Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 18:38

jestem :-D
ale sie rozgadałyscie :ico_brawa_01:
My odebralismy wozeczek super jest :-D
posciel juz tez wyprasowana zostało tylko załozyc wiec powoli wszystko gotowe
nawet te nieszczesne podkłady poporodowe kupiłam wiec torbe moge do konca spakowac
jestem juz gotowa :-D
teraz nic innego jak czekac :ico_oczko:

Urcze chyba zaczne maszerowac wiecej bo jak na razie jedno S poszło w ruch :ico_oczko:
ale jak tu spacerowac jak ciagle pada?

[ Dodano: 2009-06-05, 18:42 ]
5thelement, dobrze ze jednak mniej a nie wiecej :ico_sorki: :ico_sorki: widzisz nie ma tego złego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

05 cze 2009, 18:52

ramonka, dokładnie kochana cieszę się bardzo:) mamy teraz tylko obserwować płyny i za tydzień na kontrolę z samochodzikiem i mam nadzieję, że nic nie wyjdzie:)
A teraz jak już mamy autko to możemy jechać zrobić miesięczne zakupy żywieniowe:) no i mam nadzieję, że w poniedziałek pojedziemy do tego sklepu co ma nasz wózek w naszym kolorze:)
cóż taka jestem szybka że lodówka już w odmrożeniu, teraz siedzę sobie i się nudzę:)

ramonka super że masz już wszystko mi zostało spakować kosmetyki bieżące ale mam jeszcze czas......chyba :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 19:03

super że masz już wszystko mi zostało spakować kosmetyki bieżące
ja nawet kosmetyczki nie mam :ico_wstydzioch:
bo w mojej wylał sie puder kiedys i wywaliłam :ico_noniewiem:
o kosmetykach jeszcze nie myslalam ale szczoteczke do zebow kupiłam :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-05, 19:04 ]
a masz juz te podkłady?
ja kupiłam z belli i jak to otworzyłam to myslalam ze zawału dostane :ico_szoking:
całe zycie tampony a tu taki podkład szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

05 cze 2009, 19:06

5thelement, no Kochana z tym czasem róznie bywa. W szkole rodzenia położna nam powiedziała, że najlepiej spakować się na 3, 4 tygodnie przed terminem. Ale jeśli zostały Ci tylko kosmetyki to myślę, że spokojnie zdążysz je spakować później. No i oczywiście nie zapomnijcie o dokumentach, mam nadzieje że wiecie jak długo jest ważna teraz legitymacja ubezpieczeniowa.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 19:11

No i oczywiście nie zapomnijcie o dokumentach, mam nadzieje że wiecie jak długo jest ważna teraz legitymacja ubezpieczeniowa.
a jakie dokumenty trzeba?
ja mam karte ciazy, legitymacje, grupe krwi i tyle :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

05 cze 2009, 19:14

ramonka, ciekawa jestem jakie kosmetyki planujesz wziąć z sobą.
Co do podkładów to faktycznie masakra są faktycznie duże ja mam z belli, 2 paczki Hartmanna i jedną Absorgyn zobaczymy które sią najlepiej sprawdzą. Majteczki macie poporodowe jednorazowe, siateczkowe czy bawełaniane ?

[ Dodano: 2009-06-05, 19:15 ]
Tak to o te mi chodziło no i oczywiście dowód osobisty, legitymacja jest ważna miesiąc czasu.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 19:17

ciekawa jestem jakie kosmetyki planujesz wziąć z sobą.
nie mam pojecia, pasta, szczoteczka, zel pod prysznic, szampon, zel do hig intym, nie mam pojecia co jeszcze :ico_noniewiem:
Majteczki macie poporodowe jednorazowe, siateczkowe czy bawełaniane
ja kupiłam jednorazowe te siateczkowe
u nas w szpitalu nie mozna miec zwyklych majtek bo polozne uwazaja ze trzeba wietrzyc rane, a jak miałabym nosic te podkłady bez majtek to nie wiem :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-06-05, 19:21 ]
legitymacja jest ważna miesiąc czasu.
ja nie wiem jak to u mnie z ta legitymacja, bo ja mam własna dzialalnosc gospodarcza i nawet kiedys porownywalam ja z leg mojego meza i tam nawet nie ma miejsca na podbijanie, musze jeszcze zadzwonic do zusu i dopytac jak to wyglada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

05 cze 2009, 19:21

dziewczyny ja podkłady mam belli - okropnie wielkie ale podobno dobre i sprawdzają się :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

poza tym w moim szpitalu trzeba było wziac podkłady poporodowe takie 60*90 mam całe opakowanie to około 5 sztuk i tyle ma starczyć, a co do majteczek jednorazowych mam siateczkowe ale oddziałowa mówiła że nie trzeba mieć.

Z całej listy mam mieć staniki do karmienia z wkładkami, a dokumenty to teraz jest pewien problem po podobno legitymacje ubezpieczeniowe ważne są na 1 miesiąc i trzeba co miesiąc podbijać - paranoja, poza tym kartę ciąży no i w moim przypadku muszę mieć kartę chipową:) acha kazały mi wziąć jeszcze maszynkę do golenia:) a dla dzidzi bardzo mało bo mają wszystko ale i tak spakowaliśmy więcej:) poza tym ramonka ja kupiłam sobie specjalnie kosmetyczkę taką większą, wysoką by spokojnie spakować to co potrzebne:)

[ Dodano: 2009-06-05, 19:26 ]
ramonka, kosmetyki: szczoteczka do zębów, pasta do zębów, szampon, krem, płyn do higieny intymnej, szczotkę do włosów, mam dodatkowo osłonki sylikonowe na piersi, maść do piersi, a laktator jak będzie potrzebny to mąż pojedzie do kumpeli bo jej już nie jest potrzebny a dla mnie to koszt i nie wiadomo czy będzie potrzeba

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

05 cze 2009, 19:28

Ja też mam siateczkowe podobno najlepiej sie sprawdzają i innych też nie można mieć.
To tak jak ja, biorę jeszcze pomadkę nawilżającą, podobno strasznie wysychają usta położna mówiła żeby wziąć z sobą suszarkę do włosów (na szczęście mam taką małą składaną na wyjazdy), wiadomo grzebień i kosmetyki do twarzy.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

05 cze 2009, 19:28

O u nas tez stanik trzeba - okropne sa :ico_oczko:
Dla dzieciatka to trzeba z 4 kaftaniki bo deficyt w szpitalu i tam sie pozniej to zostawia, no chyba ze sie ktos uprze to mozna zabrac do domu
5 pieluch tetrowych
pampersy i chusteczki tyle ile dziecko zuzyje, oliwke i linomag

[ Dodano: 2009-06-05, 19:31 ]
u nas wogole połozne uwazaja ze nakladki nie sa potrzebne, choc ja kupiłam te silikonowe i jak beda potrzebne to nie bede na nie patrzec tylko uzywac
a laktatora ponoc sie w szpitalu nie toleruje
ja kupiłam taki reczny za 50 zł i zobaczymy

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość