Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 13:27

Ładnie tak wykorzystywać forum na korzyść swojego menela????

Ja ta to ja też wstawię mój link od mojego menela i proszę ładnie o jakiś datek na nowy karton bo nie ma gdzie mieszkać :
http://change.menelgame.pl/change_please/9865366/

Rybka a co tam u Ciebie??

Która chce kopniaka na zachętkę do roboty.
Nie martwcie się nie tylko Wam się nie chce bo ja też dołączam. pokłóciłam się z moim P. i nie odzywamy się do siebie ma pretensje że siedzę w domu i nic nie robię więc od 4.06 wracam do pracy i zobaczymy jak długo popracuję niestety ja już postanowiłam :-/ może zmieni swoje nastawienie do mnie bo już mam dosyć.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 maja 2009, 14:02

nie odzywamy się do siebie ma pretensje że siedzę w domu i nic nie robię więc od 4.06 wracam do pracy i zobaczymy jak długo popracuję niestety ja już postanowiłam :-/ może zmieni swoje nastawienie do mnie bo już mam dosyć.
Niech twój mąż posiedzi w domu... i zobaczy jak to jest :ico_zly: Takie siedzenie w domu może bardziej wykończyć niż 8 godzin w pracy. Przecież tak naprawdę przy dzieciach, domu to pracuje się 24h na dobę....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 maja 2009, 14:41

a ja mam chwilkę to zaglądam :-D
zaraz będzie obiadek
koleżanka już poszła,ale za chwilę powinna wrócić :ico_noniewiem:
dzwoniłam do A to najwcześniej będzie za godzinkę :ico_sorki:
ma pretensje że siedzę w domu i nic nie robię więc od 4.06 wracam do pracy i zobaczymy jak długo popracuję niestety ja już postanowiłam :-/ może zmieni swoje nastawienie do mnie bo już mam dosyć.
ci faceci to myślą,że my w domu nic nie robimy :ico_zly: :ico_zly: :ico_puknij: a przecież trzeba sprzątać,gotować,prać,zrobić obiad,zająć się dzieckiem i jeszcze jakimś cudem znaleźć trochę czasu dla siebie :ico_sorki: :ico_sorki: ja z A też się o to kłóciłam to w końcu jednego dnia nie wstałam z łóżka w ogóle,tylko zjeść i do toalety,a wtedy hania była u moich rodziców,i nic nie robiłam wtedy mu pokazałam że nic nie robię i nabrał wreszcie szacunku do tego co robię w domu :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 maja 2009, 14:50

Super pomysł
szczerze mówiąc to chyba jedyne wyjście żeby pokazać co znaczy zająć się domem :ico_noniewiem: tylko nie wiem jakim cudem się w domu bałagan zrobił jak tylko A latał po mieszkaniu i co zauważyłam to więcej on brudzi niż ja z Hanią :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 maja 2009, 16:02

Dzieckiem, obiadem, praniem, prasowaniem to sie pewnie zajmuja krasnoludki
tak tak krasnoludki są w śród nas :ico_oczko:

aniawlkp86, na mojego takie sztuczki nie działają, ja kiedyś dwa dni nic w domu nie ruszałam. Dosłownie nie zmyłam garów nie odkurzałam nawet nie podnosiłam jak coś leżało na podłodze. (oczywiście swoje rzeczy sprzątałam :-D ) I nic :ico_szoking: jeszcze opierdziel dostałam ze nie ma co na siebie włożyć :ico_puknij:. ale i tak mu nie zrobiłam prania sam musiał :-D wziął się za sprzątanie z gderaniem pod nosem. To mu powiedziałam że ja to robię dzień w dzień od 8 lat i nie gderam. to usłyszałam ze to mój zasrany obowiązek. :ico_szoking: No i niestety zebrałam siebie,dzieci i pojechałam do rodziców :ico_noniewiem: pękł po tygodniu :-D :-D :-D I teraz pomaga we wszystkim.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

30 maja 2009, 16:12

Czytam to i dochodzę że mój M to skarb :-D tylko ciiiii żeby za bardzo w piórka nie obrósł :-D U nas nigdy nie padły takie słowa. Nawet mogę powiedzieć że on to docenia co robię. Rozumie mnie i wie że nie lubię siedzieć w domu, a że teraz tak jest to cóż....
Wcześniej jak pracowałam to dzieliliśmy się obowiązkami, teraz też ale mniej. W sobotę i w niedzielę jakoś tak się utarło że on robi mi śniadanko do łóżka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

30 maja 2009, 16:21

usłyszałam ze to mój zasrany obowiązek. :ico_szoking:
to tak jak mój mi raz powiedział to powiedziałam mu że służąca została z jego mamą w domu a tu jej nie ma i każdy sprząta po sobie ale widzę że nie wziął sobie tego do siebie. Teraz jak on do mnie tak mówi to ja mu mówię niech sobie jedzie do mamusi i tyle, a niech jedzie i nie wraca przez kilka dni nawet będę miała spokój.

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

30 maja 2009, 16:23

moni26, ogólnie mój mąż jest bardzo dobry np: robi sam zakupy ( bez mówienia mu co ma kupić itp ) TYlko nie rozumie czasem tego że ciągłe siedzenie w domu dobija , a taka rutyna dzieci obiad sprzątania potrafi doprowadzić człowieka do szaleństwa i wyczerpać całkowicie :ico_placzek:

na szczęście tak od roku jest już coraz lepiej.....nawet to prawo jazdy to z jego inicjatywy :-D . coraz częściej mówi usiądź odpocznij albo sam z siebie zrobi mi herbatkę albo kawkę :ico_brawa_01: i oby tak dalej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 maja 2009, 16:43

bigottka, ten dziad chyba jakies zle dni ma :ico_zly: A Ty z ta praca nie przesadzaj :ico_nienie:

Moj cale szczescie mial okazje sie przekonac jak to jest siedziec w domu,bo na poczatku malzenstwa ja pracowalam a on zmienial prace i 3 tygodnie robil za kure domowa :-D
Potem juz nigdy nie slyszalam,ze praca w domu to nic :-D

Zreszta to mieszczuch wychowany w szacunku do matki,wiec nigdy nie mowil,ze kobiety w domu nic nie robia :ico_oczko: No i najlepsza szkole ma teraz,kiedy musze lezec i wszystkie obowaizki typu - obiad,zakupy,mycie garow+opieka nad Andrzejkiem spadla na niego :-D

Ale on naprawde kochany jest,dba o mnie a w ciazy jeszcze bardziej,tylko ciiii,bo mi w piorka obrosnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

30 maja 2009, 17:20

to mieszczuch wychowany w szacunku do matki,wiec nigdy nie mowil,ze kobiety w domu nic nie robia
a mój przeciwnie,z wioski :ico_sorki: no i jego mama usługiwała swojemu mężowi i wszystko wokół niego robiła,a on alkoholik do tej pory,a mama już nie żyje :ico_sorki: jeszcze na łożu śmierci ona ledwo chodziła a on żeby mu obiad dała,herbatkę zrobiła i jeszcze po wino do sklepu miała mu pójść :ico_szoking: :ico_szoking: kobieta 2 tygodnie przed śmiercią :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: zero szacunku :ico_zly: i dlatego mój chyba myślał,że ze mną też tak będzie,ale ja się nie dam tak wykorzystywać :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Jadzia to super,że twój zaczął doceniać co robisz :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość