dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 maja 2009, 09:58

zauważyłaś że Twoje posty od kilku miesięcy są bardzo hm... depresyjne??.. może wybierz się do psychologa...to żaden wstyd a pomaga.... a może wyjdź na godzinkę z domu sama.. pospaceruj po słonku...odpocznij......
zgadzam sie. smutki nie pomoga, jesli sama sobie z nimi nie radzisz to idz do specjalisty...
dorotaczekolada, jak się czujesz??
srednio... mdlosci, sennosc i bol glowy :ico_placzek: ale co tam... wazne ze w koncu sie udalo. jakos te 9 mcy przezyje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

01 maja 2009, 11:46

Izunia, patrząc na Twoje fotki ... jakoś nie widać tragicznego wyglądu
:ico_wstydzioch: miło mi :ico_oczko:
jeszcze dwa dni i mała skończy miesiąc a ja mam wrażenie, ze wczoraj się urodzila
jejku jak czas leci szybko!

A na spacerku z małą już byłaś?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

01 maja 2009, 14:13

cyn.inspiration, doskonale wiem że z maleńkim dzieckiem trudno jest myśleć o sobie...ale to ważne.. masz wózek dla małej... jaki problem ją tam włożyć..postawić przed łazienką i wziąść prysznic a nawet zrobić makijaż dla poprawy nastroju??... troszkę organizacji i bedzie super..ja sama wychowuję 4 dzieci i też czasami nie mam czasu pomyśleć o sobie... ale staram się przynajmiej chwilę w ciągu dnia poświęcić sobie.bo warto...nie wierzę że mała ciągle płacze i marudzi tak byś nie miała czasu dla siebie..czasem na poewno śpi..poczytaj sobie wtedy...albo poleż i odpocznij..należy Ci się. a wygląd... każda z nas po porodzie nie wyglądała rewelacyjnie...ale co z tego...daj sobie troszkę czasu... i odrobinę dystansu do tego wszystkigo...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 maja 2009, 18:07

witam sie i ja ....

aj juz po majowce ... wszyscy opaleni jestesmy jak meksyki hehe .....

Cyn ... no coz ja do dzis nie wygladam jak przed ciaza ... uparcie prubuje zrzucic 10 kg ... i daje sobie czas ..... wyluzuj ....
jak mała rozpiesciesz teraz i nie bedziesz od niej na krok odchodzic to powiem ci ze pozniej bedzie trudniej tylko .... i jak o siebie nie zadbasz to trudno bedzie ci zadbac o mała ... bo jak mała bedzie widziec smutna mame ... to te nastroje bedzie miała nie ciekawie .... dzieci wyczuwaja szybciutko .....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

03 maja 2009, 20:59

Kochana a co nie dacie rady tak mieszkac?? cos nie gra ???

a jakies szanse na własne M sa ?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 maja 2009, 22:08

i to straszna cisza ..

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 maja 2009, 00:01

uuuu.... wszystkie na randki poszły czy jak ? :P
cyn.inspiration, lepiej już sobie wszystko zorganizowałaś.. czy nadal dołek??

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 maja 2009, 10:35

cyn.inspiration, jeszcze nie jedna taka noc przed Tobą. tak to już jest jak ma się dziecko..
Do noska może wodę morską psikaj czasem by nawilzyć..i rozwieś na łóżeczku mokry ręcznik albo pieluszkę..to naprawde pomaga..a jeśli masz naprawde bardzo suche powietrze .. zdobądż jakiś nawilżacz .na ból pleców radzę nauczyć się karmić małą na leżąco.ja tak robiłam i ulga była ogromna..a karmisz piersią czy butla?

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

28 maja 2009, 14:38

Hej cyn. pamietam jak pisałąś jeszcze z początkowej ciąży:) gratuluję maleńkiej księżniczki!!!
widze też ze jest Ci bardzo cieżko pamietaj ze nic na siłe, małą dostałą juz niezbędną siarę i jak chcesz przejdź w całosci na butelkę. Ja karmiłam Korniego 12 tyg bo też wyłam z bóli przy każdym karmieniu, to było cos okropnego. A nieprzespane noce miałąm porzez 2 latka;) więc trzeba sie uzbroić w cierpliwosć i czasem wysłać dziecko z koleżanką na spacer a samemu isć spać:) Trzymam za Was kciuki:)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 cze 2009, 22:42

Cyn u dziewczynek to bardzo czete ... i zoabaczysz jak czas szybko zleci ... teraz jest mała wiec sie przyzwyczai .. a zmusic moich chłopcow do noszenia butow ortopedycznych to juz jest masakra ...

a TY jak sie czujesz??

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość