Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 19:51

anusiek, wasz wyglada jak nasz :ico_sorki: I wez koniecznie meza,moj juz drugi raz,bo druga dzidzia ale w oczkach te same iskierki i radosc na twarzy,bobas podskakiwal,machal nozkami,raczkim - maz sie napatrzec nie mogl,a ja katem oka tylko widzialam :ico_olaboga:

Jestem w szoku,ze tego nie czuje - co ono tam wyprawia :-D

anetka607, to super,to bobas szalony tak jak nasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nasz synek nie widzial dzidzi,zostal u poloznej,bo lekarz stwierdzil,ze to dopochwowe USG,wiec lepiej zeby malec nie widzial :ico_olaboga: Ale obiecal,ze jak przez brzuch bedzie robil,to oczywiscie synek bedzie mogl popatrzec.

Mi polozna wyliczyla termin z miesiaczki na 27 grudnia :ico_oczko: Mowi,ze dzis jest 11 tydzien i jeden dzien :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

08 cze 2009, 20:31

anetka607 gratulacje ruchliwej dzidzi :-D Cieszę się, że wszystko jest oki. :ico_brawa_01:

U mnie mdłości już prawie całkowicie przeszły. Oczywiście, gdy się za mocno nie narażam na intensywne zapachy :ico_oczko: Tak czekałam na ten moment, a teraz trochę się martwię. Jak były mdłości - wiedziałam, że z dzidzią wszystko oki. A teraz żyję w niewiedzy. Następna wizyta u ginekologa pod koniec miesiąca. Ale bez usg. Ehhh mam nadzieję, że się niepotrzebnie zadręczam. Ale to chyba przez ten antybiotyk, trochę mnie ta uwaga endokrynologa zmartwiła. Już odstawiłam lek i czuję się trochę lepiej :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 cze 2009, 20:48

Shiva, bedzie dobrze,wiem co masz na mysli z tymi obawami,ja tez jak jeden dzien czuje sie super,to zaraz sie martwie :ico_oczko:

A u endokrynologa napewno bedzie ok,kochana najniebezpieczniejszy okres masz za soba :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

09 cze 2009, 08:38

iw_rybka, ja tez miałam dopochwowe, ale lekarka przykryła mnie jakimś prześcieradłem zielonym i nic nie było widać
U mnie mdłości już prawie całkowicie przeszły. Oczywiście, gdy się za mocno nie narażam na intensywne zapachy :ico_oczko: Tak czekałam na ten moment, a teraz trochę się martwię
ja też się tym martwiłam bo już nic na mnie nie działa więc trochę zdenerwowana szłam na usg bo myślałam że z maleństwem coś nie tak jak nie mam objawów :ico_puknij:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 cze 2009, 09:03

a ja nadal mam mdlosci i to paskuden :ico_placzek: ja chyba mam najdluzej do konca 1 trymestru... co ja bym dala za spokoj,koniec rzygania... :ico_sorki:
a pierwsze usg mam za tydz,zabieram meza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 09:19

anetka607, no moj lekarz byl na kacu,to chyba nie myslal jak nalezy :ico_puknij:

dorotaczekolada, ja tez codziennie rano wymiotuje,wiec nie jestes sama.To juz u mnie rytual,wstaje z bolem zoladka,pokrece sie chwile,ide zwymiotowac i moge spokojnie siadac do sniadania :ico_oczko:

prosze o klikniecie Zbirowi

http://change.menelgame.pl/change_please/5895852/

i Dziulajdzie :ico_wstydzioch:


http://change.menelgame.pl/change_please/6985408/

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

09 cze 2009, 09:19

dorotaczekolada nie martw się, u mnie tak naprawdę objawy zaczęły przechodzić jakieś 4 dni temu. Dziwne, że zbiegło się to z przeziębieniem :ico_oczko: Tak więc Tobie też już niewiele zostało.

Ja właśnie wróciłam z laboratorium. Kolejne kłucie - znowu na czczo :ico_olaboga: Na szczęście po tym jak kryzys jedzeniowy minął - jakoś dałam sobie radę. Motyw był jednak niezły. Na poczekalni same :ico_ciezarowka: w różnym stopniu zaawansowania. Aż moja teściowa, która mnie tam zawiozła, stwierdziła że się nas namnożyło. :-D

A pogoda dzisiaj iście letnia. Słoneczko przygrzewa, na termometrze (wystawionym na nie) jest prawie 30 stopni. Och, jaka szkoda, że nie mogę sobie wyjść na spacer, tylko muszę leżeć w łóżku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

09 cze 2009, 10:22

Shiva, popros meza o zakupienie lezaczka,jak ja musialam lezec, to mi mezus kupil,zebym mogla sobie na podworku polezec :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

09 cze 2009, 11:01

iw_rybka, z tym, że ja w bloku mieszkam - zrobiłabym niezłą furorę na całe osiedle. Poza tym muszę leżeć w łóżeczku z powodu przeziębienia - sama nie wiem czy lekarz miał na myśli leżenie na powietrzu :ico_oczko:
Ale jeszcze tylko kilka dni i z wracam do świata :-D
Dziś znowu mam dzień truskawkowy :ico_brawa_01: To najlepsze lekarstwo na wszystko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

09 cze 2009, 11:56

anusiek, wasz wyglada jak nasz I wez koniecznie meza,moj juz drugi raz,bo druga dzidzia ale w oczkach te same iskierki i radosc na twarzy,bobas podskakiwal,machal nozkami,raczkim - maz sie napatrzec nie mogl,a ja katem oka tylko widzialam
:ico_brawa_01: wezmę wezmę, ciekawa jestem Jego miny.
Mi polozna wyliczyla termin z miesiaczki na 27 grudnia Mowi,ze dzis jest 11 tydzien i jeden dzien
my mamy podobnie bo my właśnie dokonaliśmy cudu 7 kwietnia :ico_oczko: no tylko że ja mam termin na 31 grudnia a u drugiego lekarza na 1 stycznia z usg jeszcze nie wiem jak wyjdzie :-) dam znać :)

usg moje w czwartek :)
Jak były mdłości - wiedziałam, że z dzidzią wszystko oki. A teraz żyję w niewiedzy.
nie zamatrwiaj się na zapas i naprawdę niepotrzebnie :-) to wcale nie znak, że jak nie ma mdłości to coś się dzieje też to przerabiałam :-) szkoda nerwów :-)

ehh jak ja bym sobie poleżała na leżaczku :ico_brawa_01: zapewne zaraz bym zasnęła na świerzym powietrzu ehh

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość