Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 cze 2009, 11:38

witam
Ada kinem była zachwycona
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie ze się wyprawa do kina udała :-D

zoola27, jak Nataszka ??? mam nadzieję że niedługo pogoda pozwoli wam na te wytęsknione spacerki :ico_brawa_01: Nie ma nic milszego od wiosennych spacerków :-D

Kwiatunioco u Ciebie?? :ico_sorki: :ico_sorki: zajrzyj do nas :-)

Ja zaraz zmykam na pierwsze jazdy :ico_brawa_01: Ciekawe jak mi pójdzie :ico_noniewiem: ??

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 cze 2009, 15:26

jeszcze dziś wspomina i opowiada mi bajke
to super :ico_brawa_01: czyli wypad udany :ico_sorki:
zoola27, jak Nataszka ???
grzeczna jak aniołek .....narazie głownie spi .......chociaz czasem próbuje nas terroryzowac :-D ma juz swoje nawyki.......niestety spi z nami ....no moze dzis spróbuje ja połozyc u siebie w łozeczku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

02 cze 2009, 16:53

chociaz czasem próbuje nas terroryzowac :-D ma juz swoje nawyki
heheh ona już w brzuniu miała charakterek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nie dawaj się bo później będzie wam trudno małego intruzka oduczyć spania przy mamuni
Ja zaraz zmykam na pierwsze jazdy :ico_brawa_01: Ciekawe jak mi pójdzie
no jada tego nazwać nie można bo nie jeździłam wcale siedziałam godzinę co? jak? z czy i dlaczego? Ale może jutro pojeżdżę (jak się wyrobię po lekarzu) :ico_sorki:

Buziaki dla wszystkim mamuś dzieciaczków itd::

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 cze 2009, 11:00

Jadzia, ja też mam w planach iść na prawo jazdy ale po urlopie.
Ruszać umię :ico_oczko: nic poza tym :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

03 cze 2009, 16:48

Ruszać umię :ico_oczko: nic poza tym :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
ja nawet dobrze ruszyć nie umiem naszym autem bo szarpie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

No i dziś nie pojeździłam bo oczywiście zeszło mi się w przychodni :ico_placzek:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

04 cze 2009, 11:05

ja mam prawo jazdy ........ale poczatki u mnie to była tragedia :ico_olaboga: a teraz mówia ze jezdze bardzo dobrze
pisze jednym palcem bo karmie mała :-D
dzij przegapiłysmy pore karmienia spałysmy w nocy jak zabite ...........a mamy pól sukcesu tusia nie spi z nami tylko w wozku .......moze dzisiaj uda mi sie ja połozyc do łózeczka :ico_sorki:
a i zaliczyłysmy pól godzinny spacer .....niestety nadal jest zimno wiec od wczoraj siedzimy w domku :ico_zly:
a w poniedziałek mam wizyte u fryzjerki i tu UWAGA obcinam sie na krótko ( ciekawe czy sie odwaze )

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

04 cze 2009, 20:27

zoola27, widzę niwy suwaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a mamy pól sukcesu tusia nie spi z nami tylko w wozku
no i superrr :-D powolutku się przyzwyczai :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a w poniedziałek mam wizyte u fryzjerki i tu UWAGA obcinam sie na krótko ( ciekawe czy sie odwaze )
tylko się pochwal :ico_sorki: :ico_sorki: bo jestem strasznie ciekawa :-D

No więc dzisiaj pan instruktor rzucił mnie na głęboką wodę :ico_szokin: :ico_sorki: :ico_sorki: g: i od razu jechałam po drogach dróżkach jechałam przez rondo i po mieście :ico_olaboga: . Myślałam że zawału za tym kółkiem dostanę, ale źle nie było :ico_brawa_01: tylko hamulca wyczuć nie mogę i instruktor parę razy przez szybę mało nie wyleciała :ico_wstydzioch:
Jak wysiadłam to powiedziałam ze więcej nie wsiądę ale już mi przeszło i chce więcej :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 cze 2009, 20:34

Jadzia, to gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pierwsze koty za płoty tak to się mówi nie :ico_oczko:
Ja też tak już chcę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 cze 2009, 10:18

pierwsze koty za płoty tak to się mówi nie
:-D :-D

Dzisiaj mam znów jakiegoś doła i wcale nie chcę iść jutro na te jazdy :ico_placzek: Mój mąz powiedział że jestem za ambitna i dużo od siebie wymagam :ico_nienie: Nie od razu Kraków zbudowano .Nie?? Ale mam strach że znów coś nie tak zrobię :ico_olaboga: i się zestresuję. Szkoda gadać :ico_sorki:

Dziewuszki zagłosujecie mi na bloga??? http://bobbyy.pl/blog.php?id=429 :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

05 cze 2009, 11:01

Jadzia, głosik oddany.......
Jak wysiadłam to powiedziałam ze więcej nie wsiądę ale już mi przeszło i chce więcej
ja po pewnej jezdzie tez powiedziałam ze nie wsiade za kołko ........wchodzac w zakret wjechałam na chodnik ( oj ciezko było) ......poczatki sa zawsze trudne ....dasz rade !!!!! trzymamy z Nataszka mocno kciuki :ico_sorki:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość