Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 cze 2009, 20:25

Gie strasznie mi przykro :ico_placzek: wyrazy ogromnego wspolczucia [*]

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 cze 2009, 20:32

Gie, przykro mi bardzo.. Masz teraz Anioła Stróża, który zawsze będzie przy Tobie.. Dla Twojej Mamy [*][*]

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 cze 2009, 08:27

witam sobotnio..

u nas nocka taka, jak wczoraj... maly ok. 5 obudzil sie z placzem, ale tym razem obeszlo sie bez syropu, po 5 min na rekach sie uspokoil i zasnal.. nie wiem, czym to jest spowodowane :ico_noniewiem:
teraz zjadl miche kaszy i szaleje

ide po :ico_kawa: , komu tez zrobic?

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 cze 2009, 10:02

ide po :ico_kawa: , komu tez zrobic?
ja poproszę ;-)
ja spałam od ściany, ale p. mówił że mała obudziła się dwa razy w nocy, dał jej pić a ona nadal miączała. Podobno wstałam i powiedziałam mu że ma dać jej herbatkę i smoka z glukozą to się uspokoi - pisze podobno, bo nie pamiętam tego :ico_wstydzioch: ;-)

wczoraj zrobiliśmy Majce sesję zdjęciową w nowym stroju kąpielowym -foty wrzucę wieczorkiem :DD :DD :DD - obłęd :-D
P. jest bardzo miły i ciągle mnie przytula i całuje :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: - ja nie wysilam się, jestem raczej oschła dla niego.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 cze 2009, 10:42

Hejka

U nas nocka też była z pobudkami i płaczem, pewnie przez te przebijające się ząbki bo jak tylko posmarowałam żelem mała natychmiast się uspokajała :ico_noniewiem:
:ico_kawa: , komu tez zrobic?
ja też poproszę
wczoraj zrobiliśmy Majce sesję zdjęciową w nowym stroju kąpielowym -foty wrzucę wieczorkiem :DD :DD :DD - obłęd :-D
nie mogę się doczekać :ico_oczko:
P. jest bardzo miły i ciągle mnie przytula i całuje :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: - ja nie wysilam się, jestem raczej oschła dla niego.
może wreszcie coś zrozumiał??? :ico_noniewiem: albo to tylko taktyczne zagranie - poprzytulam, pocałuję i zapomni o całej sprawie. U facetów nigdy nie wiadomo. Trzymam kciuki aby zaczęło się Wam układać.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 cze 2009, 13:07

Ja poprosze mieso..zamiast kawki, nie jadlam miesa od niepamietnych czasow (poza salami na kanapkach, ktore bylo srednie) i mnie meczy :( jejku chyba jestem glodna :P a kanapki mnie nie ciesza :((( chyba ze z kurczakiem, albo kielbasa :D (co dziwne,bo ja normalnie nie przepadam za miesem :ico_szoking: )
Czekamy na zdj majki w stroju biedronki - a ktory wybralas dla siebie? Ja bylam poszukac tego zoltego w New Yorkerze, ale nie bylo, same takie dupiaste :/
Nina dostala wczoraj na Dzien dziecka 100zl od cioci wiec w ogole kupilabym jej cos, ale juz wszystko kupili dziadkowie i chrzestni co potrzebowalam, wiec chyba odloze i bedzie czekac .. wydalabym na siebie bo mam tyyyyyle potrzeb, no ale skoro to dla niej, to sie powstrzymam.
Milego dnia Wam zycze i idziemy sie ubrac i do sklepu

BTW: Czy uzywacie depilatora? Bo musze kupic jakis i nie wiem jaki, wolalabym taki kolo 200zl, no moglabym sie szarpnac na 300zl i ten z mrozaca koncowka, ale czy warto?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 cze 2009, 13:10

Witam

Gie, kochana tak bardzo mi przykro, przyjmij moje wyrazy wspolczucia. Trzymaj sie kochana :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dla Twojej Mamy [ * ] [ * ] [ * ]

JA juz popracy, wlasnie skonczylam zmywac w kuchni, dobrze, ze mam juz posprzatane mieszkanko, musze tylko poodkurzac i zmyc podloge w kuchni i w duzym, a reszte porobilam wczoraj.
Maly spi juz godzinke, a ja bede jadla teraz dopiero sniadanko.

margarita, nie moge sie doczekac zdjec Majeczki :-)

My dzis idziemy na grila do znajomych, pogoda brzydka, ale mam nadzieje, ze ebdzie fajnie :ico_oczko:

Dopozniej, bo chyba nikgo nie ma

[ Dodano: 2009-06-06, 13:11 ]
Czy uzywacie depilatora?
ja niestety nie uzywam, bo sie boje, gole sie meska maszynka i jak dla mnie super

[ Dodano: 2009-06-06, 14:48 ]
Dziewczyny musze WAm cos pokazac, siedzialam w kuchni i nagle slysze smiech ERika, ale za to jaki, myslalam, ze sie posikam ze smiechu

http://www.bobasy.pl/pati24/film/19573/
http://www.bobasy.pl/pati24/film/19574/

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 cze 2009, 19:30

Pati, zabawne filmiki, super śmiech ma Erik :ico_brawa_01: . Jak dziecku niewiele do szczęścia potrzeba.

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 cze 2009, 08:24

Pati85, ale smiecholek z tego Twojego Erika :-) przeslodki... w ogole, uwielbiam, jak male dzieci sie smieja :-)

yoanna, ja mam philips beauty satinelle, ale nie uzywam go, bo golenie boli :/
nie wiem, czy istnieje depilator, ktorym golenie jest bezbolesne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 cze 2009, 09:49

Pati85, Erik jest przesłodki, naprawdę smiech ma zaraźliwy, a Majka zrobiła wielkie oczy jak go usłyszała ;-)

[ Dodano: 2009-06-07, 10:01 ]
no to foty
to zdjęcie z wczorajszego grilla ;-)
Obrazek
Maja oczywiście ma pustą puszkę ;-)

[ Dodano: 2009-06-07, 10:03 ]
a tu biedronka ;-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zadarła sobie nóżkę, niczym mała modelka ;-)
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-07, 10:11 ]
po kapieli
Obrazek
Obrazek

szaleństwo z mamulą ;-)
Obrazek

spanie z mamulą ;-)
Obrazek

Obrazek

szykujemy kąpiel :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-06-07, 10:12 ]
na razie chyba tyle :DD

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości