Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 15:05

zirca, Moja historia jest skomplikowana.Jestem pod specjalnym nadzorem,robia mi doslownie wszystkie nieinwazyjne badania.Kilka lat temu bylam w ciazy,w zasadzie od poczatu cos sie dzialo,w koncu krwotok ale dzidzia przezyla.Przelezala w szpitalu 8 miesiecy,podczas USG w 8 miesiacu lekarze odkryli ze moj synek ma zaburzenia wchlaniania wod okolomozgowych,byl operowany jeszcze w brzuchu.Niestety po operacji wdala sie infekcja i urodzilam wczesniej.Mateusz zyl 4,5 miesiaca.Przyczyna-wirus grypy w czasie ciazy.Balam sie zajsc w ciaze kilka lat,mimo ze bardzo chcialm dziecka.W koncu zdecydowalismy w zeszle wakacje -poronilam w 5 tygodniu.
Teraz jest OK ale angielscy lekarze dmuchaja na zimne,bo cala ta historie znaja i twierdza,ze moj synek mogl zyc gdyby polscy lekarze wczesniej go zdiagnozowali-w 5 a nie w 8 miesiacu.Przypadek,ale strach we mnie siedzi.
Teraz jestem w 16 tygodniu i badanie za badaniem,ale lepiej wiecej niz za malo

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 kwie 2008, 15:12

miszka, wcale się nie dziwię....dobrze ze tak sie Toba zajmuja, przynajmniej mozesz byc spokojniejsza....ale wstrzasnela mnie ta histora :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 15:17

Przedziwne,rzeczy nas potrafia w zyciu spotykac,zawsze sie nam wydaje,ze to co najgorsze nas z pewnoscia nie dotknie.
Ja od tamtej pory mam dokladnie na odwrot,wydaje mi sie ,ze nie dotknie nikogo innego,tylko wlasnie mnie.
Zgnusnialam troche od tego czasu,teraz zamiast sie cieszyc dzidziusiem,to rozmyslam co jeszcze moze mnie spotkac i nie potrafie za cholere sie tego pozbyc.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 15:30

miszka pisze:Zgnusnialam troche od tego czasu,teraz zamiast sie cieszyc dzidziusiem,to rozmyslam co jeszcze moze mnie spotkac i nie potrafie za cholere sie tego pozbyc.
nie dziwie sie po takich przezyciach :ico_placzek: ale tym razem bedzie wszystko dobrze zobaczysz :ico_sorki: wiecie co ja niby mysle ze bedzie ok ale przynajmniej raz w ciagu dnia cos sobie tam wymyslam ze jest nie ok :ico_noniewiem: bo nie umiem sobie tego wyobrazic zabardzo ze bedzie dobrze i niedlugo bede miala dziecko szczegolnie ze na ulicy widzi sie tylko te szczesliwe mamy z dziecmi a dopiero jak sie takie forum przeczyta o prawie kazda dziwczyna miala jakies klopoty w ciazy :ico_placzek: .A co do badan na syndrom downa to jak dzisiaj bylam u poloznej to mi powiedziala za jeszcze zawczesnie i ze mam przyjsc za 2 tyg ale to chyba tylko to badanie z krwi nie?/????wogle to mnie troche wkurzyla bo oststnio pobrala mi pelno probek krwi do badania a dzisiaj nawet nie powiedziala czy wszystko ok w nich bylo :ico_noniewiem: no i jak sie przeprowadze to musze zmienic polozna :ico_olaboga: o juz mam termin na usg i juz mnie to wszystko wkurza :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 kwie 2008, 15:58

dziwczyny...Ewka_82 z października straciła dzieciątko..... :ico_placzek: siedzę i płaczę....załamana jestem...miała taki sam termin jak ja.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 16:06

:ico_szoking: o boze :ico_placzek: jezu jakie to straszne :ico_placzek: [*]

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 kwie 2008, 16:10

mmarta81, myslałam że ominą nas takie historie...że wszystkie szczęśliwie dotrwamy....Boże...oby to była ostatnia nasza :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 kwie 2008, 16:16

zirca pisze:Boże...oby to była ostatnia nasza
Boze oby ja nie wiem ja nie umiem sobie siebie wyobrazic w takiej sytuacji...jeszcze wczoraj pisalysmy jej zeby nam zdjecia szybko powklejala z usg jak wroci :ico_placzek: a jutro ma juz zabieg...straszne poprostu straszne :ico_placzek: teraz to juz wogole chyba z gorem dostane przed kazdym usg-przeciez ona sie nic nie spodziwala wszystko bylo ok :ico_placzek:
miszka pisze:Niestety po operacji wdala sie infekcja i urodzilam wczesniej.Mateusz zyl 4,5 miesiaca.Przyczyna-wirus grypy w czasie ciazy
nie mowie juz o biednaj Miszce to jeszcze chyba starszniejsze stracic swoje narodzone dziecko :ico_placzek: [*][*]

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 kwie 2008, 16:27

mmarta81, dokładnie..... :ico_placzek: ja mam na dziś dośc tych historii...serce mi zaraz pęknie.....chyba sie kimne.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 kwie 2008, 16:38

Takie jest zycie kochane dziewczynki,ale nie zabijajcie sobie glowek negatywnymi emocjami ,myslcie pozytywnie,ja tez probuje!
Ale przezornie z zakupami sie jednak wstrzymuje,bo juz raz patrzalam na to co zostalo po moim dziecku i wiem ze bol jest jeszcze wiekszy,nie sa to przesady jak ,ktoras z dziewczyn mi powiedziala tylko moje przykre doswiadczenie :ico_placzek:
Bardzo mi przykro,ze Ewka_82 stracila dzidziusia,to okropne,byla w bardzo niebezpiecznym okresie,wiem co teraz czuje ,bo to oczywiscie tez mnie spotkalo.
My musimy dla naszych bobaskow,mimo wszystko starac sie pocieszac i wspierac ,bo wszystko bedzie w porzadku,zobaczycie :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość