Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

28 maja 2009, 19:19

same dobre wiesci ostatnio
i tak ma zostać do końca!!!
właśnie same dziwczynki nie licząc jednego bliżniaka.
już niedugo się wyjaśni czy będzie kolega dla mojego narazie rodzyneczka!!!
juz niebawem lato a po lecie to juz na poleci szybciutko bo beda przygotowanka pełna para
tak jest!!!!!!

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

28 maja 2009, 19:42

Asika82 a nie mówiła że to dziewczynka ale szczęściara z Ciebie będziesz miała parkę tak jak każda mama tego chce.

Trochę dzisiaj czasu nie miałam bo oczywiście robotnicy robili drzwi w pokojach i już są zrobione więc teraz mam czas ale za chwilkę przyjdzie mąż i będzie chciał obiad grrrr.

Miejmy nadzieję że już do końca będzie tak super jak teraz.

magduś81, :509: za połowę ciąży :509:

[ Dodano: 2009-05-28, 21:10 ]
Siemka z wieczora.
A teraz jak zawsze cisza i nie ma z kim pogadać zaraz Sabcia się odezwie że znowu się czepiam i cały dzień mnie nie było ale nie mogłam. Wiecie co a ja mam teraz taką zgagę że szok i chyba będę musiała wziąć sobie Rene na zgagę bo kobiety takie jak my to mogą brać i powiem szczerze że mi od razu przechodzi po nim ;-)
A jak tam u Was??? Ja dzisiaj zrobiłam na obiad kopytka z kotlecikiem i suróweczką pychotka i teraz tak mnie zgaga wzięła że szok.

A za chwilkę jeżeli będzie tutaj cisza to idę spać bo zaraz zasnę z nudów :-P

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 maja 2009, 22:16

asika82 - gratuluje dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

prawie wszystkie mamuśki już wiedzą kto mieszka w ich brzuszkach a ja jeszcze musze czekać :ico_noniewiem: też chciałabym już wiedzieć czy to mały łobuz czy łobuziara mnie kopie :ico_haha_01:

Rowerek wybrany ale jeszcze nie kupiony zaraz jedziemy go kupić bo dziś w tescu po 22 jest 20 % taniej - więc pojedziemy teraz jak Niki śpi moja siostra z nią zostanie
Dziś dowiedziałam sie że moja kuzynka tez jest w ciąży ale niestety musiała sie położyć w szpitalu bo od początku miała plamienia a teraz zaczeła krwawić mam nadzieje że wszystko się uspokoi i będzie dobrze bo to dopiero 7 tydzień :ico_noniewiem:

Słodkich snów mamusie :ico_ciezarowka: niech wam się przyśnią dzidziusie :ico_dziecko: :-) do jutra.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

29 maja 2009, 07:29

a ja wczoraj zobiłam zupe zacierkowo kartoflaną (z nadzieją że bedzie na dwa dni - bo dzis jedziemy na mazury)
ale moje kochanie tak sie na nią "rzuciło" ze zjadł 3 miski i garnek swieci pustkami :-D
ale to dobrze, przynajmniej mu smakują moje "eksperymenty" :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

29 maja 2009, 07:45

Ja już wstałam. Tak wcześnie bo muszę iść na badanie krwi bo lekarz mi dał skierowanie na jakieś badanie. a potem z bratowa trochę pochodzimy po mieście i tak cały dzień zleci ;-)
Miłego dnia babolki

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 maja 2009, 08:07

Witam z ranusia!!!!!
niech wam się przyśnią dzidziusie
no i wykrakałas, bo mi sie sniło ze miałam termin na koniec lipca a urodziłam w czerwcu :-D i co dziwne malenstwo było ogromnmiaste i mowiło a co gorsza wrecz pyskowało :ico_haha_01: , ale za to jak spojrzałam do lustra to się okazało ze jestem laseczka hmmmmm jakbym conajmniejk 20 kg mniej miała :ico_brawa_01:
zaraz Sabcia się odezwie że znowu się czepiam
zaraz zaraz gdzie ty mieszkasz :ico_zly: ja sie pofatyguje z tej anglii i skopie ci tego tyłeczka :ico_zly: , teraz bedzie mi wypominac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: oj ty niedobra :ico_nienie: hahahahahah
Ale bigottka, ja tu wchodze bo myslałam ze pochwalisz sie kopniakami a tu nic rozumiem ze moja cola nie zadziałała ?
Mnie wczoraj nie było zrobiłam sobie z mezem seans filmowy i jeszcze go opieprzyłam ze jak zasnie bo tak to zwykle bywa to mu pokaże a tu co hmmmm ja zasnełam jak jeszcze czolówka sie nie skończyła hahhaha
Miłego dnia laseczki i szybko szybko na forumka mi wchodzic

Awatar użytkownika
madzulla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:58

29 maja 2009, 09:18

witajcie brzuchatki z rana pogoda u mnie straszna leje deszcz wiec dzis caly dzien w domku bede odpoczywac
a co do senkow z dzidzusiem to czesto mi sie sni raz chlopczyk raz dziewczynka ale ja sie za bardzo nie nastawiam zeby sie dowiedziec plec maz chce miec niespodzianke i ja w sumie tez ale czasami mam ochote sie dowiedziec kto tam mieszka w brzuszku musze uzbroic w cierpliwosc buziaczki dla brzuszkow milego dzionka !!!! :-) :-)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

29 maja 2009, 10:07

Ponoc w polsce bedzie brzydko do niedzieli a tą pogode macie od nas tzn z anglii u nas tak było brzydko a dzis jest piekna pogoda od samego ranka

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

29 maja 2009, 10:23

Witam!

Mi tez sie sniło dziecko tzn,ze miałam juz rodzić tylko zorientowalam się ,byłam właśnie na usg i ,ze to takie malenstwo jeszcze i nie chciałam rodzic i się obudziłam.

Zajrzałam do książeczki z antonia ciąży i on w 21 tyg wazył 500g a malutka w 20 waży tylko 270g :ico_szoking: kruszynka bedzie po mamie.

Mi nie dolega nic, zgaga, jakieś bóle nic nie mam.

[ Dodano: 2009-05-29, 10:27 ]
przynajmniej mu smakują moje "eksperymenty"
widocznie nadajesz się na kucharkę . Isia a ty na zwolnieniu cały czas jestes tak?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 maja 2009, 10:50

Witm
Ja od rana dziś mam mdłości i wymiotuje :ico_placzek: fajnie że wam wykrakałam sny o dzidziuniach mi się dzis nic nie śniło
Zaraz uciekam z małą do lekarza bo od wczoraj ma straszny katar i ciężko się jej oddycha. Rano jak wstała i zobaczyła kupiony rowerek to ucieszyła się ogromnie, zaraz Marcin będzie jej go składał :-)
Miłego dnia laseczki zajrze później

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość