Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

03 cze 2009, 12:35

Hej dziewczyny!
Ależ się zdenerwowała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: już myślałam, że wszystko załatwiłam i idzie ku lepszemu a tu nonono kolejny nieprzewidziany wydatek. A dokładnie dzwoniłam w sprawie pieniążków za ubezpieczenie grupowe - bo początkowo mi mówili ciągle że jak urodzę nie przysługują mi pieniądze, bo podobno trzeba było być ubezpieczonym 9 miesięcy a ja będę 8. Ale w końcu po kilku miesiącach rozwiązywania tej sytuacji dzisiaj okazało się, że jednak miałam rację i pieniądze mi się należą. Poza tym na wakacje dostanę świadczenia urlopowe, a po wykorzystaniu urlopu jeszcze wakacje pod gruszą. Tak się cieszyłam, bo przynajmniej lodówkę kupiłabym nową, a i kasę odłożyła na czarną godziną. A teraz właśnie mąż do mnie dzwonił, że samochód u mechanika musi zostać dłużej bo okazało się jednak, że cylindry w silniku szwankują i cała robocizna może wynieść 1000zł :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i oby na tej cenie się zakończyło. Więc cóż myślałam że odłożymy a tu wyszło jak zwykle.
Wiem że dobrze, że w ogóle mamy z czego zapłacić ale wkurzam się bo już się cieszyłam na odłożone pieniądze a tu coś takiego. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:


Ale już nie będę zanudzać.
My zdecydowaliśmy się na wózek X-lander XQ zielony gondolka, spaceróka, i torba. Wypatrzyłam na allegro o 600 zł taniej niż w sklepie ale już mój kolor wykupili. Poryczałam się wczoraj, ale mój mąż znalazł innego sprzedawcę i okazuje się że z moich okolic więc mamy zamiar się kiedyś tam wybrać - oczywiście jeżeli samochód nam zrobią :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 cze 2009, 12:59

5thelement, nie dziwie sie ze sie wkurzyłas :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
bo to tak zawsze jest jak nie urok to sraczka :ico_sorki: jak juz sa pieniadze to zawsze znajdzie sie ekstra wydatek :ico_zly:

5thelement pisze:My zdecydowaliśmy się na wózek X-lander XQ zielony gondolka, spaceróka, i torba
tez mi sie podobaja te wozki, i ja tez chce zielony wlasnie ale widze ze jakis deficyt :ico_sorki:

Wszystko sie jakos ułozy i oby tylko ta naprawa drozej nie wyniosła :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-03, 13:00 ]
5thelement pisze:Ale już nie będę zanudzać.
:ico_nienie: :ico_nienie: wiesz ze po to tu jestesmy zeby sie wygadac :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

03 cze 2009, 13:04

hej czerwcówki :ico_haha_02:

A co Wy sie tak obijacie hihi ? Któa pierwsza zamierza sie rozpakować ???

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

03 cze 2009, 13:14

Katka, hej :ico_oczko:
podejrzewamy ze jedna sie rozpakowuje bo nic sie nie odzywa :ico_noniewiem:

Ty kochana jeszcze dolaczysz do nas :ico_oczko: Kiedy krazek zdejmujesz??

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

03 cze 2009, 14:09

ramonka, dzięki skarbie za słowa otuchy:) teraz tylko naprawdę liczę na to by wydatek się nie zwiększył:)

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

03 cze 2009, 16:25

o jak miło widze że zagladaja do nas koleżanki z innych miesięcy :ico_brawa_01: ja zaraz biore sie za zamiatanie i zmywanie podlogi mam nadzieje wygonic mojego synusia cos mnie brzuch pobolewa ale pewno na noc znowu sie rozejdzie wszystko

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

03 cze 2009, 16:48

hej mamuśki!

ja was od przedwczoraj śledzę :ico_oczko: bo ja zeszłoroczna czerwcówka (jutro moja Nadia kończy roczek) i tak jak moje wątkowe koleżanki jestem ciekawa jak tam u was będzie :ico_haha_02:
trzymajcie się dzielnie,szczęście jest blisko :ico_haha_02:
Obrazek

a swoją drogą,mimo czekającego was bólu,zazdroszczę wam tych chwil :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

03 cze 2009, 17:28

kasiulinka, Dziękujemy za miłe slowa.

Ogólnie miło się robi jak nas odwiedzają inne dziewczyny i wspierają od razu chce się rodzić :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

03 cze 2009, 18:31

ramonka pisze:DUSIA555, czesc :-D
wlasnie ostatnio zagladałam na radosnych ogloszeniach za Toba :ico_oczko:

Malutka wyjdzie predzej czy pozniej, a powiedz na kiedy mialas termin? I ile czekacie na wywolanie?
Ja zamowilam wozek Tako Jumper - chciałam w sklepie bo tam kupilismy wszystko i pan zrobil nam ładny rabacik i wyszło taniej niz na allegro.
Na poczatku mowil ze czeka sie tydzien srednio na zamowienie ale okazało sie ze tych wozkow nie ma :ico_szoking: dzwonił ostatnio ze jest szansa ze bedzie w ten piatek. Na razie mi sie nie spieszy :ico_noniewiem:
A Wy jaki kupiliscie??

A tak wogole to moj termin z USG minął w poniedziałek :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiedziałam ze mnie oszukuje :ico_oczko:


Termin miałam na 31 maja ale tak czułam, że się nie "wyrobimy" :-D Dzisiaj byłam u lekarza na kontroli stwierdził, że główka jest wysoko. Pierwszy raz dzisiaj zrobione KTG - wszystko OK, bardzo podbudowało mnie to psychicznie, że z małą wszystko w porządku :ico_sorki: bo przez ostatnich kilka dni chodziłam trochę przybita. Tydzień czasu od ostatniej wizyty to dla mnie za dużo, ta niepewność jest dołująca. Teraz jestem cała w skowronkach :ico_haha_02: i czekam na rozwój sytuacji. Jeśli się nic nie wydarzy wcześniej mam pojawić się na kontroli w sobotę rano najlepiej z przygotowaną torbą (już się nieco zakurzyła :-D ) w bagażniku. Szczerze mówiąc nie jestem pewna ale wywołują chyba poród po dwóch tygodniach po upływie terminu. Czytałam w internecie wypowiedzi dziewczyn, że to koszmarne przeżycie. Oby Amelka nie zwlekała tak długo. No ale jak trzeba będzie to i to się przeżyje dla małego szkraba.

Bardzo ładny ten wózeczek jaki wybrałaś (rzuciłam okiem na allegro) najładniejszy jest zielony właśnie. No jasne, skoro dostałaś rabat u sprzedawcy to grzech nie skorzystać, nawet jeśli wiąże się to z dłuższym czekaniem. Przecież wiadomo, że nikt od razu po porodzie na spacer nie pojedzie. Więc na pewno dojdzie na czas.
My (chociaż mieliśmy kupić wózeczek po porodzie ale wpadło nam niespodziewanie trochę kasy) zdecydowaliśmy się na wózek Breaker http://www.allegro.pl/item636533782_bab ... s_hit.html przedewszystkim z tego powodu, że jest już sprawdzony od strony użytkowania przez szwagierkę i wizualnie nam się podoba. Jest jeszcze ładniejszy niz na zdjęciu. My wybraliśmy ten pierwszy nad opisem.
Kochane teraz to wypatrujmy cudnych wieści od ziolo bo jej nieobecność może świadczyć tylko o jednym. Tak czy inaczej trzymam kciuki :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-03, 19:16 ]
kasiulinka, oczywiście zgadzam się z 5thelement, to bardzo miłe z Twojej strony, że dodajesz nam otuchy przed czekającym nas wyjątkowym wydarzeniem.
Dla Twojej córci z okazji roczku, gdyby matka natura mnie wezwała przed jutrzejszym dniem
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 cze 2009, 20:18

ja tez juz do was czesciej zagladam,bo ciekawa jestem jak nastoje i kiedy wreszcie ktoras urodzi :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

DUSIA555 pisze:Czytałam w internecie wypowiedzi dziewczyn, że to koszmarne przeżycie
- e tam,niczym sie to nie rozni od zwyklego porodu. Ja mialam wywolywany w 41 tygodniu,zakladali mi banke na szyjke i pozniej oksytocyna i urodzilam,mimo,ze 16 h,bo synek byl duzy 4590,to nie powiem,ze bylo koszmarnie.Caly czas powtarzalam sobie,ze kazdy skurcz przybliza mnie do Andrzejka i jak widac w podpisie,w grudniu bede miala poprawke z rozrywki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Bedzie dobrze dziewczyny :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość