Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 cze 2009, 16:13

moni26 to współczuję tyle czekania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ostatecznie dowiedzielismy się że będzie miała zmieniane szkło w okularach w lewym oku... bo jej sie pogorszyło
oj to nie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale może kiedyś jej się polepszy :ico_noniewiem: będę trzymała kciuki

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 18:05

my dopiero weszlismy do domu.
kobieto to co ty tam chciałaś na noc zostać czy co ;-) współczuję Tobie że tak długo musiałyście czekać u lekarza.
Ten kurczak w rondlu cały czas mnie do siebie woła i mówi- "ZJEDZ MNIE, ZJEDZ MNIE!!"
no nieźle do mnie jakoś jedzenie nie przemawia :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-06-05, 18:14 ]
Przy okazji proszę kobietki o małe datki:
http://change.menelgame.pl/change_please/9865366/

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

05 cze 2009, 18:21

bigottka, bankruta walne przez ciebie,dorzucilam sie az za 4 dyszki :-D

A skoro o jedzeniu mowa to ja mam dzis na kolacje pizze i mozarelle z pomidorkami g:P ale jak narazie to ide kawke wypic.Mala mi zasnela na spacerze i spi do tej pory,co to bedzie wieczorem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 18:26

dzis na kolacje pizze i mozarelle z pomidorkami g:P
ale zjadłabym pizze takiej domowej roboty kurczę ale żeś mi ochoty narobiła.
bankruta walne przez ciebie
no chyba tak źle nie będzie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

05 cze 2009, 18:41

bigottka, wiesz ty co 41,O5 :ico_szoking: coraz lepiej :ico_brawa_01:
Na innym forum klikam koleżance ale ponad dychy nie da radę a ty to już normalnie bogata jesteś :ico_oczko:
nie piszcie już o tym jedzeniu bo ja lodówkę opróżniłam :ico_olaboga: i nie ma mi kto zakupów zrobić a tak coś za mną chodzi :ico_noniewiem:
A może i ja pizze zrobię :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 18:47

A może i ja pizze zrobię :ico_brawa_01:
ta co kazała nam przestać o jedzeniu gadać a sama się wypowiada co zrobi.
Na innym forum klikam koleżance ale ponad dychy nie da radę
podaj link to też będziemy klikać i teraz zależy czy go myje i czy ma dobrego zwierzaka który umie ładnie prosić bo jak nie to kicha. Ale bardzo dziękuję za datki które otrzymuję od dziewczyn baaardzo się przydają bo teraz na naukę dużo kasy idzie :-/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 cze 2009, 18:49

aniawlkp86, zloszcze sie jak czytam Twoje posty,jestes taka mloda a juz takie przejscia w malzenstwie :ico_zly: Ten Twoj chlop widac starszy sporo od ciebie,powinien sie cieszyc,ze ma mloda zonke,ktora dba o niego a nie tak balowac jak kawaler :ico_zly: Pogadaj z nim i to powaznie jak juz wytrzezwieje i postrasz go,ze za mloda jestes na takie historie i ,ze nastepnym razem wyjedziesz jak zaciagnie - ja cie przygarne na ten czas :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wiem jakie jest zycie na wsi,pierwsze 9 lat zycia tam spedzilam i widzialam takie zony jak Ty,pan hrabia pil ale zarabial a zona jest od tego,zeby w domu siedziec,gotowac,sprzatac i dzieci rodzic,nie daj sie - te czasy juz dawno sa za nami i masz prawo do zycia w normalnej rodzinie :ico_zly:

moni26, - po kim ona ma takie problemy z oczkami?Ktores z was nosi okulary?
Za to jak jest spity to jest strasznie śmieszny, ani razu zachowania agresji nie widziałam. Z resztą na trzeźwo też.
- identycznie jak moj,tylko moj to piwenko pije i sie czesto wkurza,bo mu sie stop wlacza i pic nie moze dalej,bo wie,ze padnie :ico_oczko: Mowi,ze chcialby tak raz sie napic,zeby mu sie film urwal :-D

Znam mojego meza od 8 lat i przez ten czas tak mocno pijanego widzialam go tylko raz,dzien przed naszym slubem cywilnym w moje urodziny upilismy sie bardzo,bo kolega serwowal wodke z redbulem i pozniej pilismy piwo,bo nam sie wydawalo,ze slabe te drinki byly,jak redbul przestal dzialac to dopiero nas wzielo - pamietam jak go holowalam do domu,wracalismy plaza i on cala droge powtarzal - JAKI WSTYD,ZE TY MNIE DO DOMU PROWADZISZ,JAKI WSTYD :-D
Mnie tak nie wzielo,bo jako kobieta pilam mniej tych drineczkow i piwkiem tylko jednym poprawilam :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-05, 18:50 ]
http://change.menelgame.pl/change_please/6985408/
http://change.menelgame.pl/change_please/5895852/

Ja tez prosze datki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-05, 18:53 ]
kurde a mi brzuch rosnie i caly czas do przodu :ico_szoking: Mam nadzieje,ze tam jeden chlopczyk siedzi a nie dwoch :ico_wstydzioch:

Ja mam dzis na kwasno-slono-slodko.

Na obiad kapusniak,potem capucino z magnezem i czipsy do tego :ico_szoking:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 18:56

JAKI WSTYD,ZE TY MNIE DO DOMU PROWADZISZ,JAKI WSTYD :-D
bo to jest wstyd jak kobieta prowadzi pijanego faceta.
Mowi,ze chcialby tak raz sie napic,zeby mu sie film urwal :-D
to powiedz mu że to nic przyjemnego taki film urwany bo mi się już chyba z 2 razy zdarzyło. i powiedz mu że może będzie miał okazję jak przyjedziemy do Was bo mój już mi zapowiedział że będzie pił z Twoim mężem aż któryś z nich padnie ;-) a i nie zapomnij wtedy uzbroić się w czerwoną miskę :-P bo mu się baaardzo przyda do przytulania a my to na soczku niestety będziemy ;-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 19:01

Czesc gaduły :ico_oczko:
Jak wieczor mija?
My dzis odebralismy wreszcie wozek po 3 tyg czekania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zrobiłam ciasto z truskawkami i czekam az sie masa zastygnie w lodowce a slina mi cieknie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

05 cze 2009, 19:04

ciasto z truskawkami i czekam az sie masa zastygnie w lodowce
ale żeś zrobiła mi teraz smaka a nigdzie już nie dostanę truskawek :ico_zly:
zis odebralismy wreszcie wozek
Zrób fotkę ??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość