Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 maja 2009, 09:00

magduś81, przejmuje sie, bo ja przyjezdzajac tu do angli przytyłam troszku o jakies 15 kg jak chciałam sie odchudzac to okazalo sie ze jestem w ciazy byłam na diecie cwiczyłam i nic mi nie zeszlo potem poroniłam a kg dalej szły w gore no i potem kolejna ciaza i tak sobie ide w gore a do 100 brakuje mi juz 12 kg dlatego mam załamke, ja z synem w 9 miesiacu wazyłam 10 kg mniej a przytyłam w tedy 30 kilo oj bedzie mi ciezko to zrzucic

[ Dodano: 2009-05-31, 09:01 ]
a moja norma wagowa to 58 i tak czułam sie najlepiej

[ Dodano: 2009-05-31, 09:04 ]
no to ja tez mykam Miłego Dnia Kochane :-) mnie dzis mało bedzie bo pogoda przepiekna wiec gdzies sobie pojedziemy a teraz ide robic obiadek dzis papryki faszerowane mniam mniam

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 maja 2009, 09:10

Sabcia, będziemy się wspierać w chudnięciu!!! Dietka ruszanie się i będzie dobrze!!! Rozumiem twoje obawy :ico_oczko:
Ja też mykam ide się szykować na wyjście :-D
Miłego dnia buziaczki

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

31 maja 2009, 09:32

mi do setki brakuje 7 kg :| no ale pocieszam sie ze narazie przytyłam tylko niecały kilogram

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 maja 2009, 10:16

do setki brakuje 7 kg :|
to i tak doibrze bo ja już przekroczyłam setkę :-/ ale się tym jakoś nie przejmuję bo to dzidzia rośnie więc nic dziwnego. Ja właśnie wychodzę na działkę więc mnie nie będzie bo ładna pogoda jest.
Buziaczki brzuchalki i do usłyszenia później.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

31 maja 2009, 11:50

Witam
Wpadłam się przywitać kochane brzuchatki zaraz uciekam na miasto bo tam znowu atrakcje na dzień dziecka - mała to juz od świtu męczy kiedy pójdziemy
Zaprawiłam sobie gardełko boli mnie strasznie wieczorem płukałam solą i z rana też - ochyda ale co jak w ciąży mało co można brać to zostały tylko naturalne sposoby :/
Miłej niedzielki kochane.

Awatar użytkownika
madzulla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:58

31 maja 2009, 13:04

witajcie niedzielnie pogoda straszna leje i leje wiec trzeba bedzie leniuchowac caly dzien milego dzionka ciezaroweczki :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 maja 2009, 13:40

witam kochane brzuchatki

nie odwiedzam was teraz wcalew tygodniu , ale po pierwsze dalej brak neta , a po drugie brak czasu na to dlatego nie spieszy się mi z podlączeniem :ico_wstydzioch:

u mnie pogoda paskudna , pada od 4 dni , normalnie mam taka depreche , że w czoraj to lepiej do mnie bylo nie podchodzić :ico_noniewiem: :ico_zly:

ale najważniejsze to z dzidzią wszystko ok , ne mam męczących dolegliwości , no może oprócz tego kręgoslupa , ale do tego bólu sie juz przyzwyczaiłam i jakoś funkcjonuję , spowolniona niekiedy ale do wytrzymania :ico_haha_02:

co do wagi to ja mam 2 kg na plusie , więc 79 kg w twj chwili , w porywach do 80 kg jak sie więcej podje na wieczór , ale rano znów norma 79 :ico_oczko:

coraz częściej mam problem z garderobą , mieszcze się tylko w leginsy i dresy , a za tydzień mam pierwsze wesele i niby sukienke mam , ale przez tydzień może sie wiele zmienić , może popstrykam jakie totki to wam sie pokarzeę :ico_oczko:

później postaram się doczytać co u was , ale narazie musze lecieć , bo moja mama robi dziś dzień dziecka i już czuję zapachy obiadkowe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

31 maja 2009, 14:20

wiolaw, czekamy na foteczki w takim razie :-)
U was Angielska pogoda a u nas od 4 dni dochodzi do 28 dobrze ze mam gdzie sie schowac ale do ogrodka to tylko pranie chodze wywiesic :-D , chłopaki na basenie a ja juz papryczki zrobiłam i czekam na nich z utesknieniem a potem zaraz do centrum Londynu jedziemy napewno jakies atrakcje beda :ico_haha_01: w takim razie do wieczorka lub do juterka

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

31 maja 2009, 16:16

Ja już po meczyku i grillu. Padało na zmianę z palącym słońcem nie wiadomo jak się ubierać na taką pogode :ico_sorki:
Widze że wszytskie gdzieś wybyły!!

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

31 maja 2009, 17:00

po meczyku i grillu
ja już po działeczce i też po grillu u teściów ale jestem padnięta. Mąż się trochę spiekł na słońcu bo on to normalnie syn młynarza taki blady :-P

Ja idę się na chwilkę położyć bo jakoś sen na mnie idzie do usłyszenia wieczorem pa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość