Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 23:12

dobrze ze po ślubie wyjezdzamy na tydzien to odsapne :ico_brawa_01:
noo, najważniejsza jest wizja odsapnięcia :ico_sorki:
Ania ale cudnie..az mi łezka staneła w oku... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_wstydzioch: heh... spełnię jego marzenia, on moje :-D mam nadzieję, że będzie tak, jak chcemy... a i jak to uzgodniliśmy to Krzysiek nagle zaczął się interesować ślubem, no i juz planuje pomału ten wyjazd :ico_olaboga: :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 maja 2009, 23:14

Marcia77, ach tam az stara, w kwiecie wieku jestes :-D i może uda sie 3 :-D bede paluszki 3mac :ico_brawa_01:

ananke, a wycieczki zazdroszcze, taka romantyczna, aż sie rozmarzyłam...
a nic nie pomieszałaś, wszystko oka :ico_brawa_01:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 maja 2009, 23:15

ale macie tempo....

ja siedze i myślę....nie wiem czy chusta lepsza czy nosidło, zastanawiam się czy tą chustę to szybko się wiąże....milutka łatwo i szybko czy trzeba sie pomęczyć?

ananke trzymam kciuki za powodzenie w planach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 23:16

Dziewczyny przed chwilą znalazłam Bartka w łóżeczku na brzuchu :ico_szoking: przekręcił się cholernik mały, dobrze, że ma ten monitor, bo co chwilę bym chodziła sprawdzać czy oddycha :ico_olaboga:

Gusia masz racje, trza być mądrzejszym od chłopa :-D
Gusia90 napisał/a:
nie lubie tego typu imprez, no ale ślub ma sie tylko raz (podobno)
noo i ja Ci powiem, że też sama ze sobą walczyłam w tej kwestii - nie lubię takich imprez.. wszyscy się nachleją, najedzą a i tak obgadają, to jeszcze mi każą jakieś męskie kolana macać i zgadywać, czy to mojego męża, czy nie :ico_puknij:
ja to mało, że nie lubię - nienawidzę. Jeżeli juz zdecyduję się na ślub, to bedzie zwykła rejestracja e względów praktycznych - po prostu w Polsce malżeństwa w wielu sprawach mają łatwiej i tu chlopu muszę przyznać rację.

ja już zmykam spać, do jutra.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 23:18

ja siedze i myślę....nie wiem czy chusta lepsza czy nosidło, zastanawiam się czy tą chustę to szybko się wiąże....milutka łatwo i szybko czy trzeba sie pomęczyć?
my mamy nosidło i chyba jest wygodniejsze.. poza tym, to u nas Krzysiek chciał nosidło, więc może u Ciebie też mąż się skusi ponosić malucha, tylko wtedy nie wiem, czy da się w chustę zaplątać :-D
a nic nie pomieszałaś, wszystko oka :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: suprr :-)
ananke, a wycieczki zazdroszcze, taka romantyczna, aż sie rozmarzyłam...
ja też :-D a i tak taniej wyjdzie niz wesele z poprawinami na 60 osób :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

31 maja 2009, 23:19

ja tez sie pożegnam kochane...dokończę tylko serial i spadam do łóżeczka..spokojnej nocki..do jutra pappa

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

31 maja 2009, 23:20

ja siedze i myślę....nie wiem czy chusta lepsza czy nosidło, zastanawiam się czy tą chustę to szybko się wiąże....milutka łatwo i szybko czy trzeba sie pomęczyć?
Beatris jeżeli nosidło to musi byc zakładane na dwa ramiona, ja dostałam od koleżanki takie na jedno ramie i nie jest za dobre, a poza tym ja za chuda jestem i ten pas mi się na biodrach nie trzyma tylko cały ciężar na ramieniu wisi. Nie używam tego nosidła.

No teraz juz naprawdę spadam

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 23:20

po prostu w Polsce malżeństwa w wielu sprawach mają łatwiej i tu chlopu muszę przyznać rację.
a to to akurat pierwszy powód, który Krzysiek mi podawał... i pewnie bardziej by nam si spieszyło, gdyby nie to, że tutaj uważają nas za tak samo ważna rodzinę, jak z aktem ślubu... tylko wpisujemy wszędzie 3 nazwiska :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dziewczyny przed chwilą znalazłam Bartka w łóżeczku na brzuchu :ico_szoking: przekręcił się cholernik mały, dobrze, że ma ten monitor, bo co chwilę bym chodziła sprawdzać czy oddycha :ico_olaboga:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szaleje chłopak :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

31 maja 2009, 23:21

wesele z poprawinami na 60 osób
ja mam tylko 30 bez poprawin, na szczescie, jak rodzice jeszcze kogos wpisza na liste gosci, to slub bedzie beze mnie...

Beatris60, ja slyszalam ze chusty sa wygodniejsze i lepsze, ale ja sie zdecydowalam na nosidlo, jakso bardziej mnie przekonuje.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

31 maja 2009, 23:23

ja mam tylko 30 bez poprawin, na szczescie, jak rodzice jeszcze kogos wpisza na liste gosci, to slub bedzie beze mnie...
:-D

ja też się zwijam powoli Kobietki :ico_sorki:
bo zanim jeszcze podrepczę z psem to minie :-D no i muszę się odkleić od kompa :-D

[ Dodano: 2009-05-31, 23:25 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość