Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 cze 2009, 22:28

ehhh to zostalam sama na placu boju... :ico_placzek:
:ico_nienie: :-D ja jak zwykle gaszę światło :-D

cos mnie głowa boli, ale postanowiłam jeszcze uprzątnąć papiery... już i tak porządku nie zrobię, a schować mogę :-D więc zaraz wszystko pozbieram, pochowam i poczeka na lepszy czas - może nawet w przyszłym tygodniu ;-) :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

04 cze 2009, 22:47

ja jak zwykle gaszę światło
hihi a ja zapalam :-D :-D :-D
postanowiłam jeszcze uprzątnąć papiery...
ja ta sprawe rozwiazalam tak ze zalatwilam sobie 3 male kartony i na bierzaco do nich wrzucam wszystkie papiery :-) znaczy sie czesciej maz bo u nas on sie zajmuje papierkami i wszystkimi oplatami :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

04 cze 2009, 23:20

ja ta sprawe rozwiazalam tak ze zalatwilam sobie 3 male kartony i na bierzaco do nich wrzucam wszystkie papiery :-)
ciotka, kofam Cię za ten pomysł :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: u nas sprzedają takie pudełka kartonowe baaardzo tanio :-D
a ja wszystko powciskałam w 3 reklamówki z lidla :-D i powiesiłam w kanciapce :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
to się zdziwi chłop, jak zobaczy :-D ale w salonie tak się pusto zrobiło, że szok :ico_szoking: aż głupio :-D

[ Dodano: 2009-06-04, 23:56 ]
kolorowych Kobietki i Maluszki :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 cze 2009, 06:48

hej hej
to ja zapalam swiatlo i juz mozecie przychodzic :-D
zapraszam na kawke :-)
dzis moj maly obudzil sie o 6 rano, a poszedl spac po 20 pare minut :-) po przewinieciu i butelce chcialam go odlozyc jeszcze do lozeczka ale pieronek nie chce, a w lezaczku chwilke pofika zawsze i jeszcze zasypia :ico_noniewiem: no ale i tak nic nie mowie, bo cala noc przespi wiec jestem happy :ico_brawa_01: :-)
nie mam pmyslu na dzisiejszy obiad, a musze cos juz ygotowac bo wczoraj byla pizza :ico_noniewiem: i nrmalnie dieta cud :ico_puknij:
u nas pochmurnych dni ciag dalszy...wiec siedzimy pewnie w domu
a jakie plany u was?
buziaki :-)

Ps. dzis jest wielki dzien Ragazzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 cze 2009, 07:10

witam u nas noc pobudka o 1 dalam herbatkii pobudka o 5 ale i tak wstawalam czesciej bo smoczek jej wylatywal i kaszel dokuczal i placz byl

ja dzis takze siedze w domu na spacer wyjdziemy jakmala wyzdrowieje i sie rozpogodzi... mala jeszcze spi oo chyba wstala... ja mam takiegolenia nie wiem czego ostatnioale przydalo by sie pospprzatac

ok lece do malej

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 cze 2009, 07:33

ja mam takiegolenia nie wiem czego ostatnioale przydalo by sie pospprzatac
ehhh to samo u mnie. leniuch jestem i tyle. sprzatam jak mam juz noz na gardle, czyli np jak ma mnie odwiedzic tesciowa :-D

wlasnie duamam nad obiadem. moze zrobie placki ziemniaczane z sosikiem pieczeniowym...

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 cze 2009, 08:14

hej
Dzisiaj w nocy Emilka obudziła sie na karmienie :ico_szoking: Dawno tak nie było normalnie ładnie przesypiała do 5 :ico_noniewiem:
Chciałam ja teraz po 4 godzinach nakarmic a ona nie chce :ico_olaboga: Ciekawe za ile zrobi sie głodna :ico_noniewiem:
Ps. dzis jest wielki dzien Ragazzy
ano wielki :ico_brawa_01:

Znowu pogoda nie dopisuje ale chyba pojedziemy na weekend na wies :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 cze 2009, 08:22

Dzisiaj w nocy Emilka obudziła sie na karmienie Dawno tak nie było normalnie ładnie przesypiała do 5
Chciałam ja teraz po 4 godzinach nakarmic a ona nie chce Ciekawe za ile zrobi sie głodna
moze to zeby...ale moj tez tak czasami ma. kiedys sama go juz wzielam i nakarmilam bo 6h wogole nie wolal ani nie plakal :ico_noniewiem:
Znowu pogoda nie dopisuje ale chyba pojedziemy na weekend na wies
super :-D jedziecie z Emilka czy zostawiasz mamie?

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

05 cze 2009, 08:56

witam dziewczynki ja znowu kontrolnie bo bez sił jestem..dzis rano zrobiłam badania i mam nadzieje ze w koncu cos z nich wynknie..o 12 mam wizyte..trzymajcie kciuki i dziekuje ze słowa otuchy

ragazzazycze Wam wszytkiego co najlepsze z okazji rocznicy.. :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

przepraszam ze nie odpisuje ..obiecuje ze nadrobie jak dojde do siebie

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 cze 2009, 08:57

plum :-)

Ragazza555, Kochana, dla Ciebie i męża :-D :ico_brawa_01:

ObrazekObrazek

to tak na dzień dobry :-)

u nas noc spokojnie... tylko mnie nerwy biorą przed tą komunią.... i jeszcze się zastanawiam, czy chłopu nie usztywnią tej nogi, to wtedy już bankowo będzie wszystko na mojej głowie :ico_sorki: :ico_olaboga: trzymajcie kciuki za niego :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-05, 08:58 ]
Marcia77, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: trzymam baaardzo mocno, i czekam na wieści od Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby się wyjaśniło :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości