Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

02 cze 2009, 17:53

shoo, fajne fotki :ico_brawa_01: a te w podpisie extra :ico_brawa_01: .
A fotki Jasperka cudne
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: milo mi, ze sie Wam podobaja

Pati85, miasteczko wodne brzmi super :-) my planowalismy w urodziny Jasperka wybrac sie do Aquaparku, ale mozliwe, ze wtedy bedziemy sie wakacjowac, wiec zobaczymy.. pochwal sie zdjeciami, czekamy! :-)

Gie, odezwij sie!! :569: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

02 cze 2009, 20:15

hej, myslalam, ze Margarita przekazala Wam wszystko, bo napisalam Jej sms-ka w odpowiedzi na Jej wiadomosc...

Nic zlego sie nie dzieje, po prostu nie mam czasu... Od dzisiaj zalatwilam sobie zwolnienie do 15-ego wlacznie, wiec posiedze z Su w domu i bede tez mogla jezdzic do mamy. Dzisiaj u Niej bylam - wszystko jest ok, tzn. stan sie nie zmienia. Ale najwazniejsze, ze sie nie pogorsza (pogarsza??)

Zajrze jutro z ranka i postaram sie Was doczytac...

buziaki

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

02 cze 2009, 21:22

hej, myslalam, ze Margarita przekazala Wam wszystko, bo napisalam Jej sms-ka w odpowiedzi na Jej wiadomosc...
faktycznie, przepraszam, ale jakos tak wyszło że sama tez nie miałam czasu - wybaczcie kochane

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

02 cze 2009, 21:53

Dzien dobry. Ja wlasnie napisalam wrzesniowka o moim dniu, a ze niebardzo mam czas sklejac nowe zdania to Wam wkleje :)

Dzien dobry, a u nas przesrany dzien okazalo sie ze moj M mial jakies przesluchanie w pracy, jeszcze moze miec przesrane, wiec kolega mi przywiozl auto, wpakowalam mala do samocodu i pojechalysmy na uczelnie. Nie poszlam na zaliczenie ktore okazalo sie byc egzaminem... wszyscy pieknie ubrani a ja z Nina cala rozowa :D wszyscy ja podziwiali i chcieli ja podotykac ;) a byl caly rok wiec wzbudzilysmy niemala sensacje :)) babka powiedziala ze spoko mam przyjsc na konsultacje wiec chcwala jej za to poza tym pojechalysmy po katarek do cioci - nina pobawila sie z kuzynka rok starsza :) a pozniej po M do pracy i od 20.30 do 21.30 szalala bo nie chciala spac.. a normalnie chodzi przed 19 ja mam jutro kolejne zaliczenie ale na nie juz musze sie pouczyc (( wiec zabieram sie do nauki i pewnie posiedze z 30 minut bo mi sie nie chce dluzej ;) a z rana pojde na silownie zamiast sie uczyc :508: :508: :508: :508: :508: :508:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 cze 2009, 07:17

Dzwonila do mnie siostra, nad ranem lekarz zdecydowal, ze mame trzeba znowu operowac - zaczeli o 5:00 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Nic dokladniej nie wiem, pewnie ma to zwiazek z tym cisnieniem podczaszkowym, ktore mama miala zle i usilowali to leczyc nieinwazyjnie - utrzymujac mame w pozycji na plasko (co zazwyczaj pomaga) i przetaczajac plazme. Chyba nie pomoglo...
Lekarz nam mowil, ze jesli nie pomoze, to trzeba otworzyc czaszke i wyrownac cisnienie w czaszce z cisnieniem atmosferycznym.
Boshe, tak bardzo sie znowu boje...
Pojade tam dzisiaj z wujkiem, moze czegos sie dowiemy... Jezu, dlaczego ciagle jest cos nie tak...???? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 cze 2009, 08:12

Gie, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: znowu operacja... no mogliby juz skonczyc!! czy znowu jest zagrozenie niedowladem? oby nie... :ico_sorki:
tak bardzo Ci wspolczuje tego, przez co musisz przechodzic :(

yoanna, daj znac, jak poszlo zaliczenie... i fajnie, ze masz takich wyrozumialych wykladowcow :-)
aa i widac efekty po silowni? :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

03 cze 2009, 08:41

Gie trzymaj sie :ico_pocieszyciel: .

U nas dzis znowu dziadowska pogoda :ico_olaboga: I znowu dzien bazczynnosci.

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 cze 2009, 08:42

wlasnie rozmawialam z wujkiem, ktory rano telefonowal do pielegniarki dyzurujacej...
okazalo sie, ze mamy stan sie w nocy pogorszyl, byla reanimowana, intubowana i stad ta operacja...
o boshe, ja tego nie przezyje... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wujek ma dzwonic ok. 9:00, zeby zapytac czy operacja sie skonczyla i jaki jest stan mamy...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 cze 2009, 08:56

Gie :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: , tak mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Trzymam kciuki, aby teraz już było dobrze.

[ Dodano: 2009-06-03, 08:58 ]
U nas dzis znowu dziadowska pogoda :ico_olaboga: I znowu dzien bazczynnosci.
u nas to samo, pada i wieje :ico_zly: , wczoraj oglądałam pogodę i podobno tak ma się utrzymać do połowy miesiąca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 cze 2009, 09:27

mama jest juz po operacji, ale lekarz, ktory Ja operowal zszedl juz z dyzury, wiec nie ma nam kto udzielic szczegolowych informacji :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości