Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 cze 2009, 12:09

Witam

mialam cos napisac, ale po wiesciach od Gie nie mam checi :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Gie, kochana tak mi przykro, jestem myslami z Toba, trzymaj sie kochana:ico_pocieszyciel:
dostałam wczoraj wieczorem sms-a od Gie
"wróciłam ze szpitala, mózg nadal nie pracuje, za mamę oddycha maszyna, jeśli do jutra nic się nie zmieni to prawdopodobnie odłączą mamę od aparatury. Lekarze mówią że raczej nie ma już szans".


:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Przeciez oni nie moga odlaczyc od apartaury, to zaledwie jak piszecie dwa dni, normalnie ich pogielo :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Mam nadzieje, ze Gie jest u mamy i nie pozwoli na to, w ogole nikt nie pozwoli, no przeciez jak tak mozna

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

04 cze 2009, 12:13

"wróciłam ze szpitala, mózg nadal nie pracuje, za mamę oddycha maszyna, jeśli do jutra nic się nie zmieni to prawdopodobnie odłączą mamę od aparatury. Lekarze mówią że raczej nie ma już szans".
Oj jakie to musi byc dla Giestraszne trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel: Nie wiem co mozna by powiedziec zeby cie pocieszyc chyba jedyne co to zebys patrzyla jak najwiecj na swoje przesliczne pociechy bo tylko ich radosne pelne usmiechu buzialki sa blogim lekiem na cale zlo Jak mnie jest tak bardzo zle to kiedy patrze na Tego usmiechnietego dziubaska to choc na chwilke zapominam otym co zle i czuje chwilowa ulge Jeszcze raz kochana trzymaj sie mocno :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

04 cze 2009, 12:28

Gie słońce, bądź dzielna!!! Jetsem z Tobą myślami :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

04 cze 2009, 13:06

wiecie co.. jak czytam to wierzyć mi się nie chce, że jakiś lekarz mógł coś takiego powiedzieć, przecież to się w głowie nie mieści.. nawet jeśli dojdzie do odłaczenia, w co osobiście nie wierze, bo to dopiero 2 dzień po operacji, więc wcześnie i Mama Gie może się jeszcze spokojnie wybudzić i wszystko będzie w najlepszym porządku, czego życze z całego serca, bo takiej tragedii nie życzy się nawet najgorszemu wrogowi.. to są procedury których lekarze muszą się trzymać, a nie od tak odłączyć człowieka od respiratora.. przecież to było by morderstwo..

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 cze 2009, 13:50

Dokładnie Aniu, nie mogą tego zrobić. Przecież niektórzy ludzi leżą miesiącami pod respiratorem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 cze 2009, 13:58

dziewczyny, mozg mamy obumarl, to nie to samo, co spiaczka
czekamy jeszcze dobe, jutro zbiera sie komisja, pierwsze testy potwierdzajace diagnoze beda ok. 9:00, po kolejnych 6 godzinach nastepne... jesli potwierdza - mame odlaczaja - taka jest procedura.

przepraszam, nie mam sily pisac

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

04 cze 2009, 14:01

własnie wpadłam napisać to co Gie napisała wyżej.
Dostałam sms-a i natychmiast odpaliłam kompa.
Gie trzymaj się.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

04 cze 2009, 14:05

Gie, kochana, strasznie mi przykro :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: , aż mi dreszcze przeszły po plecach jak przeczytałam Twój post.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 cze 2009, 14:45

Gie, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ja nie wiem, co napisac :( to wszystko tak szybko sie stalo.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 cze 2009, 16:45

Gie, bardzo mi przykro, nie wiem co napisac, badz dzielna :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość