Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 10:10

AsiaNL, salatka z kielkami ?Nieeeee :-D Ja nie lubie zieleniny,pietruszki,kopru a co dopiero kilki :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

bigottka, on sie bal,ze nie zdarzy doleciec do ubikacji :-D Bo ten drugi pokoj jest przy lazience :ico_oczko:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 10:12

czy sie nie obraze jak sie tam polozy
milo z jego strony ze sie zapytal,duzy plus dla meza :ico_brawa_01:

AsiaNL, nie masz zadnych objawow na @?kolejna ciezaroweczka by nam przybyla :ico_brawa_01:
A co do salatkiz kielkami to ci nie pomoge,ja tego w ogole nigdy nie jadlam :ico_noniewiem: dobre to jest?
ja bym chyba zatłukła M ak by nie chcial z domu wyjsc
ja tez :-D ale nie twierdze ze czasem mi tez sie nie chce wyjsc,ale jak jest ladna pogoda i slysze od niego ze mu sie nie chce wyjsc to normalnie mi sie cisnienie podnosi :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

07 cze 2009, 10:14

ze nie zdarzy doleciec do ubikacji :-D
no niby tak.
Mój P. właśnie wstał i od razu do korytka się przysiadł co za żarłok z niego ja nie wiem.
AsiaNL, a co do wyjścia to niestety mój jest ciągle w pracy i chce po prostu posiedzieć w domu i odpocząć bo dzisiaj ma nockę a jutro jakieś szkolenie w pracy przez cały dzień więc i tak go jutro nie będzie a ja może zawiozę zwolnienie w końcu chyba że zapomnę ;-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 10:15

Ale sie u mnie rozpadalo :ico_olaboga: momentalnie sie zrobilo ciemnno jak w d.... :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-07, 10:17 ]
Ja nie lubie zieleniny,pietruszki,kopru a co dopiero kilki
no to nie jestem sama,ja wszystko co zielone z zupy wylowie ale koperek do mlodych ziemniaczkow do obiadku mniam,mniam :-D
Ide kawusie robic,ktos chce?? :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

07 cze 2009, 10:22

Ide kawusie robic,ktos chce?? :ico_haha_02:
ja z chęcią ale ostatnio po kawie strasznie mnie muli jak nie powiem co :-/ A co do wstania rano kobietko to nie byłaś pierwsza ;-) ;-)
Nie martw się kobietko nie tylko u Ciebie jest brzydka pogoda w Gdyni jest to samo.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 10:31

ZAPOMNIALAM ZAPYTAC - MOJA SIOSTRA RODZI W SIERPNIU I TEZ CHCE LOZECZKO TURYSTYCZNE I CHCIALAM ZAPYTAC DZIEWCZYN KTORE MIALY TE TURYSTYCZNE LOZECZKA,CZY RZECZYWISCIE NA TYM WYZSZYM POZIOMIE ONO JEST MNIEJ STABILNE?????Bo Monia ogladala w sklepie i mowi,ze tez pierwsze miesiace jak dzidzia jest na samej gorze,to lozeczko wygladalo na niestabilne,ze ten materac jest taki miekki itp :ico_wstydzioch: No to jej powiedziaalm,ze zapytam na forum :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kati - ja mam zamrozone te zielone i Andrzekowi daje do zupek :ico_oczko:

bigottka, te nasze chlopy to na jednej zmianie sa,moj tez dzi nocke ma :ico_brawa_01:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 10:40

bigottka, zaarz bedzie kawusia,woda sie gotuje
A co do wstania rano kobietko to nie byłaś pierwsza
wyprzedzilas mnie o 3min :ico_zly:

iw_rybka, ja mialam dla malej turystyczne lozeczko i pow.ze bylam bardzo zadowolona,Przy nastepnym tez takie bede miala.Nie rozumiemm co masz na na mysli ze jest nie stabilne?Tam jest sztywny materac ktory kladziesz na ta podwieszana czesc,no i ja oprocz tego mialam jeszcze zwykly materac bo tamten jest za cienki i za twardy.Jak mala podrosla i zaczela wstawac i oczywiscie co chwile sie wywracala,bylam spokojna ze nic jej sie nie stanie bo do okola byl miekki material,taka siateczka i nie bylo mozliwosci zeby sie gdzies uderzyla,no i w nocy jak sie krecila bylam spokojna ze nie wsadzi nigdzie nozki miedzy szczebelki jaka w zwyklym lozeczku.No i bardzo przydatne w czasie podrozy,ja do wloch jak przyjezdzalam z mala to zabieralam to wyrko ze soba,wiec jak dla mnie to lozeczko jest rewelacyjne i moge go polecic z czystym sumieniem.

[ Dodano: 2009-06-07, 10:44 ]
http://www.allegro.pl/item654830233_loz ... wijak.html

ja mialam takie tylko ze rozowe.
Sa tam wibracje,pozytywka i swatelko w roku bardzo przydatne w nocy.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

07 cze 2009, 10:45

kati84, kiełki sa bossssskie i nie sa zielone tylko bialawe :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: niektore smakiem baaardzo przypominają rzodkiewkę :-D sa bardzo pyszne :-D

iw_rybka, Mialam łóżeczko turystyczne i tez bylam bardzo zadowolona z niego :-D

Ja wściekła na M bo przed chwilka wstal nawet nie pomogl mi nic zrobic tylko odrazu zaczal marudzic :ico_zly: :ico_sorki:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 11:21

bigottka, kawke podano gdzie sie podziewasz?
nie pomogl mi nic zrobic tylko odrazu zaczal marudzic


skad ja to znam,oni sa chyba wszyscy z jakimis uszczerbkami i tendencja do wkurzania nas :ico_zly:

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

07 cze 2009, 11:29

Witam i ja :-D

kati84, a dla mnie kawka sie znajdzie :ico_sorki: ??

A mój mąż dziś plusuje :ico_brawa_01: Rano wstał zrobił kawkę, pomógł ogarnąć domek a teraz zmył gary :ico_szoking:

Ale to pewnie tylko dla tego że wczoraj mu pomogłam posprzątać samochód :ico_oczko:



U mnie pogoda tez do kitu :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość