Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 cze 2009, 22:12

dana--Weronisia taka rozesmiana,sliczna dziewczynka.Gratuluje pieknych zabeczkow,,widac widac:-)A jak pieknie stoi,,barwo.
wiola--Gratuluje pierwszego zabka.Teraz to juz z gorki
yoanna-uwielbiam ta fotke Ninki z podpisu,,sliczne ma spojrzenie :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 cze 2009, 22:15

dziewczynki dziekuje bardzo za komplementy :ico_wstydzioch: strasznie to mile :ico_sorki:
szkoda ze juz tak nie wygladam bo wtedy wazylam 62kg (174cm)a teraz waze 70 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
zyje nadzeja ze jeszcze kiedys bede tak wygladac :ico_sorki:
sukienke kupilam jak ja zobaczylam to wiedzialam ze musi byc moja :-D zadzwon ilam do Marcina zeby przeslal kase(bo kosztowala wiecej niz mialam przeznaczyc :ico_olaboga: ) no i mialam ja :-D musialam tylko schydnoc jeszcze troszke wiec po powrocie do domu biegalam w 3 dresach codziennie i udalo sie :ico_sorki: :-D
teraz sukiemka lezy :ico_noniewiem: dalam ja siostrze zeby sprzedala i wystawila ja na allegro ale zazwyczaj jak ktos byl zainteresowany to byl za niski do sukienki :ico_noniewiem:
wiec lezy do teraz :ico_olaboga:

yoanna, naserio mialam male cycory wtedy bo male b albo duza a :ico_szoking: ale mialam fajny cyckonosz i sama sukienka podnosila i zblizala cycki :ico_sorki:

dana, Weronisia jest taka pocieszna slicznie sie smieje i widac jaki miala ubaw na dzien dziecka :ico_brawa_01:

slonko2008, sliczna jest ta sukienka 2 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marcin mnie wkurzyl GEY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kazalam mu dzisiaj zdecydowanie obnizyc luzeczko u Igi bo ona wstaje i mi wypadnie na glowe wiec a ten na mnie z ryjem ze ciagle mu cos kaze robic jak on dopiero wrocil z pracy ze ciagle mi zle ciagle mi wszystkiego malo :ico_szoking:
No i mu musialam odpowiedziec :-D ze sie dzieckiem nie zajmuje itd.A on ze jak mi sie nie podoba to mam wracac do rodzicow na pokoj :ico_zly:
no wiec nie wytrzymalam i mu powiedzialm ze Ige bedziena naszej klasie ogladal :-D
a teraz siedzi na kanapie i zagaduje jakby nigdy nic sie nie stalo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: DEBIL !!!!!!

[ Dodano: 2009-06-01, 22:19 ]
sarenka :ico_brawa_01: wielkie brawa za siadanie :-D
i jeszcze raz dziekuje za komplementy :ico_sorki:

Dana nie martw sie ja bede zwijac z toba cycory :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Marcin mi obiecal poteracje wiec sie tymi cyckami nie martwie za bardzo :ico_nienie: narzie nie jest zle :ico_sorki: no ale jeszcze troche pokarmie a pozniej 2 dziecko i kto wie czy na 2 sie skonczy wiec cycki zrobie sobie pewnie w wieku 40 lat dopiero :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

01 cze 2009, 22:39

Aparatki z was.
dolanczam sie do grupy zwijajacych cycki:-)))) :ico_zly:
Marta--hehe,,ale jazda,,tym geyem mnie rozwalilas.Moj dzis sam sie domyslil i ibnizyl kojec ale lozeczko nadal na najwyzszym stopniu :ico_noniewiem: :ico_zly:
Suknie wystaw na aukcje,napewno sprzedasz.Jest piekna.
slonko--mi sie wszytskie kiecki podobaja.
Ja jak bylam w kwietniu w Polsce oddalam moja kiecuszke do komisu.W sumei jak nowka,i tez taka skromniejsza.
napewno cos znajdziesz i dopasujesz :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

01 cze 2009, 23:01

a ten na mnie z ryjem ze ciagle mu cos kaze robic jak on dopiero wrocil z pracy ze ciagle mi zle ciagle mi wszystkiego malo
No i mu musialam odpowiedziec ze sie dzieckiem nie zajmuje itd.A on ze jak mi sie nie podoba to mam wracac do rodzicow na pokoj
no wiec nie wytrzymalam i mu powiedzialm ze Ige bedziena naszej klasie ogladal
a teraz siedzi na kanapie i zagaduje jakby nigdy nic sie nie stalo DEBIL !!!!!!
haha u mnie dizś to samo dokładnie tylko ja bylam grzeczniejsza i powiedzialam ze na skype go bedzie widzial, wiec potem pojechalismy do miasta i kacperek dostal zabaweczki nowe ubranka i mamusia dwie pary spodni :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A i to co mowia dziewczynki prawda ślicznie Marta wyglądałaś :ico_brawa_01:
Agusia idź w sukience ślubnej mimo że juz jesteście kilka latek po cywilnym to ma być wasz dzień i ty masz wyglądać najpiękniej i jak to odświerzy wasz związek :ico_brawa_01:
Dana Weronisia piękne i zębole ma super :ico_brawa_01: Adka jaka piękna dziewczyna :ico_brawa_01:

i prosze sie nie przejmowac cycorami ja mam duże i bluzek na cayckach zpiac nie moge i wszystko mam z dekoltami bo jak zaloze cos pod szyje to wygladam jak manstrum :ico_noniewiem: więc zawsze są na wieszchu i nie powiem żeby mi było z tego powodu jakoś super

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

01 cze 2009, 23:02

slonko sukienki super,ja mam właśnie upatrzoną coś podobną do tej 2 tyle że długa bo niesety nie moge pokazać nóg bo są okropne-mam żylaki i rozstępy :ico_zly: :ico_placzek: aaa i nie białą tylko ekry -więc raczej skromna ale super,więc chyba sie na nią zdecyduje ale jeszcze zobacze

no załatwilam dzis juz u księdza wszystko,i chyba z tego wychodzi że nas ominą te nauki :-D bo moj przyjezdza dopiero 4 lipca i wtedy mamy sie do niego zglosić
więc oficjalnie mogę mówić że 18 lipca o 15.30 wychodzę za mąż i... zaraz wracam ,hahaha :-D
slonko my tez nie robimy żadnego weseliska,ponieważ jedno już miałam po cywilnym i nie zamierzam nic urządzać głównie to robię chrzciny a ślub tylko przy okazji :-D a kiedy wy macie???

Marta się uśmiałąm z tym GEYEM!! :ico_brawa_01: :-D to właśnie faceci,najpierw nagadają a potem udają że nic się oczywiście nie stało :ico_zly:
a i na swoim ślubie faktycznie pięknie wyglądałaś!!!idealnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dana fotki super!!! Weronisia śliczna dziewczynka

sarenka :ico_brawa_01: za samodzielne siadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no sie napisałam a teraz idę zrobić mleczko i nakarmić mojego smyka,jest taki kochany jak go wyjmuje z łóżeczka odrazu otwiera pysia i czeka na mleczko,jak pisklaczek :-)

[ Dodano: 2009-06-01, 23:25 ]
adia fajna fotka,synuś piękny! :-D :-D :-D :ico_brawa_01:

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:
dobranoc!!!

[ Dodano: 2009-06-02, 08:34 ]
witam z rana! stawiam kawusie :ico_kawa: na dobry początek dnia :ico_haha_02:

właśnie sprzedałam na allegro leżaczek :ico_brawa_01: za 102,59gr :ico_brawa_01: ale jestem zadowolona,musze chyba teraz sprzedać ten skoczek,tyle pieniędzy :ico_zly: a mały nie chce już w nim skakać :ico_noniewiem: :ico_olaboga: my już wojujemy od 5.45 :ico_zly: ale pewnie zaraz będzie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 cze 2009, 09:53

Witam

bardzo fajnie spedzililsmy wczoraj dzien, u nas bylo wolne od pracy, wybralismy sie na spcer do lasu, tam jest miasteczko wodne napedzane woda, Erikowi bardo sie podobalo, patrzyl sie i nie mogl oderwac oczu :-D nagralismy to na kamerze i porobilismy kilka fotek.

Agusia1982, ja tez uwazam , ze powinnas isc w sukni slubnej, teraz jest tyle wyboru, ze na pewno znajdziesz cos dla siebie.

My tez nie mamy koscielnego i nei wiem czy go kiedykolwiek bedziemy mieli, musze podjac decyzje, jesli nie to ja wracam do Polski, ja nie moge tak zyc tylkona cywilnym, ani do komuni przystapic, nic, ja jestem inaczej wychowana, nei potrafie tak, juz 5 lat czekam i co , jak dlugo mam jeszcze czekac, on mnie ciagle zwodzi.

mmarta ja nie widzialam jak wygladalas do slubu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: gdzie moge to zobaczyc, mowicie o tych fotkach na n-k czy pokazywalas jakies inne????

Ach w ogole zastanawiam sie nad moim zwiazkiem z P. to nie jest tak jak powinno byc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

adia26, super fotka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I co patrzylas na n-k moja siostre???

[ Dodano: 2009-06-02, 09:56 ]
właśnie sprzedałam na allegro leżaczek :ico_brawa_01: za 102,59gr :ico_brawa_01: ale jestem zadowolona,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez bylabym zadowlona, dobra cena

Moj maly nie chce w ogoel w bujaku siedziec, posiedzi 5 minuzt i wyje, tez sie zastanawiam czy go nie sprzedac bo mam dwa

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

02 cze 2009, 10:24

Moj maly nie chce w ogoel w bujaku siedziec, posiedzi 5 minuzt i wyje, tez sie zastanawiam czy go nie sprzedac bo mam dwa
właśnie mój już od dawna w nim nie siedział,odkąd zaczął jeść w krzesełku no i szaleć po podłodze :-D :-D bujak mu już nie potrzebny :-D

[ Dodano: 2009-06-02, 10:27 ]
Ach w ogole zastanawiam sie nad moim zwiazkiem z P. to nie jest tak jak powinno byc
oj to przykro mi bardzo!
u nas też to różnie bywa ,chyba normalne w każdym związku coś się przeżywa :ico_placzek: ale jesteśmy razem bo się kochamy i chcemy być już zawsze razem!!! a życie jak to życie plata czasem różne figle :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 cze 2009, 10:41

właśnie mój już od dawna w nim nie siedział,odkąd zaczął jeść w krzesełku no i szaleć po podłodze :-D :-D bujak mu już nie potrzebny :-D
dokladnie tak samo u nas bylo :-D
oj to przykro mi bardzo!
mi tez jest przykro, ale co zrobic, nie wiem czy wytrzymam, niech sie szastanowi nad soba i czy w ogole wie co to znaczy rodzina, bo jak na razie nie wskazuje na to

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 cze 2009, 10:43

czesc dziewczyny :-D
Pati85, zdjecia to te na nk innych nie pokazywalam :ico_nienie:

Agusia1982, super ze bujak poszedl :-D moj lezy na strychu :ico_olaboga: czeka na 2 dziecko :ico_oczko: tylko czy sie doczeka :ico_haha_01:

adia26, super fotka :ico_brawa_01: Kacperek taki drobniutki jest :-D i strasznie do Piotra podobny :ico_sorki:

my od razu slub konkordatowy innego nie chcialam :ico_nienie: troche bylo zalatwiania bo Mar :ico_nienie: cin nie mial biezmowania i wogole wiecie on tak za kosciolem nie przepada uwaza ze to zlodzieje :/ ale w Boga wierzy :ico_sorki:

nic zalozylam dzis sukienke i cyce mi z niej wylatuja :ico_olaboga: jezu na sero mam teraz wielkie te cycory :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

02 cze 2009, 10:53

Pati85, zdjecia to te na nk innych nie pokazywalam :ico_nienie:
no a juz myslalam, ze mnie cos ominelo

Pieknie wygladalas , sliczna suknia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość