Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 cze 2009, 22:04

Dzieńdoberek a raczej dobrywieczór.

U nas ostatnio cieplutko, wręcz upalnie to sobie na dworku baraszkujemy, a dzisiaj wieczorkiem byliśmy na basenie, Antoś poszalał, my tez na zmianę pływaliśmy, poznaliśmy małżenstwo z dzieckiem Polka z Anglikiem, ale miło było sobie pogadać :ico_oczko:

Gabi ale fajnie z tą gazetą i emi pogawedkami :ico_brawa_01:
a czytałam bloga jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja mam problem z moim dzieckiem...a mianowicie nie chce ubierać się w krótkie spodenki :ico_noniewiem:
i koniecznie chce nosic skarpetki, a jest tak gorąco...dzikusek mój mały :ico_olaboga:
mówię Wam nogi spocone ma...dzisiaj to już wymyśliłam żebyśmy poszli razem kupić spodenki nowe, wybrał sobie...i jakoś lepiej...ale jeszcze te skarpetki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 cze 2009, 11:13

Gabi, ty ranny ptaszku już od takiej pory piszesz a my wstaliśmy dopiero godzinke temu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Magdalena_82, a u nas na odwrót Ada ciągle by chodziła bez skarpetek nawet jak jest zimno no i bez kapci oczywiście :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Teraz jest przeziębiona ma katarek więc jakoś udaje mi się ją namówić że skarpetki są potrzebne na nóżkach żeby szybko wyzdrowiała ale czasem jak się uprze żadne argumenty nie pomagają :ico_olaboga: uparciuch jeden :ico_olaboga:

Magdalena_82, zazdroszcze pogody bo u nas od dłuższego czasu deszczowo i zimno :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 cze 2009, 12:35

Dzieńdoberek.
Madziu, oj Emi tez nieraz ma takie fanaberie :ico_olaboga: A nie ma Antos jakiegos ukochanego bohatera z bajki czy ksiazeczki, ktory "zawsze ale to zawsze w takie ciepło chodzi bez skarpetek" :ico_oczko: U nas takie opowiesci działają i Emi juz sie do wielu rzeczy przekonała dzieki temu :ico_sorki:
i tego próbowałam ale Antoś już w to za bardzo nie wierzy...jak mu mówię że strażak sam tez chodzi bez skarpetek, to on mi na to żebym włączyła bajkę pokazała mu :ico_noniewiem: :ico_olaboga:
Cwańszy niż ładniejszy :ico_olaboga:

Boziu GABI strasznie wczesna pora, Antoś ostatnio spi dzień w dzień do 10 a jestem happy
Justynko witaj :-D
wiesz Antoś tez w zime chętnie chodził bez skarpetek...a teraz ...ech przekora... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 cze 2009, 12:47

Magdalena_82, to Antoś sypia tak jak Ada i ja tż jestem szczęśliwa :-D
Hehe spryciarz z Antosia :-D :ico_brawa_01:

U nas dziś strasznie wieje i zimno jest byliśmy z Adą tylko w sklepie i szliśmy zaraz do domku.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 cze 2009, 13:55

U nas upał :ico_oczko:
ale oby jak najdłużej tak było...
chociaż rzeczywiście dla mojego B to uciążliwe bo on pracuje...wczoraj sobie tak plecy spalił że wieczorkiem cierpiał :/
bo pracował bez koszulki....

Antol się bawi w domu nie chce iść na ogródek, pewnie za ciepło...ale drzwi uchylone, więc troszkę wiaterku nam wpada...bo mimo tego ciepła jest woaterek więc jest milusio.

Dzisiaj idę na fitness dawno nie byłam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 cze 2009, 14:36

Dzien dobry :-)
U nas dziaj pogoda nie za ciekawa... Strasznie wieje wiatr,az sama niewiem czy wyjsc z domu?? Pozatym to bylismy juz do polodnia na spacerku w lesie,bo tak nie wialo jak teraz?? Moje dzieci sie ladnie bawia,Marcusek sie juz wyspal a Nicolka nie spala jeszcze i juz nie bedzie raczej spac.Zasnie za to jakos o 19 00 razem z Marcuskiem bo go siostra obudzila,troche za glosno byla.. Ale zamierzam tez dzisiaj moje skarby wykapac wiec ladnie zasna wieczorkiem.

Magda fajny Antos,nie da sobie w kasze dmuchac :-D A i cwany ale to dobrze :-) Nicolka tez taka jest.. ale to wiekszosc dzieci :-) Moze jak mu bedzie za cieplo to sam te skarpetki zdejmie.. :ico_noniewiem: Fajnie ze macie taki upaly.. Ja juz tez chce lato :-)

Gabi wczesnie sie obudzilas.. ale czasami tak sie zdarza. Ja tez jakos sie dzisiaj szybko wyspalam :-) A to prawda,kazdy z nas ma cos z dziecka :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 cze 2009, 15:50

Kristi sliczne fotki w tych różyczkowych ramkach, bardzo mi się podobają!!!

A własnie kąpiecie dzieciaczki codziennie?
takie pytanko mi przyszło na myśl :ico_oczko:

No i hurrrra, moje dziecko założyło sadnałki bez skarpetek :ico_oczko:
A wiecie czemu on nie chce krótkich spodni...bo go "kłóją" :ico_olaboga:
dopiero musze zrobic czary mary i jak to zrobię to jakoś się udaje, to samo z sandałkami :-D

ech ten mój łobuz...

A co u Aginki...
Izy...
Iwonki...
Ani...
no i Basi...?[/b]

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 cze 2009, 19:40

U nas ze skarpetkami nie ma problemu, jak trzeba to założy a jak jest ciepło to nie krzyczy,że nie ma skarpet :-)
A co do krótkich spodenek, to założy oczywiście. Zresztą Patryk jeszcze nie wybrzydza w co jest ubierany, zobaczymy jak długo :ico_oczko:
A własnie kąpiecie dzieciaczki codziennie?
ja kąpię codziennie

U nas po kilku dni pogoda paskudna, ciągle pada deszcz i wieje :ico_olaboga: , wczoraj udało nam się wyjść na rowerek ale dziś cały dzień siedzieliśmy w domku. Patryk jak się nie wyszaleje na dworze to w domu z nim oszaleć można, jeszcze do południa jakoś zabawia się sam ale już później snuje się po domu i sam nie wie czego chce. Niech już wróci ciepło :ico_sorki: Wczoraj słyszałam,że aż do połowy miesiąca ma się utrzymać taka pogoda :ico_olaboga: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-03, 19:41 ]
No i hurrrra, moje dziecko założyło sadnałki bez skarpetek :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-03, 19:42 ]
A wiecie czemu on nie chce krótkich spodni...bo go "kłóją" :ico_olaboga:
czego to sobie dzieci nie wymysla, spryciule :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2009, 19:55 przez Iwona H, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 cze 2009, 19:53

I moje dzieci juz sobie spia :-)
Ja nie kapie dzieci codziennie.. Kapie je roznie,ale tak tradycyjnie jest 2 razy w tygodniu,no chyba ze w piaskownicy jak sa to zawsze po kazdej zabawie ale pogoda nie jest odpowiednia na piaskownice. Nicolka ma podobnie ze ciezko jest jej wytrzymac w domu,ona tak lubi spacerowac dobrze ze chociaz do polodnia udalo sie nam wyjsc do naszego lasu,Nicolka na rowerze a Marcusek na nozkach i mnie ladnie za raczke trzymal.
A tak to sie dzisiaj pobawilam z dziecmi i poogladalismy bajki,i tak dzien minal.

Magda super ze Antos juz jest bez skarpetek :-) A te spodenki ze go kluja.. no to maja dzieci pomysly :-) Nicolka narazie az tak nie wymysla,ale najbardziej lubi sobie sama wybierac ciuchy jakie chce zalozyc :-) Jak sie jej cos nie spodoba to niechce tego ubrac i robi cyrkus.. Dziekuje za mile slowa,i ciesze sie ze podobaja ci sie zdjecia z tymi rozyczkami. Odkrylam taki program jeden na moim kompie taka obrobka zdjec i fajnie to tak wyglada :->

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 cze 2009, 20:28

A co u Aginki...

melduję się - i od razu przyznaję sie do zaniedbywania Was - wybaczcie - ale mam ostatnio okropnie pod górkę... nie potrafię sie dogadać ze światem ostatnio - nie wiem co sie dzieje - poprostu nie wiem .... dopadła mnie taka "pustka i pełnia" jednoczesnie ..... nawet nie wiem jak to nazwać ..... wydaje mi się że dorastam powoli do decyzji o formalnym zakończeniu małżeństwa..... i wszystko wskazuje na to że nic się już nie zmieni .... oh...dość o sobie nie ma sensu zanudzać .....

A własnie kąpiecie dzieciaczki codziennie?
rzadko kiedy mają "dzień dziecka" - ale moje Łobuzy lubią siękąpać -na dodatek kąpią się razem- więc kąpiel toświetna zabawa - ale Malwinka ostatnio bzikuje i nie pozwala mi wychodzić złazienki podczas ich kąpieli .... no i to mycie włosów - jest ciężko - ale dajemy radę :ico_wstydzioch:

Magdalena_82, co do ubierania - Malwina ubiera się w to co sama wybierze - czyli bywa bardzo śmiesznie - a Kapik wyrósł jużz czasów kiedy ubierałam go 'na siłę" - wyglądało to tak - rano na śpiąco wypijał kaszkę , gdy pił ja go ubierałam - więc gdy się zdążył obudzić juz przeważnie był ubrany - i histeria była pominięta -wprzeciwnym przypadku były okropne krzyki płacze wrzaski i rzucanie się -czasem było tak że ubierałam go do tąd aż się umęczył broniąc się - a ja byłam już cała mokra - no i potem podróż do przedszkola - gdzie często latem czy wiosną, jesienią potrafił mi się w samochodzie jadąc wypiąć z fotelika i w expresowym tempie porozbierać do majtek :ico_szoking: to był czad ..... ale zostało mu np do dziś to że akceptuje tylko!!! ubrania sportowe i tzw "miękkie" czyli takie które łatwo się ściąga i zakłada i nie gryzą ..... npma prawie 8 lat a nie pójdzie w jeansach(czy spodniach na zamek i guzik) do szkoły NIE I KONIEC!!! no i NIGDY !!! nie założył sandałów bez skarpetek :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-06-03, 20:32 ]
W sobotę mamy piknik rodzinny w szkole - to z okazji Dnia MAmy - Dnia Dziecka i Dnia Taty - a od poniedziałku dosrody mamy zajęcia adaptacyjne w przedszkolu Malwinki

[ Dodano: 2009-06-03, 20:35 ]
justynka dla Adusi - dużo zdrówka -oby przeziębienie szybko minęło

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość