Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

29 maja 2009, 09:53

Hej dziewczynki!! Zgłasza się szeregowa Ula :-)
Ja już po oddaniu moczu w przychodni i małym śniadaniu.
Marcia proszę mi tu nie chorować :ico_nienie:
Bigottka, u mnie na listopadówkach strasznie duża cisza.... :ico_zly:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 maja 2009, 10:03

Mnie właśnie trafia.... :ico_zly:

W poniedziałek byłam u okulisty... masakra, czym Marti starsza tym jest gorzej... nie da się ruszyć, drze się ale cóż trzeba to trzeba. Dali jej tablice do czytania z Kaczuszką przeczytała wszystko, ale jak jej pokazali z Grzybkiem ( http://www.dlapacjenta.pl/sklep/popup_i ... 4b78f055dc ) gdzie jest więcej elementów to już gorzej. Z tego co zauważyłam to ona się wygłupiała... bo jak jej pokazała kółko to ona Grzybek i się śmiała... Porażka w efekcie z tej tablicy wyszło że ma 5,12 i 5,8 .... cokolwiek to znaczy.... Przecież ona nie ma jeszcze 2,5 roku :ico_zly: nie które dzieci nawet nie umieją dobrze mówić a oni na tej podstawie chcą ocenić wadę..
Na koniec pytam Czy wada ustępuję czy się pogłębia i Pani okulistka stwierdziła, że żeby to stwierdzić trzeba powtórzyć te badania z przed roku... w efekcie mamy kropić Marti oczy Atropiną przez 5 dni a 6 do nich na badania.... :ico_olaboga: już to widzę, te kropienie.... ehhhh

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 maja 2009, 10:59

moni26, moja córa na badaniach wzroku też szopki ostatnio odstawiała ma 5 lat a tak się zestresowała podczas barania ze na koniec nic powiedzieć nie chciała, tylko miny zaczęła strzelać, ale pani doktor powiedziała że jest ok, Chociaż miała lekkie problemy z widzeniem obuocznym :ico_szoking: ale to podobno w tym wieku możne tak być kazała przyjść za rok po bilansie 6 latka to zobaczymy czy się nie pogłębia.

U mnie gorzej z tymi zębami u dziewczynek jedna ma ubytki szkliwa na przyzębiu a starsza 3 dziury :ico_placzek: . na domiar złego nie ma tu pożądanego dentysty :ico_zly:. Ostatnii jak byłam ze starsza to tak mi dziecko zestresowała :ico_puknij: że nawet buziaczka nie chciała otworzyć w domu :ico_olaboga:

Już mam dość mieszkania na tym wypierdziuwku, wiem że marudzę i jak zrobię to prawko to będzie mi już łatwiej ale...tęsknie za miastem :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 maja 2009, 11:35

Jadzia, rozumiem cię doskonale. Jeżeli chodzi o zęby to tutaj się rozpisywałam http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=6522 w przyszłym tygodniu idę do swojej ortodontki i biorę małą żeby jej zobaczyła i zadecydowała co robimy z dziurką w dolnej czwórce. Tych nieszczęsnych jedynek i dwójek to chyba nawet nie ma sensu ruszać.

My jeździmy do kliniki w Katowicach a tam jest masakrycznie dużo pacjentów i lekarze nie mają po prostu czasu na grymasy dzieci.... ale mimo wszystko to tylko dzieci....

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

29 maja 2009, 12:53

witam i ja :-D Dzis wyplatka to sie wynurzylam do sklepu,a teraz padnieta jestem :ico_olaboga: Kupilam kobialke truskaweczek i sie opycham,zrobilam tez koktajl :-D
U nas nocka tez okropna b bardzo wialo,szok norrmalnie :ico_olaboga:

A teraz chce wlaczyc pralke i widze,ze na deszcz idzie :ico_zly:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

29 maja 2009, 13:53

u nas na chwilkę się wypogodziło, ale znowu czarne chmury...
Mnie od rano na sprzątanie naszło i już się odrobiłam.

Truskaweczki tez kupione mniam mniam...

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 maja 2009, 14:02

witam
dotarłam do was :ico_oczko:
moni26 ja karmiłam do 13 miesięcy,a zaczęłam wprowadzać nowe pokarmy od 5 miesiąca,najpierw jabłuszko 2-3 łyżeczki,po 5 dniach soczek z marchewki, co 5 dni coś innego i po 2-3 łyżeczki jednak za każdym razem to co już jadła zwiększałam o 1 łyżeczkę, potem soczek z jabłka,marchewkę, ziemniaczka a potem po około 3 tygodniach dałam zupkę z ziemniaka i marchewki i kupowałam też gotowe słoiczki, niech twoja koleżanka poszuka jakiejś gazety gdzie jest wszystko wypisane co i kiedy lub od lekarza niech poprosi o taką tabelkę to na pewno dostanie :ico_brawa_01: niby gdy karmi się butelką to powinno się wprowadzać nowe pokarmy w 5 miesiącu a gdy karmi się piersią to dopiero po skończonych 6 miesiącach,bo mleko mamy zaspokaja potrzeby do 6 miesięcy,ale jeśli widać że dziecko wcześniej się domaga innego jedzenia to trzeba zacząć wprowadzać :-D
teraz chce wlaczyc pralke i widze,ze na deszcz idzie
dobrze,że ja mogę prać kiedy chcę,bo mam strych i tam mogę ciuchy wieszać jak pada :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

29 maja 2009, 14:45

u mnie pogoda do kitu :ico_zly: raz pada raz słońce, miałam iść pozrywać truskaweczki ale utopić się można w tych kałużach :ico_oczko:

Umówiłam się dziś na pierwszą jazdę :ico_sorki: we wtorek ...chyba się boję :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 maja 2009, 14:47

u mnie pogoda tez maskaryczna..leje i jest zimno..a ja dalej zdycham :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 maja 2009, 15:03

u nas słońce ale zimno :ico_chory:
zaraz A wróci z pracy,a ja tylko gary pomyłam :ico_olaboga: biorę się do roboty,mam 10 minut

Marcia77 wracaj do zdrówka :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość