Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 kwie 2008, 15:06

A Kornel ma dziś dzień śpiocha rano długo spał i teraz jak usnął przed 13 jeszcze śpi, pogodę ładną przespał bo słońce zaszło

Iwcia- dzięki za nr tel.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

08 kwie 2008, 15:15

ja też dostałam Iwciu, dzięki :-D
ja muszę Jasiowi jakiś zestawik do piasku kupić,
sama się chętnie z nim w tym piachu pobawię jak ciepło będzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 kwie 2008, 15:19

u nas wczoraj było tak ładnie to my siedzieliśmy w domu,bo miałam tyle roboty, a dziś paskudnie i znów siedzimy w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 kwie 2008, 15:30

Witam dziewczyny znowu zalatana i do niczego głowy nie mam nawet nieczytałam ale widze że sporo napisayście. Dołanczam się do życzeń dla półtorarocznizczków - zdrówka dużo, dużo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Mam pytanie dziewczyny czy któraś z was spłaca jakiś długaśny kredyt mieszkaniowy bo my chcemy wziąść ale boje się jak to będzie (30 lat :ico_szoking: rat :ico_noniewiem: ) fakt że mielibyśmy domek a nie ciupkie mieszkanie w bloku :ico_noniewiem: sama już nie wiem. Wczoraj byliśmy obejrzeć poprostu cudnie :ico_noniewiem: trzy sypialnie, duży salon ogród, wielka kuchnia,2 garderoby,2 łazienki, garzaż i 20 metrowy taras :-) chcę bardzo ale wiadomo boje się czy podołamy a w życiu różnie bywa, z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nic nie ma :ico_olaboga: . Od przyszłego roku mają wprowadzić wat w wysokości 20 chyba procent a teraz jest 7% więc może powinniśmy. Nie moge normalnie o niczym innym myśleć tylko wkółko mam ten temat na tapecie :ico_noniewiem: . Powiedzcie jak to jest czy któraś brała kredyt i też tak się cykała jak ja :065:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 kwie 2008, 15:36

Edulitko- ja się cykałąm bardzo i pewnie gdyby nie Daniel to teraz mieszkałabym nadal w bloku, on lubi ryzyko z tamtym mieszkaniem też tak było po studiach kredyt i kupiliśmy nowe mieszkanie w bloku potem jakos go spłaciliśmy, nie był duży bo większość pieniedzy mieliśmy a teraz kredyt jest na cały dom i na 30 lat, narazie jest ok. wiem, że moze byc różnie ale raz się udało wiec mam nadzieję, ze teraz też jakoś będzie, jak nie zaryzykujesz to potem juz moze byc za póżno, trzeba kuć żelazo póki gorące

[ Dodano: 2008-04-08, 15:39 ]
no i mały w końcu wstał narazie

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 kwie 2008, 15:40

Mery, - a jaki kredyt braliście bo my myślimy o takim walutowym we frankach szwajcarskich?

[ Dodano: 2008-04-08, 15:42 ]
Ela28 - teraz wszędzie są fajne zestawy do piasku ja kupiłam małej w tesco dla chłopców widziałam wywrotki z akcesoriami do piachu :-) ale ona woli moje zabawki ogrodowe czyli konewke prawie tak dużą jak ona :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 kwie 2008, 16:09

Hej!!!Sto latek dla naszych póltoroczniaczków :ico_buziaczki_big:  :ico_prezent:  :ico_buziaczki_big:  :ico_buziaczki_big:  :ico_buziaczki_big: iwciu, to dalej do roboty. Przydałaby ci się jakaś pannica  :-D Ja fotek też dawno nie wysyłałam :ico_wstydzioch: maritko, super  :ico_brawa_01:  :ico_brawa_01: Zazdroszczę trajkotania Lilii, ja cierpliwie czekam aż Maciej też zacznie. :ico_brawa_01: za decyzję w sprawie kupna działkiElu, życzę owocnego ćwiczenia. U mnie też nie byłoby gdzie wstawić takiej machiny :ico_haha_01: asiu, NK i takie maluchy (7 lat) to dla mnie przesada :ico_nienie: mery, a wam pewnie się cudnie mieszka na swoim?? My też na swoim ale w bloku :ico_noniewiem: edulita, my nie mamy żadnego kredytu. Łukasz chciał kupić dom, ale ja się boję z kilku powodów.Znikam robić obiad.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 kwie 2008, 16:32

Dopiero doczytałam Maritka - tez szuka kredytu - nie jestem sama :-) bo wiem że Paulna82 też :-)
Iwciu - a jakieś leki były brane przy tym przeziębieniu chodzi konkretnie o antybiotyk? bo tak normalnie to ponad tydzień bym poczekała po antybiotyku około trzech bo wiesz organizm mósi wrócić do równowagi i odbudować sobie swoje naturalne zasoby.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 kwie 2008, 16:46

Edulito, nie podawalam żadnych antybiotyków tylko zwykłe syropki na przeziębienie,czyli tydzień wystarczy?Dzięki


Chloe-racja że przydała by się dziewczynka ,ale obawiam się że może być drużyna piłkarska a dziewczynki niet :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 kwie 2008, 16:48

Iwcia 33 pisze:ale obawiam się że może być drużyna piłkarska a dziewczynki niet
:ico_haha_01: wiesz Iwciu do trzech razy sztuka jak mawiają

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość