Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 18:36

plum Laseczki :-)

meduję sie :-)

ledwo zipiemy :ico_olaboga: 25 stopni trzeci dzis - to juz szok dla organizmu :ico_olaboga: ja mam taki nos zatkany, jakbym chora była... mały jak nie jestw samym bodziaku to marudzi, jak nakręcony :ico_olaboga: starszak snuje się i nie wie, co ze sobą zrobić :ico_olaboga: a chłop obolały marudzi nie gorzej niż najmniejszy :ico_olaboga: :-D

chłop do szpitala nie zdecydował się jechać :ico_olaboga: jutro do lekarza pojdzie....
ja z chłopcami zaliczyłam kościółek :ico_sorki: potem jeszcze mały spacerek, bo nie było aż takiego żaru... kyrde, no po prostu chmurki nie ma... zawsze było tak, że jak się robiło słoneczniej to pizgało takim wiatrem od zatoki, że i tak trzeba było w szalikach i czapkach chodzić, a teraz lekko zawieje czasami :ico_olaboga: chyba nas na lipiec na Europę szykują :-D

Beatris, trzymam baaardzo mocno kciuki, żeby na małego ten rota nie przeszedł :ico_sorki: :ico_sorki:

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Bartka, za zabawy :ico_brawa_01: a wiesz, że nie pomyślałam, żeby zdemontować tę zieloną "ściankę" żeby miał wiecej miejsca na nogi :-D :ico_wstydzioch: ale dochodzi nam dodatkowa zabawa w odsuwanie tego ustrojstwa :-D

lecę dać deserek i zaraz wracam :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 18:38

Dorzuciłam trochę nowych fotek do maja. Zapraszam jak ktoś ma ochotę
supcio..moja mała narazie tylko słucha i obserwuje jak gra ten ogródek..narazie nie siega jeszcze po zabawki

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 18:50

Marcia77, może rzeczywiście to przez zmianę tabletek ? :ico_sorki: w skutkach ubocznych pewnie bazgrzą o tym..

ja się też kilka dzionków męczę z wkładką :ico_sorki: dostałam okresu i taka mam czynność skurczową macicy, że gdyby nie fakty, to bym na porodówkę dzwoniła :-D ale wczoraj lekrza dał mi mocniejsze przeciwbólowe i kazał podjąć decyzję: abo to przetrzymam, bo wkładka dostosowuje się do macicy około 3 miesięcy, albo chcę wyciągnąć i poszukać innej metody... ale chyba wytrzymam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 maja 2009, 18:55

i po porzadkach, wyrzucilama z 6 par spodni :ico_szoking: i dwie bluzki :-D

milutka przytylam 14 kg a zostalo mi 7 do zrzucenia ale to juz przez glupote :ico_noniewiem: 3 tygodnie po ciazy juz wrocilam do dawnej figury i wagi, poczulam sie zbyt pewnei i na kazdych zakupach poszlam gdzies cos zjesc i sie znowu przytyło...ale teraz 3mam sie diety :-D

gaga fajna zabaweczka :ico_haha_01: ile kosztuje i gdzie moge taka dostac?
a fotki super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 19:01

ale dochodzi nam dodatkowa zabawa w odsuwanie tego ustrojstwa :-D
Bartek też odsuwa nogami, po prostu wyżej je podnosi :-D zostawiłam go dzisiaj na podłodze z zabawka i poszłam do kuchni pranie garów wstawić, nagle słyszę jakieś szuranie po podłodze, wracam - ogródek na środku pokoju, a dziecko w poprzek kocyka na brzuchu :-D :-D :-D
ale wczoraj lekrza dał mi mocniejsze przeciwbólowe i kazał podjąć decyzję: abo to przetrzymam, bo wkładka dostosowuje się do macicy około 3 miesięcy, albo chcę wyciągnąć i poszukać innej metody... ale chyba wytrzymam :ico_sorki:
nawet mnie strasz, ja i tak miałam bolesne miesiączki :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale co tam, to i tak nic w porównaniu do bóli porodowych, damy radę :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 19:01

i po porzadkach, wyrzucilama z 6 par spodni :ico_szoking: i dwie bluzki :-D
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a to zaszalałaś :-D

ja tam terapii szokowejw próby wciśnięcia się w spodnie sprzed ciąży nie robiłam, wypierdzieliłam juz w trakcie ciąży i teraz kupuję nowe :-D
gaga fajna zabaweczka :ico_haha_01: ile kosztuje i gdzie moge taka dostac?
na allegro sobie wpisz "muzyczny ogródek" :ico_brawa_01: suprr sprawa,kilka z nas ma tą zabawkę po tym, jak Milutka nas zainspirowała pomysłem :ico_sorki: i świetnie się sprawdza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 19:02

gaga fajna zabaweczka :ico_haha_01: ile kosztuje i gdzie moge taka dostac?
na Allegro, ja kupiłam używaną, z przesyłką wyszła 100 zł, a wygląda jak nowa

[ Dodano: 2009-05-31, 19:05 ]
ja tam terapii szokowejw próby wciśnięcia się w spodnie sprzed ciąży nie robiłam, wypierdzieliłam juz w trakcie ciąży i teraz kupuję nowe :-D
a ja zochodze w głowę w czym ja w czwartek pójdę na ślub brata - wszystko mam kuźwa za duże :ico_zly:
Chłopak jednak "postanowił" się ożenić, bo dziecko w drodze. Chociaż moim zdaniem to nie najlepszy powód do małżeństwa

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 19:07

fajna zabaweczka :ico_haha_01: ile kosztuje i gdzie moge taka dostac?
ja kupiłam na allegro
http://www.allegro.pl/item647101405_lit ... rakow.html

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 19:08

Chłopak jednak "postanowił" się ożenić, bo dziecko w drodze. Chociaż moim zdaniem to nie najlepszy powód do małżeństwa
noo, jestem tego samego zdania :-D i dlatego mam dwoje nieślubnych dzieci :-D
noo, ale chłop o ślubie przypomina, przypomina :ico_sorki: nawet wczoraj wieczorem stwierdził, że jak chcę się rozmyślić :ico_oczko: to mam czas do lipca, bo jak już podpiszemy w USC dokumenty, to już jakby cyrograf podpisany :-D

a tak z ciekawostek, ja która podobno nie mam cukrzycy, dziś na czczo miałam cukier 7,3 :ico_szoking:
dodam, że norma jest do 5,6 :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 maja 2009, 19:08

niby u oli lekarz tego rota stwierdził, ale mam nadzieje że małego ominie. chociaż teraz tak myśle że sie lekarz pomylił - bo już jej duuuużo lepiej a ten rota to tak szybko nie mija, może poprostu coś na żołądku leżało.
dziewczyny a Wy szczepiłyście w końcu na rota?

bylismy u teściów, teraz kąpiel młodego i zaraz wracam.

weszłam na wage - to jest koszmar, przytyłam 5 kg :ico_placzek: no ale paczke dziennie ciastek wsuwam, matko, czas sie zabrać za siebie....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość