margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 cze 2009, 12:18

jest jeszcze taka różnica że to Twoja mama i inaczej Ty do niej podchodzisz
to fakt bo zawsze moge powiedziec jej ze to i to mi niepasuje i najwyzej obrazi sie na mnie a z tesciowa bylo by inaczej

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 cze 2009, 12:23

izuś_85, z tą jego opraca to faktycznie nie ciekawie nad tym Chełmkiem musicie pomysleć
ale jeszcze nie raz się przekonasz że kiedys się inaczej wychowywała
pewnie zetkn iecie z rzeczywistością odbiega od wcześniejszych naszych założen
czy nawet obietnic rodziców ze kazdy po swojemu bedzie,
ja sam widze po sobie moja mam mieszka tak daleko i zawsze mi powtarzała jak bedziesz miał swoje dzieci bedziesz po swojemu robic
i co teraz Grosia jeszcze nie ma a ona i tak wie lepiej jak będziemy musieli robic jak on sie pojawi
jak jej jej tekst przypomnialam to mi powiedziała ze, tak sie tylko mowi i tyle, dobrze ze ja musze tylko słuchawke odłozyc by rozmowe przerwac
ale wy, musicie zyc z nimi
aha extra

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 cze 2009, 12:28

ale wy, musicie zyc z nimi
damy rade innego wyjscia poki co nie ma a nigdzie na stancje nie chce isc bo nie wyrobimy finansowo dziecko samochod zycie opłaty a poźniej jeszcze przedszkole

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 12:38

izuś_85, z tą jego opraca to faktycznie nie ciekawie nad tym Chełmkiem musicie pomysleć
no ja go cały czas meczę... ale nie chce zeby znów na mnie było jakby coś poszło nie tak...

powiedziałam mu tylko ze ma czas zmienić prace do października, bo potem w pracy znów bedzie zimowy zastój i znów pzryniesie wypłaty 1000zł :ico_szoking: i przymusowy urlop 3 tygodnie dostanie :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: to jest chore... a zapowiadała sie ta praca tak fajnie...

liczymy jeszcze na to ze moze ruszy ta kopalnia wreszcie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
no ale tam też by przeczekał w tym Chełmku, tym bardziej ze praca jest na długo bez sezonu "zimowego"
Kornel w pierwszym miesiacu pracy w tym Chełmku dostał 2000zł podstawy na rękę + pieniądze za dodatkowe soboty, nie wiem dokładnie ile... ale ta podstawa to za pierwszy miesiac pracy od poniedziałku do piątku + dwie soboty robocze
a dodatkowo za dwie pozostałe soboty
i można pracować na zmiany-rano lub popołudniu

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 12:46

tak sie tylko mowi i tyle
no może coś w tym jest, wcześniej się nie wtrącała jak w ciązy była a teraz się bi że ja jej błędy życiowe popełnię i prawi morały jak już teraz mam postępować, chyba nie zauważyła jeszcze że ja wszystko całkiem inaczej robię,
głupie przykłady:
-ona zawsze na wszystko pozwalała bo nie mogła patrzeć jak płaczą , ja nie daję żeby mi tu Artur płaczem cokolwiek wymusił
-Marcin był pod 'stosem pierzyn' poprzykywany żeby czasem za duzo nosa mu nie wystawało, Artur jak się odkryje to tak śpi (wiadomo raz czy dwa razy w nocy go przykryję)

itp...itd..

jej metody na dobre nie wyszły bo co do pierwszego to i tak Marcin z domu już chciał uciec, już wychodził, dobrze że go dziadki zatrzymały. A co do drugiego to on co się zrobi zimno to chory i żadne leki nie działają na niego, swoje musi przechorować.
Oczywiście nie mówię że moje metody za 20lat okażą się super ale swoje życie chcę przeżyć po swojemu i po swojemu wychować dzieci :-)

[ Dodano: 2009-06-08, 12:49 ]
izuś_85, to nad czym od się jeszcze zastanawia, Marcin odrazu by leciał i zmieniał pracę na lepszą i lepiej płatną, musisz mu jakoś nadepnąć na ambicję żeby się wkońcu wziął za siebie, i za Was bo później będą wększe potrzeby

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 12:50

Oczywiście nie mówię że moje metody za 20lat okażą się super ale swoje życie chcę przeżyć po swojemu i po swojemu wychować dzieci :-)
w końcu masz do tego prawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-08, 12:57 ]
izuś_85, to nad czym od się jeszcze zastanawia, Marcin odrazu by leciał i zmieniał pracę na lepszą i lepiej płatną, musisz mu jakoś nadepnąć na ambicję żeby się wkońcu wziął za siebie, i za Was bo później będą wększe potrzeby
ja o tym wiem... on twierdzi ze już tyle razy zmieniał prace i nigdzie miejsca zagrzać nie umie na dłuzej...
w tej firmie pracuje ponad rok, korzysci nie ma prawie żadnych, łaskę mu robią że dzień wolnego dostanie, jak więzień jest traktowany a do tego wilekie obietnice o wyjazdach zagranicznych o kursach.... nienawidze tej firmy, raz dzwoniłam do jego brygadzisty co o tym sądze to powiedział potem w firmie ze jestem histeryczką :ico_szoking: :ico_szoking:
ale jak oni łaski potrzebują to wymuszaja szatazem

do tego przed swiętami Bozego narodzenia wysłali go na urlop przymusowy i zapłacili za to 60% stawki :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
jak pzryszła wypłata to nie wiedziałam czy mam płakać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ale on głupi jest :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: i nic do niego nie trafia, on twierdzi ze pójdzie do szefa po podwyzke :ico_szoking: :ico_szoking: no to ja mu na to zeby zarabiał takie pieniadze jak w poprzedniej firmie to musiałby o 5zł mu stawke dzwignąć :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

ale ja z nim jeszcze porzadek zrobie i jakoś do tego łba mu wbije swoje racje

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 12:58

no i Was zamęczyłam i wszystkie sobie poszły :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

08 cze 2009, 13:00

Witam wszystkie Mamuski,
troche nie pisalam, ale czytałam. W sumie nie ma o czym pisac :(
U nas chyba wszystko dobrze, 28 maja bylismy na wizycie i maluszek wazyl 1286+- 300 gram, szyjka bez zmian, dala mi antybiotyk bo mam spora wydzielinę, i musze go "instalować" pzrez kolejne 20 dni :( Ale i tak powiem gin na nastepnej wizycie ze ma mi pobrac flore i zrobic badania czy wsyztsko jest okej, zeby pozniej nie okazalo sie ze mam jakas bakterie!
Rosniemy jak na drozdzach a arczej ja rosne- ale to z braku ruchu bo w taka pogodę jak byla ostatnio to się nic nie chce!
Chodzimy do SR- w tym tygodniu mam zamiar skompletowac wszystko do szpitala i mój T. będzie nas w sobotę pakowal :ico_haha_01: zeby pozniej sie odnalazł jak bede cos z torby potzrebowala.

Co do mieszkania to czekamy czekamy i juz doczekac sie nie moge. Najgorzej, że nie wiadomo co z kredytem, przez to siedze jak na szpilkach!! A powiem Wam ze ciezko odłozyc pieniadze na notariusza, na oplaty bankowe i wyczrowac jeszcze pieniadze dla DZIDZI!! Na szczęscie przyjechali w sobote moi tesciowie i dali pieniazki dla wnusia, wiec w sumie starczy na to co tzreba dokupic i na oplacenie połoznej. Natomiast mój tato w lipcu da pieniazki na wózek wiec dopiero w lipcu kupimy. Mam nadzieje ze zdarze ze wszystkim przed rozwiazaniem, bo jeszcze w miedzyczasie planowana przez nas pzreprowaaaaaaadzka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: - o ile bank da kredyt!!

Co do pomocy męza po porodzie, to u nas bedzie podobnie jak u Beaty_tychy- pzred porodem nie bedzie bral wolnego, tylko najwyzej jak sie cos zacznie to ucieknie z pracy wsiadzie w auto i po mnie przyjedzie, pozniej chcialabym by mial opieke nad nami chociaz jeden tydzien, a pozniej 2 tyg urlopu. Specjalnie tak robilismy by zostało mu urlopu na ten czas. POzniej w październiku w 1. rocznice slubu chcialabym zrobic chrzciny i znow T. wezmie urlop i pojedziemy juz w 3 na kilka dni w góry :):)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 13:01

no i Was zamęczyłam i wszystkie sobie poszły :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:
ja odpisywałam na posta :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-08, 13:04 ]
sierpniówka, no nareszcie zajrzałas :-D :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 cze 2009, 13:14

ooo ale tematy poruszylyscie :-D

To ja tez chce sie wypowiedziec :-D
Jezeli chodzi o porod to tak jak sierpniówka, i Beata_Tychy. Moj bedzie z nami caly miesiac.
A jezeli chodzi o mieszkanie z tesciami, to u mnie to tak wyglada, ze poki nie wybudujemy swojego domku, to mieszkamy z tesciami. Powiem krotko, tesciow mam spoko ale mieszkac samemu a z tesciami to roznica jest! Wprawdzie nie wtracaja sie w moje sprawy, bo bym cos napyskowala od razu ale czesto jest tak, ze mowia cos do Adriana. Ostatnio nawet mu powiedzialam, ze ma anielska cierpliwosc. ja od moich rodzicow szybko sie wyprowadzilam, bo mialam 20 lat. Poszlam na wynajem, uwazali ze to glupi pomysl, ze wydaje niepotrzebnie ase, no ale ja to tak jak kot, chodze wlasnymi sciezkami.
Do dziecka tez nie pozwole sie nikomu wtracac. Moja tesciowa juz zapowiedziala, ze bedzie nam pomagac, o co to, to nie :ico_nienie: juz jej powiedzialam, ze Adrian bedzie ze mna pierwszy miesiac, i ze SAMI bedziemy sie maluszkiem zajmowac!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość