Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 10:14

Cortinka230, moja klusia też spokojna... musiałam troszke ją ponaciskać zeby ją obudzić :-D :-D
Ty lepeij nie pisz takich rzeczy na publicznym forum bo się dowiedzą ;-) choć sądzę że ciapa ciapą ale jakby Ci coś groziło to by się nie chował tylko bronił swojej Pani
narazie to zaszczekał na faceta który na mnie kichnoł :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: przechodził obok i akurat kichnoł w moją strone, ale on raczej jest taki ze reaguje dopiero jak ktoś go wystraszy mocno...
czasem wystraszy go ktoś w kapturze i on sie najeza... zdarza mu sie warczeć na takich typków w kapturach właśnie, wystaszył już kilku kibiców jego warczeniem- dobrze ze nie zauważyli ze on szczekal na psa a nie na nich
ale ogólnie to jest ciapa taka ze do wszystkich się łasi, jemu jest wszystko jedno czy ktoś pachnie najnowszym bossem czy denaturatem :-D :-D wszyscy są odpowiedni zeby ich po uszach wylizać :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 cze 2009, 10:25

Cortinka230 Malenswto zacznie Ci szalec za jakis tydzien, dwa :ico_oczko:
U mnie teraz przez weekend tez spokojnie siedzial :-) no ale kopal, chociaz wiecej spi, jak zauwazylam.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 12:03

Cortinka nie martw się odpręż, połóż i wsłuchaj w siebie, nie musi non stop walić mocno, moze mieć cichsze dni że leciutko będzie tylko pukał, ważne żeby się odrazu nie stresować
jemu jest wszystko jedno czy ktoś pachnie najnowszym bossem czy denaturatem :-D :-D wszyscy są odpowiedni zeby ich po uszach wylizać :ico_puknij: :ico_puknij:
hehe ale i wygląd psa czasem tych denturowych odstrasza

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 13:09

hehe ale i wygląd psa czasem tych denturowych odstrasza
właśnie to jest fajne ze wygladem chociaz odstrasza :ico_oczko: :ico_oczko:
choć amstaffa nie przypomina

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

08 cze 2009, 14:24

Wróciłam padnięta, a czeka mnie jeszcze jeden wyjazd... Wizytę mam juz dziś!!. Dzwoniłam do lekarki i powiedziałam jej że niepokoją mnie te słabe ruchy, do tego dzis prawie wogóle nie czuje . Mówiła, że dla świętego spokoju lepiej żebym przyjechała dziś... Troszkę się boje, więc trzymajcie kciuki. Będe ją namawiac żeby zrobiła usg....

izuś super, że masz takiego stróża :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 cze 2009, 15:47

Cortinka230, na pewno bedzie ok :-D daj znać po wizycie

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

08 cze 2009, 16:59

Cortinka230, ty to jednak panikara jesteś. Najważniejsze, że są ruchy a może słabsze, bo mały inaczej odwrócony. Mój jak jest odwrócony tyłem do mojego przodu :ico_haha_02: to ledwo ruchy wyczuwam.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 cze 2009, 19:55

Żaba, my po prostu teraz inaczej do ciąży podchodzimy, z większym dystansem, choć mój Marcin też panikarz, dlatego ja mu nie mówię wszystkiego ;-)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 cze 2009, 20:19

Kazda z nas panikara jest, przynajmniej po czesci. Ja jakbym bobaska nie czula dluzej niz 24h to tez lecialabym do gina. Na szczescie moj leniwiec laskawie mnie kopnie od czasu do czasu jak ma zly dzien. A tak to caly czas boksuje, czasami wydaje mi sie ze robi mi na zlosc albo sprawdza moja wytrzymalosc :-P

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

09 cze 2009, 06:21

My już po wizycie - zwolnienia nie dostałam , więc i tak muszę się zgłosić za tydzień w poniedziałek...
Dobre informacje to takie, że serducho bije, maluch się rozwija i waży prawie 750 g . Jest dziwnie położony bo nie dość że poprzecznie, to na dodatek jakoś ukośnie.
U lekarki na usg to "coś" co mam wyglądało jeszcze inaczej i ona twierdzo że do końca niestety nie będziemy wiedziec co to jest tak naprawdę :ico_noniewiem: . Trzeba pamiętać o tym przy porodzie. Wygląda to na jakąś strukturę obrośniętą łożyskiem, a na dodatek to wszystko tworzy jakby przegrodę i w efekcie 1/3 brzucha mam pustą, bo maluch jest bardziej po lewej stronie- stąd to co kiedyś pisałam, że czuje go tylko w jednej części...
Około 30 tyg będe musiała znów przyjść na szpitalną konsultację, żeby zobaczyć co z tym się dzieje...

Acha dziewczęta- nie sugerujcie się wiekiem malucha według usg... Ostatnio maluch był większy, ale teraz się wyrównało i wszystko zgadza się z terminem według miesiączki:)

Oj tak tak taka panikara ze mnie ale wolę popanikować i żeby okazało się ze jest wszystko ok niż potem żałować że czegoś nie dopilnowałam.
Bardzo Wam dziękujue za kciuki dziewczęta :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość