Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 cze 2009, 21:35

iw_rybka, dokładnie drażnią mnie już te pytania. Jakby nie było 14 dni przed i 14 dni po planowanej dacie narodzin dziecka jest to poród w terminie. Bo rzadko sie zdarza żeby określić dokładny termin porodu i wtedy urodzić. Tylko my przyszłe mamusie się niecierpliwimy że to się tak dłuży i uważam że mamy do tego prawo. A inni nie powinni zadawać takich głupich pytań. :ico_zly:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

06 cze 2009, 21:36

Ja tez zmykam juz :-D
ide sie wykapac puki mam jeszcze siłe
jutro jedziemy na obiad do kuzynki bo jej syn ma rocznice komunii i nas zaprosiła :-)
Lubie takie obiadki bo nie chce mi sie nic robic zwlaszcza w niedziele :ico_oczko:
Dobranoc :-D

[ Dodano: 2009-06-06, 21:37 ]
ja najbardziej lubie pytanie 'Kiedy rodzisz?' :-D

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 cze 2009, 21:38

Dusia555 ja też myślałam że ciebie zostawili w szpitalu i coś się zacznie ale widocznie masz się jeszcze porządnie najeść na imprezie i wygadać się z rodzinką:)
Na pewno taki jest zamysł matki natury, później takich smakołyków jakie zawsze szykuje teściowa długo nie będę mogła jeść :-D

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

06 cze 2009, 21:38

iw_rybka, dokładnie drażnią mnie już te pytania. Jakby nie było 14 dni przed i 14 dni po planowanej dacie narodzin dziecka jest to poród w terminie. Bo rzadko sie zdarza żeby określić dokładny termin porodu i wtedy urodzić. Tylko my przyszłe mamusie się niecierpliwimy że to się tak dłuży i uważam że mamy do tego prawo. A inni nie powinni zadawać takich głupich pytań. :ico_zly:
masz rację kochana ludzie nie rozumieją że gadając tak dodatkowo nas denerwują:) widocznie tak ma być że Amelka ma sobie spokojnie posiedzieć w brzuszku u mamusi:)

[ Dodano: 2009-06-06, 21:39 ]
no ja też zmykam:) spokojnej i przespanej nocki wam życzę:) Dusia555 jedz to czego później nie będziesz mogła:)

dobranoc

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

06 cze 2009, 21:47

5thelement, tak zrobie najem się jutro bardzo zakazanych po porodzie rzeczy.
I ja się zbieram do kąpieli i do wyrka. Jutro muszę wcześniej niz zwykle wstać z racji nowej fryzury, która wymagac bedzie odemnie trochę więcej niż do tej pory pracy. A przecież musze się jakoś prezentowac w rodzinnych stronach męża. A co tam, że minie 41 tydzień ciąży. Przecież chcę wyglądać na szczęśliwą przyszłą mamusię :ico_haha_02: Bo tak naprawdę się czuję a niech i inni to zobacza a cóż im bedę żałować :-D Dosyć tych żartów. Spokojnej nocki PA PA :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 cze 2009, 22:04

dobranoc brzuchatki :ico_ciezarowka:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

07 cze 2009, 00:36

5thelement, dziekuje kochana, ze sie tak o mnie martwilas :ico_oczko:
Ja bylam ostatnio na badaniach w szpitalu bo wydawalo mi sie, ze moje dziecko malo sie rusza, no ale jest wszystko w porzadku.
Super masz brzuszek i lozeczko oczywiscie tez.

No wiec termin mam juz ustalony na 10 czerwca na 6 rano, no w Polsce to juz bedzie popoludnie, no i oczywiscie ustalona cc, wiec szybko pojdzie, juz sie doczekac nie moge. Ostatnio ogolnie dokladnie sobie sprzatam, robie jeszcze ostatnie zakupy.

ramonka, super wozeczek.

DUSIA555, wiec chyba bedziemy mialy dzieciaczki z 10 czerwca, no chyba ze ktorejs z nas cos sie przyspieszy.

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 cze 2009, 08:35

Ilka79, dobrze że się odezwałaś:) cieszę się że niedługo będziesz miała swoje maleństwo przy sobie 10 będziemy myślami przy tobie:D

a w ogóle dziewczyny witam w niedzielę:) i oczywiście życzę miłego dnia :ico_haha_01:
Ja dzisiaj żadnych specjalnych planów no może jedynie przeanalizuję tekst kuzyna na poprawkową maturę z polaka:)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 cze 2009, 10:40

witam niedzielnie :ico_kawa:
Ilka79, dobrze kochana ze u was wszystko ok :ico_sorki:
Pewnie jak u was bedzie 6 rano to ja bede spac ale kciuki trzymac bedziemy cały czas :ico_oczko:
To juz tak niedługo :ico_sorki:
Mi dzisiaj sniło sie ze byłam u lekarki, zrobiła mi KTG i pokazalo ze skurcze mam na poziomie 90 wiec ja sie strasznie ucieszyłam a ona na to ze szyjka zamknieta i najwczesniej urodze 26 czerwca :ico_szoking:
Juz swirowac zaczynam :ico_puknij:

My za 2 godziny jedziemy do kuzynki puki co wyparzyłam te nakładki sylikonowe i smoczek :-)
Przypomniało mi sie ze moze warto kupic tantum rosa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 cze 2009, 13:27

witam niedzielnie :ico_kawa:

Przypomniało mi sie ze moze warto kupic tantum rosa :ico_noniewiem:
no ja też chcę kupić bo mi się to sprawdza bardziej niż jakiś zwykły płyn do higieny intymnej


A ja dzisiaj szczęśliwa bo popołudniu mam odwiedziny koleżanki, ciasto w piekarniku pieczę się już, no i dzisiaj coś mam dużo energii bo już przygotowałam podpowiedzi do pracy maturalnej mojego kuzyna:) Teraz tylko czekać na odwiedziny :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Dziewczyny po powrocie z odwiedzin odzywajcie się jak było
Dusia555 mam nadzieję że się najadłaś do syta:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość