma mokro
rozebralam go i polozylam a ten siurek zlal mi sie na lozko :ico_olaboga: poduszka zalana, jasiek zalany, przescieradlo :ico_szoking:
tym sposobem zostalam pozbawiona akcesori do spania :ico_placzek:
wiec o 2.00 z bezsilnosci dalam mu 120ml mleka, no i troszke go pokolysalam i skubaniec usnal...
teraz śpi a jak wstanie to dostanie mleczko i pojedziemy do moich rodzicow :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2008, 09:51

hej dziewczyny!!!!
u nas po staremu, mały oki wariuje jak zawsze, w czwartek ide z nim do baby clinic zobaczyć ile waży bo od listopada nie mam pojęcia jak i co,
Madziu ja mam ten żel nivea na odchudzanie, ale moim zdaniem takie specyfiki nie działąją :ico_olaboga:
eve ciesze , sie ze jednak jedziecie :ico_brawa_01: ja juz jestem po macierzyńskim, ale do roboty nie wracam bo najważniejsze dla mnie jest wychowanie synka, jacy mi każde siedzieć w domu dopóki mały nie pójdzie do żłobka :ico_oczko:
DElfina przykro mi , ze jestes chora, dużo zdrówka życze

dziewczyny fotki piękne, a Ty Fela jesteś super laska

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 kwie 2008, 10:29

Czesc wam dziewczyny :ico_haha_01:
Ja dzis taka nijaka najchetniej bym sie polorzyla ale to niestety nie mozliwe :ico_noniewiem: a czuje sie fatalnie glowa boli i katar mam :ico_olaboga:
eve ale twoj tato ma pomysly :ico_szoking: :-D :ico_szoking: jeszcze takiego sposobu na sprawdzenie kupy nie widzialam :-D
delfina kuruj sie bo straszne to twoje chorobsko i dlugo cie trzyma :ico_olaboga: A Maya jak juz wyzdrowiala?
martuchafrost pisze:ale do roboty nie wracam bo najważniejsze dla mnie jest wychowanie synka

no masz takie samo podejscie jak ja :ico_haha_02: najpierw dzieci pozniej ja, z reszta jeszcze zdaze sie napracowac :ico_haha_01:
Madziorka na ciebie to trzeba pasa wziasc bo ja tak zadnego tluszczyku nie widze :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 10:57

Dziendobry dzisiaj malam wizyte u poloznej i slyszalam bicie serduszka mojego malenstwa :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:Madziu ja mam ten żel nivea na odchudzanie, ale moim zdaniem takie specyfiki nie działąją
ja uzywam coprawda nie nivea ale zawsze bylam zadowolona :ico_oczko: ale te kosmetyki bardziej dzialaja ujedrniajaco niz odchudzajaca -ale zmniejszaja obwod :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość