mcstg
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2008, 12:32

20 mar 2008, 10:40

najlepsze są kosmetyki profesjonalne, matrix jest jedną ze słabszych marek profesjonalnych kosmetyków, najlepszy moim zdaniem jest Farouk który ma najlepszy jedwab do włosów i to właśnie Farouk wprowadził jako pierwszy ten produkt na rynek. zapraszam Cie na Link został usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę tam znajdziesz cos dla siebie a jeśli bedzie miała problem z doborem kosmetyku to wystarczy napisac na gg czy wysłać maila żeby obsługa dobrała dla Ciebie produkt w przedziale cenowym jaki chciała bys wydać. sama używam te kosmetyki juz od dłuższego czasu i wiem ze nie wróce do tych zwyczajnych kosmetyków które wogóle nie daja efektów. :-)
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, 12:33 przez mcstg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kostucha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 gru 2007, 17:34

08 sie 2008, 03:18

Najlepsze sa kosmetyki Joico, zwłaszcza do zniszczonych wlosów. K-PAK Deep Penetrating Reconstructor od nich to cos co uratowało moja czuprynę po dekoloryzacji z czarnych na blond.
Co do Matrixa, to według mnie jest słaby, efekty podobne do Elseve Loreala

violet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2009, 20:39

07 cze 2009, 14:44

cyn.inspiration kiedyś używałam balsamu do włosów z naftą kosmetyczną, o ile się nie mylę była to Naphera. Jest jeszcze Petrole. Uważam, że te balsamy są naprawdę świetne. Ja mam bardzo cienkie włosy, a po miesiącu używania zrobiły się naprawdę grubsze. BYło to zarówno czuć w dodytku, jak i było widać. Jak zaczęłam je kupować to kosztowały ok 12 zł. Obecnie chyba ok 15zł. Co do balsamu, to nie musisz się martwić tym, że będa później tłuste włosy. To nie jest stricte zwykła nafta, która tak natłuszcza włosy, że musisz je potem 5 razy umyć :) To działa jak odżywka i nie śmierdzi. Jest zwykłe w użyciu. Po spłukaniu nie musisz myć kolejny raz włosów :D Teraz przestałam ich używać, bo po ciągłym farbowaniu miałam problem z końcówkami włosów. Z kolei na to poleciła mi babka w aptece - maseczki Wax. Są z miodem. Po nałożeniu trzymasz je 30 min wtarte we włosy i przykrywasz ręcznikiem.
Oba mogę z czystym sumieniem polecić.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: maseczki odzywki

08 cze 2009, 10:21

cyn.inspiration pisze: Nafta kosmetyczna jest dobra z wpołaczeniu z zółtkiem chyba tylko jaka nie pamietam juz i cytryną :) ale trzeba uwazać z iloscią bo ciężko potem zmyć ten tłuszcz z głowy :-)


Mam kuzynkę fryzjerkę i właśnie tą mieszankę mi poleciła, bo zaczęły mi włosy wypadać. Tylko że ja daję: żółtko, sok z jednej cytryny i parę kropli oliwy z oliwek. Później zakładam worek na głowę, zawijam ręcznikiem i tak chodzę z 45 min. Później spłukuję letnią, bardzo letnią wodą - jak byś dała gorącą to jajecznica byłaby na głowie - po spłukaniu myję normalnie szamponem :ico_brawa_01:

MonikaPij
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2009, 15:48

13 paź 2009, 16:03

Widziałam ostatnio maseczkę która dostala złoty laur, ale nie pamiętam nazwy. Zobaczę dzisiaj w Rossie.

Awatar użytkownika
niki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 02 paź 2009, 14:36

01 gru 2009, 15:20

A ja używam tylko odżywki, która jest skompletowana z szamponem, myślicie, ze to za mało?

amandaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 gru 2009, 15:46

10 gru 2009, 10:34

Mo fryzjer ostatnio powiedział mi, że odżywki można pomagają tylko lepiej układać włosy i stają się miększe. Natomiast aby mieć zdrowe, śliniące włosy należy zdrowo się odżywiać, ewentualnie przyjmować cynk, żelazo, kwas foliowy etc.

carolajna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2010, 17:30

14 lut 2010, 14:53

Poleacam Fructis Odbudowa i blask, niestety nigdzie nie mogę jej znaleźć :(

Awatar użytkownika
Gosiaczek79
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 09 cze 2009, 22:47

30 lip 2010, 13:28

Ja też wolę bardziej profesjonalne kosmetyki, jakość często naprawdę dużo lepsza, choć z takich zwykłych też można perełki nieraz znaleźć :-) Z cenami nie jest tak źle jakby się mogło wydawać bo są sklepy, gdzie można dostać je często w promocyjnych cenach, ja zwykle kupuję na stoiskach Belisoshopu i nie są to jakieś dużo większe pieniądze. Z masek to najbardziej lubię Welli intensywnie regenerującą, naprawdę świetna do zniszczonych włosów farbowaniem czy suszeniem. Teraz już bardziej uważam z włosami, ale nadal jej używam raz na jakiś czas i fryzjerka mi nie wierzy że prostuję włosy codziennie :-D Z odżywek to używam bardzo różnych - lubię eksperymentować, ale ulubione mam chyba z Loreala i Matrixa, nie wiem czemu go krytykujecie, widocznie każdemu odpowiada co innego :-D

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

08 wrz 2010, 23:20

ja nabardziej lubie kosmetyki loreala, a dokladniej elseve, w salonach fryzjerskich sa z matrixa tez sa fajne,

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość