Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 maja 2009, 14:25

a zauważyłam, że w nocy po jedzeniu i jak beknie to od razu do łóżeczka z powrotem i spi więc nie ma szans by ulała a w dzień to jak zje i ją odkładam to zaraz przyciąga nogi do brzuszka, napina się i ulewa. na rehabilitacji też ulewa jak pani z nią ćwiczy bo napinają się mięśnie brzuszka i już kilka razy była sytuacja, że musiała spodnie zmieniać mimo rozłożonej pieluchy
wiem cos o tym u mnie jest bardzo podobnie..juz nieraz wycierąłm podłoge w sai do rehabilitacji

[ Dodano: 2009-05-29, 14:27 ]
aja dopiero wstałam..nadal nie czuje sie za dobrze...kuna mam nadzieje ze to mi przejdzie bo masakra..dobrze ze przed nami weekend...

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 14:31

w ogóle to Ola jest chyba na etapie szukania zębów, slini się strasznie, ssie rączki i wszystko co może ładuje do buzi od razu. a palce wkłada sobie tak głęboko, że aż się krztusi. i ciągle tylko gada "agiiii, apfiii" i mam z niej niezły ubaw :ico_oczko:
no to u Was też będą niedługo ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-29, 14:32 ]
ja właśnie robię obiad :-) , a synuś dziś strasznie marudny :ico_olaboga: , tylko na rękach się uspokaja

[ Dodano: 2009-05-29, 14:32 ]
m..nadal nie czuje sie za dobrze...kuna mam nadzieje ze to mi przejdzie bo masakra..dobrze ze przed nami weekend...
oby przeszło szybko :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2009, 16:37

witam ja po silce 1,5 kg mniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Klaudie nosze w chuscie ... ale macie spokojne dzieciaczki :)

moj M wraca za 3 h i stesknilam sie za nim bardzo :ico_sorki:

klurde odkad zaczelam chodzic na silke supr sie czuje



Aniabella super ze sie odezwalas przykro mi z powodu pracy

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 16:42

witam ja po silce 1,5 kg mniej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

klurde odkad zaczelam chodzic na silke supr sie czuje
y
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-05-29, 16:46 ]
synuś pofikał 20min w łóżeczku, myślałam, ze je rozwali, albo nogi połamie :ico_olaboga: , ciągnął za ochraniacze, nogi ciągle kładł miedzy szczebelki, kręcił się na prawo i lewo

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

29 maja 2009, 16:47

hej
Poszłysmy na spacer i musiałyśmy po godzinie uciekać bo zaczeło strasznie lać :ico_placzek:

Wyciągłyśmy dzisiaj moją mame na pierwszy spacer. Powolutku sobie chodziła o kulach kolo bloku :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 17:36

Poszłysmy na spacer i musiałyśmy po godzinie uciekać bo zaczeło strasznie lać :ico_placzek:
a u nas się rozpogodziło :-)
a synuś mi taki koncert dał :ico_olaboga: , że szok, nawet mleka nie chciał, teraz drzemie, niech te ząbki szybko wyjdą :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

29 maja 2009, 17:50

ja po silce 1,5 kg mniej
no to super :ico_brawa_01: ja czasem na rower wyskocze na silke nie mam sile :ico_haha_02:
ciągnął za ochraniacze, nogi ciągle kładł miedzy szczebelki, kręcił się na prawo i lewo
moj od paru dni to samo robi, poprawiam zeby lezal normalnie a ten za chwile to samo..

a w ogole to jestem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: juz 3 tydzien chodze do kosciola zeby laskawie proboszcz dal nam zgode na chrzest w innym kosciele i nonstop slysze ze wyjechal..

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 maja 2009, 18:27

a w ogole to jestem juz 3 tydzien chodze do kosciola zeby laskawie proboszcz dal nam zgode na chrzest w innym kosciele i nonstop slysze ze wyjechal..
milutka tez miala takie problemy, ale w koncu dobrze sie skonczylo :ico_sorki: oby i u ciebie tez w koncu dalo rade :ico_sorki: :ico_sorki:

a my czekamy na moja mame. ma nas odwiedzic.
moja tesciowa bila swinie i jutro ma nam przywiesc kupe miesiwa. zamroze i bede miec na obiadki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
maz wraca dopiero jutro :ico_noniewiem: tak sie zdenerwowalam ze powiedzialam mu ze nie mam ochoty z nim gadac :ico_zly:

a gdzie wy sie wszyscy podziewacie?

moj maly ciagnie za kocyk i wklada sobie jego rozek do buzki :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 maja 2009, 18:29

a w ogole to jestem :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: juz 3 tydzien chodze do kosciola zeby laskawie proboszcz dal nam zgode na chrzest w innym kosciele i nonstop slysze ze wyjechal..
miałam ten sam problem za zadne skarby swiata nie dal nam chrztu moja mama poszla i okazalo sie ze to jej znajomy i nic nie powiedzial i od razu udzielil chrztu bo my rowniez po cywilnym


doszlismy do wniosku ze Klaudia to dobbra manipulatorka... jak sie ją zabwia mowi i nosi to jest cacy a jak sie ją tylko polozy to taki krzyk ze heeej..... no to sobie narobilismy bedziemy musieli ją nosic i nosci dopki sama nei zaczie siedziec lub raczkowac

no ja teraz w pon na silownie a ... zabardzo diety nie trzymam bo podjadam truskawki i krakersy,,,a powinnam byc na samym karczku

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 maja 2009, 18:35

moj maly ciagnie za kocyk i wklada sobie jego rozek do buzki :-D
a mój non stop wkłada paluszki do buźki i wszystko co ma pod ręką, chyba mu te dziąsła ostro dokuczają, dałam mu nurofen, bo nie mogłam patrzeć jak cierpi, nawet mniej mleka wypił, zobaczymy ile wypije po kąpieli

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości