Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2009, 11:50

Kati kawusia już pachnie :ico_kawusia: ,a zaraz podam do niej gorącą szarlotkę :629: -co Ty na to ??? :ico_haha_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

02 cze 2009, 11:54

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podwojna porcje poprosze :ico_wstydzioch: o takie pysznosci to nie musisz mnie pytac :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

02 cze 2009, 13:30

Witam no ta szarlotka mnie przyciągneła na tt :-D Ja tez poprosze :-) U nas dziś słoneczko świeci i troche cieplej niż w poprzednich dniach :-) Troche posprzątałam pranie zrobiłam obiadek ugotowałam i zaraz na spacerek wyruszamy. Mała troche marudna chodzi chyba ta pogoda tak na nią działa. Ja czekam na @ więc też sie nie najlepiej czuje. Wczoraj mi mąż nakupił cukru, musze zrobic troche kompotów z truskawek. Jak w tamtym roku jest brzydka pogoda więc na pewno zaraz będzie po truskawkach. W tam tym roku tylko zrobiłam 20 słoików bo było brzydko i truskawiki niedośc, że drogie to jeszcze szybko się skończyły.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2009, 18:12

MAZIU,NO NIE MÓW,AŻ TAK PACHNIAŁA :ico_oczko: ,

jak mi się dziś nic nie chce :ico_olaboga: ,boli mnie chyba wszystko co możliwe :ico_olaboga: .Kati ,a jak Twoja ósemka dzisiaj ???

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

02 cze 2009, 18:30

no troszke lepiej,ale bez rewelacji.Najgorsze ze musze wytrzymac do poki do pl nie wroce,bo tu do dentysty nie pojde,cos mi sie wydaje ze ta 8 bedzie do usuniecia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 cze 2009, 21:41

ja jakieś 9-10 lat temu miałam usuwaną ósemkę-chirurgicznie- :ico_szoking: ,ale teraz już mam spokój,przynajmniej na razie dopóki znów się coś nie zacznie dziać :ico_oczko:

czy Chloe pisała czemu dopiero w środę zajrzy,czy to koniec roku zabiera jej cenny czas :ico_noniewiem:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

02 cze 2009, 21:56

Nic nie napisala konkretnego,tylko tyle ze bedzie w srode,wiec nie pozostaje nam nic innego jak tylko cierpliwie czekac,moze juz nie dlugo dziewczyny sobie o nas przypomna i zaczna czesciej zagladac :ico_sorki: :ico_sorki:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 cze 2009, 09:17

Witam z ranka i na kawke zapraszam :-D Kati takie zęby często puste rosna i od razu sa do wyrwania, ja tez miałam pare lat temu chirurgicznie usuwane. U nas dziś na razie bez deszczu ale zachmurzone i zimno. A ja dzis się nie wyspałam małe wczoraj zasnęła przed 19 no i jak obudziła się przed 4 to już nie chciała spac. Więc położyłam ja z drugiej strony łóżka Martynki ( w nogach) i razem z nią czekałam aż przyjdzie świt :-D Zasnęłyśmy tuż przed 6 rano, cos mi weszło w szyje i teraz nie moge nią kręcic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 cze 2009, 09:54

Witam ja o was pmietam ale jakoś czasu mi ciągle brak :ico_wstydzioch: a jak nie czasu to weny chodze roztargniona :-) Czekam teraz z niecierpliwościa do 8 na USG :ico_haha_02:
W kolejny czwartek wyjeżdżam nad morze na kilka dni i mam nadzieje że pogoda dopisze i będe mogła porobic fotki :-) a później wam wysłać :ico_haha_02:
Wczoraj dostałam mega wiadomość kuzyn męza i jego żona wiedzieli ze spodziewaja sie blixniaków dwóch dziewczynek a na ostatnim usg okazało sie że jest jeszcze trzecie dziecko :ico_szoking: płeć narazie nieznana :ico_haha_01: - na sierpnia ma termin - jestem w szoku ze takie niespodzianki się zdrzaja przy dzisiejszej technice
mazia***, - posmaruj szyje jakąs maścia np. fastum
kati84, - ja mam wszystkie cztery ósemki i po ciąży zamierzam się ich pozbyć, biedulko słyszałam że jak cos sie dzieje z tymi ósmymi to boli :ico_pocieszyciel:
Iwcia 33, - a ja się spóźniłam na twoje pyszności ? Dominika link klikałam i zasiliłam menelka :ico_haha_01:
Cały czas was podczytuje kochane moje, dziękuje za zdjęcia :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 cze 2009, 11:09

No Edulitko super trojaczki, no tak przy porodzie żeby sie nie okazało że jeszcze czwarte. Już widze jacy sa szczesliwi i napewno troche przerażeni. Tyle dzieci naraz. A u ciebie tylko jedno widac, może ktoś się tam jeszcze chowa :-) A maścią smarowałam już troche przechodzi :-) No a na weekend się zapowiadaja deszcze chodz jak patrzyłam w niedziele na 16to dniową pogode to gdzieś od połowy czerwca nawet do 31 stopni zapowiadają. To może to już ostatni taki deszczowy tydzień.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość