Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 kwie 2008, 10:58

fotki mam na blogu Eryka-jak ktoś ma ochote to zapraszam :-D niebede wklejala bo znowu tyle samo roboty a kto bedzie chcial to siobie zobaczy!!!

buziolki i zdrowka dla wszystkich :-D

beatka moim zdaniem to najlepszy wozek i niezamienilabym na zaden inny :-D

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 kwie 2008, 11:06

witam i ja
dla chorych duzo zdrowka.

evea to tatus sie zdziwil z tym palcem :-D :-D ale lepiej miec palec brudny niz calego siebie,bo u nas przypadki strzelanai kupa sie zdarzaly :-D :-D wtedy to jest do sprzatania i nie wiadomo za co sie brac najpierw,ale smieszne sa takie sytuacje bo zapamietuje je sie na dlugo i wspomina i smieje.

martasuper ze serduszko maluszka bije silnie,a bedziesz miala jeszcze skan czy juz nie??

madzia no wlasnie pisalas ze szukasz pracki.co z leosiem do zlobka wyslecie???

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

08 kwie 2008, 11:32

hej dziewczyny
wpadłam na chwilę zaraz do Pragi lecę i chciałam obejrzeć fotki Feli. Fela po prostu cudne :ico_brawa_01: A taki brzuch to moje marzenie. Ale ja nawet przed ciążą nie miałam takiego. A na tym spadochronie to bym się bała lecieć.

Zubelek a córeczki jak bliźniaczki wyglądają :ico_brawa_01:

Madziarka coś Leluś ma niezadowoloną minę w chuście. Super zdjęcia.

To lecę dalej. papa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 kwie 2008, 12:24

dziewczyyny chyba sie niejasno wyrazilam, bylam w sprawie pracy z kolezanka. to ona jej szuka
a lelek na razie zlobkuje sie raz w tyg 2 godz i ryczy wiec to taka mala zaprsawa na przyszlosc
jutro wracamy do szkoly po 2 tyg wakacji... az sie boje tego placzu lelusia

fela ja jestem plaska ale w biuscie hihi

marta ciekawe ile franko wazy..

gosia lelek zadowolony z chustowania
a do pragi na wakacje lecisz? i co sie nie odzywalas ostatnio ?

delfinka duuzo zdrowka. wracaj szybko do nas

[ Dodano: 2008-04-08, 12:27 ]
eve nie wracam do pracy na razie, ja mam wolna reke, adam mnie ani nie zniecheca ani nie pogania
moze w jesieni zaczne sie rozgladac, wszystko sie zobaczy

gdybysmy zostali wtford to napewno w polowie czerwca wrocilabym do fabryki
a teraz nie ma pospiechu
a nie wiecie na jak dlugo przed musze zlozyc wypowiedzenie? jesli macierzynski koncze w czerwcu?

Awatar użytkownika
nika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:18

08 kwie 2008, 12:33

Witam wtorkowo.

U nas nadal zimno,kiedy ta wiosna nadejdzie???

Piękne zdjęcia,dziewczyny, takie kolorowe i pogodne. Mam nadzieję że i mnie kiedyś się nastórj poprawi i będę taka szczęśliwa. Jak narazie jestem po prostu wykończona codzienną opieką nad swoimi gwiazdami. Jula chora, do szkoły nie chodzi a Bianca całym dniami płacze. Mama by mi się przydała, żebym chociaż do kibelka mogła spokojnie pójść :ico_haha_01: Ech...ciężkie życie na wygnaniu :ico_olaboga:

I tak szybko nasza Biancia

Obrazek

Jula

Obrazek

I obie razem

Obrazek

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 kwie 2008, 13:11


julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

08 kwie 2008, 13:42

witam!
ja sie wlasnie do pracki szykuje a przeprowadzka juz na 1 lipca postanowiona :ico_brawa_01: :ico_haha_01: tak wiec zaczynamy przygotowania pelna para!!!!!
lece 16 do aberdeen na rozmowe w sprawie pracki trzymajcie kciukasy bo bardzo mi ta wlasnie odpowiada :ico_haha_01:

jutro moja siostra przylatuje na tydzien wiec sie straszmnie ciesze.. do tego w maju i w czerwcu wykorzystuje urlopik zalegly tak wiec sie nie napracuje a pensja bedzie ok :ico_oczko: i zwrot podatku przyszedl hihihihi gdyby nie to ze padam juz na ryjek po 5 dniach lotow to byloby idealnie


emilka zaraz czytam artykul poki maly spi- a bidulek meczy sie troche bo ostatnie tzronowe zabki mu ida dziewczyny myslalam ze nie dozyje tej chwili :ico_haha_01: OSTATNIE ZEBY NAM IDA :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

08 kwie 2008, 13:51

julie_377, jak ci zazdroszcze ze to juz ostatnie zebole ........
U mnie ciagle ida i strasznie to przechodzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nika
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2008, 12:18

08 kwie 2008, 13:55

Ja też zazdroszczę, u nas dopiero początek :ico_placzek:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 kwie 2008, 15:34

EMILKA Maya ok, ja ominela choroba
FELA zdjecia sliczne, tak mlodo wygladasz, ze szok, w zyciu bym nie powiedziala, ze masz dziecko!!! SUPER!!!
JULIE tzrymam kciuki za prace :ico_haha_01: , zdjecia super, Nathanek juz taki duzy chlopanio!
MADZIORKA a gdzieWy sie przeniesliscie, bo strasznie tanio za dom placicie, my szukamy w Londynie 1 bed flat i ceny sa kosmiczne 800 funtow, bez rachunkow :ico_szoking:

No nie da mi nic to moje dziecie napisac :ico_placzek:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość