Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 cze 2009, 12:45

Gie, :(

daj znac, jak bedzie cos wiecej wiadomo... przytulam Cie mocno :ico_pocieszyciel:

Pati85, meggi ma racje, moglas sobie rozregulowac cykl.. idz do lekarza i sie upewnij... poza tym to krwawienie, to cos za dlugo masz :ico_noniewiem:
a jak bierzesz tabletke na wieczor i zapomnisz, to przeciez mozesz rano wziac (i na odwrot)... wlasnie do 12h mozna

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 cze 2009, 12:52

dzieki, dziewczyny.

nie wiem nic nowego, operacja skonczyla sie o 8:30 i dalej cisza...
ja jednak nie jade tam dzisiaj, bo i tak nie wpuszcza nas do mamy, wiec pojedzie wujek pogadac z lekarzem dyzurujacym.

no za jakis czas beda pewnie wybudzac mame z narkozy i wtedy sie okaze co i jak.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 cze 2009, 13:42

nie wiem nic nowego, operacja skonczyla sie o 8:30 i dalej cisza...
ja jednak nie jade tam dzisiaj, bo i tak nie wpuszcza nas do mamy, wiec pojedzie wujek pogadac z lekarzem dyzurujacym..
no tak, nie ma po co jechac, skoro wiesz, ze i tak pocalujesz klamke...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 cze 2009, 14:40

shoo, Pati :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pati, to nie Paula tak gadała, to Patryk :-)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

03 cze 2009, 16:02

Gie, tak mi przykro kochana, bądź dzielna.
Iwona H, mała zasuwa z prędkością światła, niczym Maja :DD :DD :DD
Pati nie biorę tabletek ale wydaje mi sie że faktycznie mogłas sobie rozregulować ten okres.

A ja nie gadam ze swoim P. już drugi dzień, dzisiejszego wieczoru też nie mam ochoty z nim gadać. Mam dość sytuacji która istnieje w naszym małżeństwie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale mam przez to mega doła

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

03 cze 2009, 16:34

mozg mamy nie podjal na razie walki... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

03 cze 2009, 17:06

Gie, spokojnie.. jeszcze wcześnie.. na razie musisz czekać, wiem ze łatwo się mówi, ale teraz to jedyne co możesz zrobić.. Ja po operacji męża też długo czekałam na efekt, ale teraz jest sprawny w 99% z Twoją Mamą też tak będzie na pewno!!

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

03 cze 2009, 17:50

Iwona H, mała zasuwa z prędkością światła, niczym Maja :DD :DD :DD
dzięki margarita, ale do Mai trochę jej brakuje z tym zasuwaniem :ico_oczko:

Gie, :ico_pocieszyciel: trzymaj się kochana

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 cze 2009, 17:59

Gie, :ico_placzek:

ale spokojnie, poczekajmy... pewnie bedzie poprawa, musi byc :ico_sorki:

margarita83, a co sie stalo? chcesz sie tym podzielic?

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 cze 2009, 19:58

Gie glowa do gory i powodzenia!

Dobry wieczor :| Nina dzisiaj wykupkala migdala :( i pytanie skad sie tam wzial? Wczoraj jechalysmy autem i dalam jej rafaello w opakowaniu zeby sie pobawila bo strasznie plakala.. nie sadzilam ze przegryzie.. no i jak dojechalam na miejsce patrze a ona cala usmarowana kokosem i siedzi i sie cieszy, zjadla calutenkie razem ze srodkiem!! Oja gglupia!!!! Przeciez mogla sie zakrztusic - i jak bym sie zatrzymala autem? na srodku ulicy? I odpinala ja z fotelika i obracala do gory nogami? Normalnie nawet picia jej nie daje w aucia jak jedzie :O no na szczescie migalek wyszedl i wszystko jest ok :ico_sorki: :ico_sorki:

A poza tym wlasnie placze w lozeczku i nie wiem czy to przez to bolace gardelko? Boje sie bo ostatnio duzo ja nosimy bo cieknie jej z nosa i gardelko boli, wczoraj bylysmy u lekarza i przepisal jakis syropek, a teraz nie wiem czy powinnam ja wziac zeby jej bylo lepiej, ale jak sie nauczy na rekach usypiac to pozniej bedzie 2 tygodnie cierpiala jak bede ja zostawiac w lozeczku :(

Shoo a co do efektow silowni - to poza duzo lepszym samopoczuciem i energia, chyba zadnych widocznych zmian :) chociaz po pierwszej wizycie wydawalo mi sie ze mam jedrniejsza pupe :P Ale to chyba tak nie dziala :D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości