margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 cze 2009, 10:56

hello
wczoraj już sie nie pojawiłam wieczorkiem bo R. z moim bratem :ico_zdrowko: :564: zdane prawko i nie miałam jak właczyć komputera
heh nocka spokojna i nawet przespana teraz codziennie budze sie ok 9 a nawet później :ico_oczko:
właśnie skończyłam :ico_prasowanko: ech a zmęczyłąm sie strasznie :ico_olaboga:
a po południu bedę piec ciasteczka :ico_brawa_01:
Czy Wy tez tak macie, ze w nocy zdecydowanie mocniej odczuwacie wszelkiego rodzaju bóle?skurcze?kłucia?
tak ja też tak mam

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 cze 2009, 11:03

Hej dziewczyny :)

Katka, dzięki za gratulacje za rozpoczęty 35 tc.
Dziewczyny my już naprawdę na końcówce :ico_brawa_01:
Co do ciśnienia, to od 20 tc mierzę je 3 x dziennie, teraz biorę tablety na nadciśnienie, ale obrzęki nóg, a teraz rąk się utrzymują.
Dzisiaj na 20tą wizyta to się więcej dowiem :ico_haha_01:

malutkaniunia88, moja teściowa ma taki charakter że jak nie jest w centrum zainteresowania to dostaje białej gorączki :ico_puknij:

eve81, fajnie miałaś z tym wypadem nad morze ahhh :ico_oczko:

Beata, ja mam usztywniany przewijak nakładany na łóżeczko, z Milcią też taki miałam tylko się już zniszczył, ale go sobie chwalę bo nawet do roczku starcza :ico_oczko:

Wiecie co, wózeczek po Milusi znalazł chętnych, w niedzielę byli go u nas oglądać, ale kupująca za tydzień rodzi, więc poprosiła czy może odebrać jak będzie po wszystkim :ico_haha_01:
Teraz trzeba węszyć za jakimś fajnym w kolorkach dla chłopca i co najważniejsze - lżejszym, oczywiście używanym :-)

nocki, mi głównie dokuczają nogi & napuchnięte ręce, no i przy zmianie pozycji jest masakra, pachwiny bolą itp....

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 cze 2009, 11:30

wiecie wczoraj jak siedziałam z R. i czekaliśmy na ten jego egzamin na prawko to maluszek tak fajnie zaczał sie ruszac ze wszyscy ktorzy siedzieli dookola patrzyli mi na brzuszke i sie uśmiechali :ico_oczko: rzadko kiedy tak sie zdarza zeby on tak po brzuszku buszował zazwyczaj to taki spokojniutki jest i delikatnie sie rusza

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 cze 2009, 14:35

hello mój komputerek dalej zółwik wiec dlatego tak rzadko wpadam ale widze ze u was wszytsko wporzadeczku :-D u nas tez ja juz trobe mam praktycznie spakowana, szafe do pokoiku nam jzu tez przywizli wiec mzoe dzis uda sie anklejeczki na sciane przykleic, jeszcze tylko jednao pranko mnie czeka bo osatnio dopadł mnie troszke rózówy szał :-D ale kupiłąm sobie ten boski kocyk z lidla super mieciusienki az bym sama taki chciała :-D

co do przeiwjaka to ja miałam taki usztywniany ale przy pawle mi sie nie sprawdził bo on normlanie przy kazdej zmianie pieluchy sikał w około wiec jak by przewijak lezał na łżóku to bym chyba musiła co chwile posciel zmieniac :-D pokrowiec na przewijak tez sie nie sprawdził bo ciagle zasikany wiec ja poprostu dawałm pieluszke tetrowe po d tyłeczek :-) a teraz kupiłąm sobie w ikei taki przewijak dmuchany po bokach za 19 zł który miesci mi sie super na komode wiec mysle ze sie sprawdzi, na razie mam załozony pokorowiec taki z frotki bo podobno dziewczynki tak nie sikaja na lewo i prawo :-D zobacyzmy jak to w rzeczywistosci bedzie :-D

Maluitka fajnie ze mezusiowi sie udało zdac :ico_brawa_01:
a moja mała tez mi osattnio buszuje po brzuchu juz nie kopie tylko sie strasznie wierci i ciagle tyłek wypina :-D

co do nocy to mnie jzu strasznie kosci bola jak długo na jednym boku leze a nad ranem to jzu sobie miejsca nie moge znalezc, ale jak to ostatnio przeczytałam w ksiazce jak masz doła to sobie pomysł ze ciaza u słonia trwa 2 lata :-D

a mnie straszne skurcze łąpia jak chodze w pachwinie normlanie jak by mi noga chciała wyleciec :ico_noniewiem: chyba za bardzo sie jzu tam wszytsko poluzowało :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

03 cze 2009, 21:12

jak masz doła to sobie pomysł ze ciaza u słonia trwa 2 lata :-D
racja, ale chyba mnie nie pocieszy :))))))))))))))))))))))))))))))))
ale rozesmiaoło :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 cze 2009, 23:23

hej dziewczyny
ja po wizycie u gina.wszytsko ok,mały waży ponad 2500 więc jest spory,mam się nastawiać na poród pod koniec czerwca....nie bardzo mi to pasuje :-D no ale cóż :-D urodzić trzeba.pozdrawiamy

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 cze 2009, 10:36

hello
Lalka, duży jest juz Twoj synek ;]
moj pewno wazy nie wiele mniej :ico_noniewiem: a ja tak szczerze to chciałabym w czerwcu urodzic

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 cze 2009, 11:05

Hejka, ja też po wizycie:)
Natanek ma już prawie 2400 gram, serduszko okej, łożysko okej, kość udowa ma 8 cm, obwód główki i brzusia prawie 30 :-D
Macica miękka, lekarz powiedział że do porodu jeszcze dalekooo..
Ja w ciągu ostatnich 3 tyg. przytyłam 5 kg :ico_szoking: :ico_szoking:
W poniedziałek znowu badanie Dopplera w szpitalu, a 24 czerwca ostatnia wizyta :ico_szoking: Pewnie cesarka będzie na początku lipca :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

04 cze 2009, 11:15

mały waży ponad 2500
to juz nie mały :)
przytyłam 5 kg :ico_szoking: :ico_szoking:
to duzo :)

ja wizyte mam w poniedzialek wiec dopiero sie dowiem jak mu idzie :)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

04 cze 2009, 11:19

a ja wizyte mam dopiero 15 :/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość