Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 maja 2009, 14:57

takiego Zenka to ze sweca szukac:)
...ale mi szpaki czeresnie obsiadly,tak dra te dzxioby ze szok...niedlugo mi nic nie zostanie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
i niczego sie nie boja skubance...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 maja 2009, 15:03

i niczego sie nie boja skubance...
idź pod drzewo i je odstraszaj jakąś szmatą :-D
a najlepiej wejdź na drzewo i zjedz czereśnie przed nimi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-28, 15:09 ]
byłam też w biedronce na zakupach, bo mi brakowało już paru rzeczy i ogladałam te dziecinne akcesoria... no takie sobie, butelki i smoczki to wole miec lepsze
ubranka widać ze bawełna prawdziwa i przewiewne, ale jakas cienka strasznie i coś wzory nie takie, niestarannie uszyte :ico_noniewiem: moim zdaniem nie warte uwagi
nic nie kupiłam

za chwilkę sie przejde do Black Red White :ico_brawa_01: zobacze mebelki jakie mają, komody... i zajrze na dół co w promocji dzisiaj jest, potem mogłabym isć do castoramy po klamkę, ale chyba poczekam na Przemka

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 maja 2009, 15:11

idź pod drzewo i je odstraszaj jakąś szmatą :-D
mam taka sasiadke co sie nada :ico_smiechbig:
a najlepiej wejdź na drzewo i zjedz czereśnie przed nimi :ico_brawa_01:
to drzewo nie jest zbyt dobre do wspinaczki,wiec co dosiegne z ziemi to moje,narazie nie jem bo pada deszcz,ale te pizmaki sie nie boja-łajzy!!!
ooooooo syrena wyje -czyzby sie cos w deszcz palilo?,abo wypadek konkretny?!
musze sagan umyc bo mam niezaciekawy fryz :ico_oczko: ...moze sie wyprysznicuje przy okazji i nozki wydepiluje depiatorkiem,bedzie spokoj na jakis czas....tylko to nierzla gimnasyka-jak malowanie pazurkow u stop

[ Dodano: 2009-05-28, 15:13 ]
moim zdaniem nie warte uwagi
ja nie kupuje nic w takich sklepach-po pierwsze nie podrodze mi a po drugie jakosc i wykonanie nie warte sa tych cen

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 maja 2009, 15:17

ja nie kupuje nic w takich sklepach-po pierwsze nie podrodze mi a po drugie jakosc i wykonanie nie warte sa tych cen
czasem znajdzie sie coś fajnego, ale to trzeba akurat miec szczescie

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 maja 2009, 15:26

czasem znajdzie sie coś fajnego, ale to trzeba akurat miec szczescie
moze i tak,ale ja to nawet uzywanych nie umiem nic ciekawegoo znalezc...trzeba miec dryg
ide do sklepu i juz....dobre lece pod prysznic....adios

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 maja 2009, 15:33

Beata_Tychy ratuj !!!!!!!!! mój storczyk szlag trafia :ico_placzek: wczoraj zgubił dwa kwiatki, myslałam ze przekwitły, a dziś znów jeden uschnoł :ico_placzek: dwa kwiatuszki mu zostaną :ico_placzek:

ide sie na chwile położyc i odpocząć po truskaweczkach

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

28 maja 2009, 16:25

Pojawiam sie i znikam i znikam... :ico_haha_01:
Wrocilam z truskawkami, nektarynkami i kiwi :ico_brawa_01:
Bylam z przyjaciola na lodach ale wypilam tylko wode i kawe, bo jakos tak nie ciagnelo mnie na bita smietane i lody :ico_szoking: :ico_szoking:
A teraz mam nasiadowe nad truskawkami i nektarynkami... mniiiaaaaammmm :ico_brawa_01:
rybcia82, ja tez nic nie potrafie upatrzec w takich ciucholandach... to trzeba miec chyba dar do tego.
Ja tam wole nie miec calej szafy ciuchow a miec porzadne, dlatego raczej z ciuszkow to szukam w sklepach dla dzieciakow, moze i drogie ale i nowe innaczej wygladaja :ico_haha_01:
Poza tym, jak na razie to zakupilam 1 body, jeden kaftanik i 1 spioszki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

28 maja 2009, 17:02

dzisiaj ja znowu mam dzien taki ze ciagle mi sie chce spac od 12 do 15 spalam potem zabralam sie za porzadki -zrobione tylko z gory zeby nie straszyc kurzem ,nastawilam sobie ziemniaczki pieczone na grillu za 30 min powinny byc i popijac bede je kefirkiem taki mnie smak na niego naszedl hmm

megi5566, rybcia82, co do ciucholandow to mialam takie samo zdanie co wy nigdy nie chodzilam jakos odrzucal mnie ten zapach az do momentu kiedy izuś_85, zabrala mnie do swojego zero smrodku wszystko ladnie posegregowane na wieszaczkach i fakt niektore rzeczy nijakie albo zniszczone ale niektore cudo nawet mozna znalesc cos z metkami nowiutenkie
sama potem bylam jeszcze z 5 razy z 2 lumpeksow od razu ucieklam i nigdy nie wroce wszystko wrzucone w wielki kosz i trzeba przegrzebywac -a to nie dla mnie w innym zas ludzie rzucali sie na wszystko jakby cos za free dawali ja wole swoj maly lumpeksik i to wtedy gdy juz jest wszystko tansze ludzi nie ma wtedy mozna spokojnie sobie poprzegladac i trafic na naprawde fajne rzeczy

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

28 maja 2009, 18:16

betina, tutaj gdzie ja mieszkam, jest jeden taki lumpex i raz do niego zajrzalam z ciekawosci... jedna sukienka, ktora byla w miare kosztowala 20zl, to juz wole dolozyc 10zl wiecej i na placu kupic taka sama, z tym ze nowa :ico_oczko: i tak bylo ze wszystkimi ciuchami, zle to moze i nie byly ale nei wygladaly na nowe a tyle prawie kosztowaly...

J apo plackach ziemniaczanych juz nic nie zjem. W sumie zjadlam obiad przed 13.00 ale jakos tak mi usiadly na zoladku. Terez zjadlam truskawy i nektarynki i pekam :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

28 maja 2009, 18:44

ja tam tez wole nowe,jakos mam schizy ze moze mi sie cos po kims umarlym trafic :ico_olaboga:
:-D no dobra zarloki ide na czeresnie
paaaaaaaaaaaa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość